Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jesteś sam :P Ale ja tam się tym specjalnie nie martwię, przyzwyczajony do czterech 'wrześni' jestem (koszt kilku dni odpoczynku podczas sesji, ale nie ma się co przemęczać) :P

 

Na razie jeden, ale jeszcze 5 przedmiotów przede mną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Marketing do przodu :P Jeszcze tylko Sprzęgi informacyjne w czwartek i koniec tego semestru (oby na czysto).. Potem zaczyna się sesja i może trzeba by się wziąć za jakieś zaległości i coś do końca czerwca zaliczyć, no i we wrzesniu też powalczyć z tymi zaległymi..

Kiedyś się pochwalę ocenami jak już będe po wynikach z SI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez jutro egzamin a mam tylko...sciagi mam nadzieje ze glupie babsko bedzie siedzialo na czterech literach to bedzie sie dalo cos ciagnac bo jak nie....

Jeszcze dwa projekty do oddania jeden "zrobiony" drugi sie "robi" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiza i matma zaliczona w pierwszych terminach, z materiałoznawstwa byłem zwolniony - podsumowując sesja w tydzien i wakacje :D Systematyczna nauka przez te dwa pierwsze semestry dała efekt.

Po wakacjach dalsza częsc zmagań na MiBM @ WIMIR AGH Kraków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje oceny na VIII Semestrze Informatyki PS:

 

Ochrona Praw Autorskich 4,5

Marketing 3,5

Informatyzacja Organizacji 3,5

Sprzegi Informacyjne 3,5

Inżyniera Finansowa 4,5

Systemy Informatyki Biurowej 4,5

Komputerowe Wspomaganie Zarządzania 3,5

Bazy Danych w Zarządzaniu 4,0

Seminarium dyplomowe 5,0

 

Średnia (ważona): 4,1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qbass - spokojnie, wyluzuj, weź dwa głębokie wdechy, pomyśl o czymś miłym. Wiemy, że sesja i te sprawy ale po co być tak opryskliwym, kolega chciał się pochwalić po prostu ocenami. Ech, takie oceny ostatnio u siebie widziałem w podstawówce :rolleyes:

 

Jutro, a raczej dziś ostatni egzamin, "sygnały i systemy", albo dziś albo we wrześniu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jesio dzisiaj i w piątek. Dzisiaj tzw. następne opto[ciach!]o - technika laserowa, w piątek następne opto[ciach!]o - systemy wizualizacji informacji :P

 

Jeszcze tylko te dwa zaliczę i koniec uczenia się bzdur z niemojej specjalizacji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie angielski 4, podst prog komp 4.5 lab i 4.5 egzam, elektrotechnika egzam 3.5, architektura komputerow egzam 3, miernictwo egzam 4.5, została elektrotechnika lab, architektura komp lab, filozofia egzam i ebiznes egzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnia sesja w życiu skończyła się 24 czerwca :) Nie obyło się bez nerwów- bez litości większość na wrzesień, a do obrony przystąpiło w sumie z 5 osób. 2 lipca mam nagły atak mgr - może poleje się krew z nosa i od amputowanych kciuków! :>

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem wyniki z ostatnie egzama i się okazało że sem6 bez poprawek jednak będzie (pierwszy w historii) :mrgreen: Tylko jeden szajs z 5 semestru we wrześniu do zaliczenia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...