Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja narazie

 

w plecy laborki z języków formalnych i kompilacji

 

piątka z laborków z programowania sieciowego

Pięć z projektowania sieci

Pięć z eksploatacji sieci

pięć z umiejętności społecznych w pracy informatyka :P

cztery z zarządzania przedsiębiorstwem ;)

 

zostały

Egzam z języków formalnych i egzam z programowania sieciowego :/

 

Generalnie ta sesja jest mega łatwa poza nieszczęsnymi językami formalnymi, które też nie są trudne ale algorytm oceniania jest taki dobrze max, źle 0 no i dostałem maks z 2 pytań na 4 =50%=2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja narazie

 

w plecy laborki z języków formalnych i kompilacji

 

piątka z laborków z programowania sieciowego

Pięć z projektowania sieci

Pięć z eksploatacji sieci

pięć z umiejętności społecznych w pracy informatyka :P

cztery z zarządzania przedsiębiorstwem ;)

 

zostały

Egzam z języków formalnych i egzam z programowania sieciowego :/

 

Generalnie ta sesja jest mega łatwa poza nieszczęsnymi językami formalnymi, które też nie są trudne ale algorytm oceniania jest taki dobrze max, źle 0 no i dostałem maks z 2 pytań na 4 =50%=2 :/

Nie wiem gdzie masz JF, ale u mnie na roku polowa osob z tym ma problem :/ W sesji mam do poprawy 2 kola z cwiekow i zaliczenie wykladow :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, z ta polowa ludzi odpadajacych to przesadzacie! U mnie na Elektronice (Politechnika Warszawska) w zeszlym roku po sesji zimowej z pierwszego sema wykreslili 25% studentow (czesc jakos sie uratowala) z ponad 200 osob zaczynajacych.

Pozdrawiam Elkowiczow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna paranoja na PG - uczenie się schematów blokowych i funkcji pinów układu scalonego z kart katalogowych na pamięć :lol: Love tą uczelnie :*

 

Pytanie z egzaminu: naszkicuj przebiegi czasowe zapisu do SRAM (sterowanie CS1) :lol:

Odpowiedź:

Dołączona grafika

 

 

Takich rzeczy się uczyć... łapki opadają...

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam to zaliczenie.

Ale to pytanie to jeszcze pikus, tam w tej calej puli bylo jedno nie do przebicia. Nie pamietam co to dokladnie bylo, ale chodzilo o przerysowanie naprawde sporej tabeli z jakimis nazwami rejestrow czy adresami.

Ludzie nawet na gotowce tego nie wrzucali, bo by dziwnie wygladalo ze ktos dobrze narysowal cala taka tabele :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tele śmierdzi :P

 

ja idąc na kierunek elektronika i telekomunikacja tą drugą część odrzuciłem jeszcze przed złożeniem papierów. Poza tym na tym wydziale to same ćwoki uczą z katedr tele, zdecydowanie ich nie polubiłem przez te dwa lata przed subkierunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie (infa zaoczna):

 

kolos z Podstaw programowania komputerów - w plecy

Zal z podstaw programowanie komputerów - 3

Podstawy Informatyki - zdałem w terminie '0' na 3

Podstawy Techniki Cyfrowej - jutro egzamin, termin '0', trochę się boję, jakieś pomoce dziś przyszykuję ;)

 

Ogólnie rzecz biorąc 3 to państwowy stopień :D.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczenie z Podstaw Programowania - koleś od żółtej biblii okazał się łaskawy i rzucił zestawy słowo w słowo z zeszłego roku, więc raczej to zdam :)- jak zobaczył, że po 25 minutach na 60 wyszła już połowa sali to stwierdził na głos: "Chyba za łatwe zestawy dałem."

Teraz zostaje jedynie poprawa z analizy (za tydzień w piątek) i logiki obliczeniowej (za dwa tygodnie w piątek) :/.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczył, że po 25 minutach na 60 wyszła już połowa sali to stwierdził na głos: "Chyba za łatwe zestawy dałem."

Hahaha... :lol: u nas sie po takim czasie wychodzi jak dadzą trudne zestawy i się nudzi bezczynne siedzenie... w ekstremalnych przypadkach pół sali wychodzi po 2 minutach od zobaczenia zadań (vide technika analogowa na 2 semestrze, która w sumie jak się później okazało nie była taka trudna). Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam jak to musicie się schematów blokowych na pamięć uczyć

 

a ja dzisiaj miałem egzamin z mikrokontrolerów, który polegał na nauczeniu się datasheeta na pamięć

 

pytania typu "opisz układy generacji przerwań" "opisz rejestry" "opisz układy czasowe" "opisz układy komunikacji szeregowej" itd.

 

po prostu super-równie dobrze mógłbym się uczyć instrukcji lodówki na pamięć

 

tutaj jeśli ktoś nie wierzy

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj miałem egzamin z mikrokontrolerów, który polegał na nauczeniu się datasheeta na pamięć

pytania typu "opisz układy generacji przerwań" "opisz rejestry" "opisz układy czasowe" "opisz układy komunikacji szeregowej" itd.

To i tak lepsze niż moje przebiegi czasowe zapisu i odczytu pamięci SRAM na moje mikrokontrolery i mikrosystemy. ;] Opisówka jest do nauczenia się w ciągu krótkiego czasu w porównaniu z pieprzonymi obrazkami, chyba że ktoś ma fotograficzną pamięć.

 

To może jeszcze podaj hasło żeby się do tamtego linka dostać :P

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepsze niż moje przebiegi czasowe zapisu i odczytu pamięci SRAM na moje mikrokontrolery i mikrosystemy. ;] Opisówka jest do nauczenia się w ciągu krótkiego czasu w porównaniu z pieprzonymi obrazkami, chyba że ktoś ma fotograficzną pamięć.

a schemat blokowy mikrokontrolera, rdzenia, bloku pamięci itd. to niby co? zamieniłbym się z Tobą i to z miejsca

 

To może jeszcze podaj hasło żeby się do tamtego linka dostać :P

login:student

hasło:student2010

(nie ja wymyślałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj socjologia w plecy ;) Liczylem na test wyboru a byla opisowka.

a coś takiego jak określenie warunków zaliczenia przedmiotu przez wykładowcę nie obowiązuje?

 

Chyba, że wykładowcę zobaczyłeś pierwszy raz dopiero na zaliczeniu, a samo zaliczenie nie wzbudziło zbytnio Twojego zainteresowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to coby nie mówić... jeśli to tylko te kilka pytań opisówki co tam jest to ja bym się naprawdę chętnie zamienił :D

 

Wierz lub nie ale naprawdę to lepsze od:

Naszkicować schemat blokowy przetwornika A/C typu SAR AD7866 (przy każdym pinie kilkoma słowami opisać jego funkcję) + przebieg czasowy + omówić znaczenie 3 bitów statusu.

 

A na pewno bardziej sensowne jest się tamtego uczyć.

 

Ale i tak hitem dnia dzisiejszego są wyniki z podstaw mikroelektroniki... po obniżeniu progu do 38% pkt zaliczyło 38% studentów na roku :lol:

 

twoje argumenty są słabe i nie przekonują mnie - zdania nie zmienię więc nie wysilaj się

Mnie twoje też nie. IMO lepiej znać np. obsługę przerwań niż nauczyć się kilku kresek postawionych w odpowiednich miejscach w odległości "xx"mm od tych kresek piętro wyżej i "xx" od tych piętro niżej które mają 4cm długości. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to coby nie mówić... jeśli to tylko te kilka pytań opisówki co tam jest to ja bym się naprawdę chętnie zamienił :D

 

Wierz lub nie ale naprawdę to lepsze od:

Naszkicować schemat blokowy przetwornika A/C typu SAR AD7866 (przy każdym pinie kilkoma słowami opisać jego funkcję) + przebieg czasowy + omówić znaczenie 3 bitów statusu.

 

A na pewno bardziej sensowne jest się tamtego uczyć.

twoje argumenty są słabe i nie przekonują mnie - zdania nie zmienię więc nie wysilaj się

 

i życzę każdemu udanej sesji - jutro mam wyniki z instrukcji obsługi lodówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I angol zaliczony na 4, styka... Dziś z Podstaw techniki cyfrowej był egzamin '0', oby do przodu było.

 

Notka rządzi, trzeba było chociaż nazwisko zamazać, bo to trochę nie wporządku.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...