Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie ma 11 przedmiotów z czego 8 to egzaminy a reszta zaliczenia to zdając w 1 terminie nadal możesz nie mieć końca sesji.

Pewnie zaliczyłeś wszystko w 1 terminie skoro tak piszesz. Gdzie studiujesz?

Nie zrozumieliście nic z mojej wypowiedzi chodziło mi o kwestie formalną, że można sesje zakończyć wcześniej niż 13 lutego, ale to nie znaczy, że każdy może tego dokonać.

 

@alCatraz

Studiuje (choć to dużo powiedziane) elektrotechnikę na Polibudzie we Wrocku i też mam zaliczenia w drugim terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wszystko czytam to odechciewa mi sie isc na studoa :unsure:

powodzenia Wszystkim :)

Ale co sie dzieje w semestrze :):):)

Ostatni egzamin, warto bylo sie pomeczyc w nocy, zdany :)

Wakacjie az do czerwca :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 13 egzamin z Architektury Systemow Komputerowych... czas zaczac przegladac notatki i odswiezyc wlasna wiedzie :lol:

 

 

 

BTW. Rzucam studia po sesji! :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem w necie wyniki z dzisiejszego egzaminu i... moge zaczac ferie :lol2:

 

Teoria Obwodow - (przedmiot powtarzalem z II sema) zwolnienie za dobre wyniki z labek i kolosow

Fizyka 2 - na zerowce

Pola i Fale - na zerowce

Analiza 2 - (przedmiot z II sema) na pierwszym terminie

Systemy Operacyjne - dzisiaj, za drugim podejsciem

 

No to jaaaazda B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi dzisiaj ostatnie zaliczenie z elektroniki wpadlo i sesja zamknieta :D a zaliczenie rekordowe

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Przychodze i czekam bylem umowiony o 12 no i przyszedl profesor i taki o to dialog:

j - ja

p - profesor

 

p: co pan mial z elektrotechniki

j: a 4 sie nawet udalo

p: a co pan najlepiej potrafi

j: z elektrotechniki czy z elektroniki :D

p: z elektroniki

j: wzmacniacze operacyjne

p: a transformata fouriera

j: wiem o co chodzi

p: dobrze ma pan 90 sekund na narysowanie wzmacniacza odwracajacego i wyprowadzenie przejsc

j: 90sekund

p: tak niech pan zaczyna juz

 

rysuje szybko skonczylem 3 linijka przeksztalcen z 10 i slysze glos

p: no dobrze 3,5 panu starczy

j: moze byc :D :D

 

i ferie czas zaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V semestr Informatyka gospodarcza: Sesja (prawie) zdana. A prawie dlatego, że czekam na wyniki z angielskiego ale nie myślę abym oblał angola :blink: Jeszcze ponad trzy miechy i obrona inżynierki :D

 

 

BTW. Widzę, że tu wszyscy studiują informatykę na dobrych uczelniach jak Polibuda etc. Sądząc po opisach Waszych sesji nie jest tak trudno? ;)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem podstawy techniki cyfrowej na 3 :D. Z 70 osób oblało i będzie mieć poprawkę, a taka przyjemność kosztuje 50 zł.

 

Jeszcze tam kolosa z podstawy programowania komputerów w niedzielę mam, któraś tam z rzędu poprawka, c++, jakoś wyjątkowo tego nie lubię ;). Jak to zaliczę, to 2 semestr wita :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos do czego/po co informatykowi transformacje laplace'a i fouriera?

 

edit:

studia to jakas sekta, uczysz sie matmy na 1 roku, zeby uzywac tej na 2, uczysz sie tej na 2 zeby uzywac tej na 3... a konca ani relatywnie normalnych zastosowan tego nie widac...

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociazby na jakiejs teorii sygnalow beda Ci potrzebne. Pamietaj, ze zostaniesz inz/mgr, a ten tytul troszke jednak zobowiazuje wiecej niz np mgr od resocjalizacji (no offence). A mnie sie wydaje, ze ta cala matma to byla do koszenia studentow, bo na niej na pierwszym semie najwiecej ludzi u mnie polecialo B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciężkie te sesje macie. Ja 1 semestr już zaliczyłem bodajże 26 stycznia i do 20 lutego mam wolne :D żeby nie było, AiR na PWr, wydział elektroniki.

No, ta sesja na 1 semie większości kierunków politechnicznych to jest jakby jej nie było ;]

 

wie ktos do czego/po co informatykowi transformacje laplace'a i fouriera?

Żeby elektronikom i telekomunikantom i innym programy różne pisać do obliczeń i symulacji. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... myślałem, że pierwszy rok jest najgorszy, a w szczególności pierwszy semestr.

Tak się mówi, ale będąc na 3 roku wiem że prostszej sesji jak na 1 semie to nie było i nie będzie ;) To że tak się mówi to wynika pewnie stąd, że najwięcej osób odpada po 1 roku, ale to nie znaczy że jest on najtrudniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze, bo myślałem, że pierwszy rok jest najgorszy, a w szczególności pierwszy semestr.

zależy od człowieka - zależy od uczelni - zależy od kierunku :)

 

moja I sesja poszła w miarę gładko, z II ledwo sie wyczołgałem (dosłownie), a III to zanim się zaczęła to w sumie już się skończyła ;]

 

a na późniejszych latach też bywało różnie - niby np. taki IV rok to już powinno być nieco lżej a jak nam dowalili ćwiczenia z napędu elektrycznego to po pierwszych zajęciach wyglądałem tak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@simic, no przystojny to nie byłeś po tych zajęciach :D

Też coś czuję, że II sesja może być trudniejsza, bo doszły mi laby z miernictwa, podstawy air, teoria systemów i półprzewodniki. Na I semestrze miałem w sumie tylko matme z trudniejszych rzeczy. Szkoda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz powoli rwe wlosy z glowy przy socjologii :? W niedziele ostatnia szansa, a ja po prostu sie topie w calym materiale. Bardziej porytego przedmiotu jeszcze nie mialem okazji poznac... :mur:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czwratek 21.02 09:17 koniec pierwszej sesji :D :/ generalnie ledwo co z niej się wygrzebałem jak szedłem na turystykę myślałem, że ominie mnie matma i pochodne jej ... a tutaj ekonomia :/ Dziś miałem 2 poprawke face to face nerwy mnie zjadły na maksa ale po bojach 3 w indexie jest :D

Musze przyznać, że Dr. mimo jego specyficznego charakteru był w porządku- gdybym miał bez emocji oceniać moją dzisiejszą poprawkę to nie miałbym żadnych pretensji jakby mnie [ciach!]li dzis z tej uczelni. W sumie mam nauczkę co prawda eko już nie mam ale zaczyna się statystyka no nic będę sie jej uczył w ch... bo nie wyobrażam sobie żebym miał przeżywać drugi raz to co dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czwratek 21.02 09:17 koniec pierwszej sesji :D :/ generalnie ledwo co z niej się wygrzebałem jak szedłem na turystykę myślałem, że ominie mnie matma i pochodne jej ... a tutaj ekonomia :/ Dziś miałem 2 poprawke face to face nerwy mnie zjadły na maksa ale po bojach 3 w indexie jest :D

Musze przyznać, że Dr. mimo jego specyficznego charakteru był w porządku- gdybym miał bez emocji oceniać moją dzisiejszą poprawkę to nie miałbym żadnych pretensji jakby mnie [ciach!]li dzis z tej uczelni. W sumie mam nauczkę co prawda eko już nie mam ale zaczyna się statystyka no nic będę sie jej uczył w ch... bo nie wyobrażam sobie żebym miał przeżywać drugi raz to co dzisiaj...

Ekonomia to pikus, ja na TiR licencjacie mialem statystyke i logike, h/c. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...