Skocz do zawartości
pesek

Moje Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że newbie na forum nie są zorientowani co do poziomu umiejętność/forum.purepc.pl... Kolejna klapa.

 

Przeczytałbyś pesek trochę tematów poniżej i od razu zorientowałbyś się, że zakładanie takich tematów mija się z celem.

 

Fajne macie statystyki... tak tylko napomknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, czytam tresc posta, widnieje tam fraza "najlepsze forum o konsolach xbox,xbox 360, ps2,ps3 i psp". Myślę sobie, pewnie jakieś dobre forum o konsolach i pochodnych, gdzie trochę bede mogł poczytać i dowiedzieć się praktycznych rzeczy w tej dziedzinie. Odpalam stronkę a tam co widzę?

 

Nasi użytkownicy napisali 7 postów, tematów 7

Mamy 4 zarejestrowanych użytkowników

Naprawde, najlepsze forum <_< szkoda tylko, ze calkowicie puste. Reszty mi się nie chce komentować, wystarczy zobaczyc trochę wątkow nizej gdzie komentowalismy też jedna taką pseudo-stronkę z forum, gdzie admin nawet nie umiał poprawnie po Polsku pisać.

 

Powodzenia w prowadzeniu nie życzę, bo nawet nie ma sensu, tym bardziej ze to jakis darmowy hosting, o ktorym pewnie mało kto słyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna strona.. klikam na działy i tylko reklamy gogle mi się zmieniają :lol:

 

osobiście uważam że zakładanie forów powinno być zabronione :D, a jeśli już ktoś bardzo by chciał, musiałby zebrać 100.000 podpisów... Ja nie wiem, czy porażki innych nic was nie uczą? Każde* forum jakie powstało i było zareklamowane w tym dziale upadło lub ledwie zipie zasilane garstką zapaleńców, którzy zamiast gg używają forum jako komunikatora instant messaging... Zatem już historia pokazuje, że zakładanie forum a co gorsza chwalenie się tym na innym forum skazane jest z góry na niepowodzenie...

 

Wszystko co mogło zostać wymyślone, zostało juz wymyślone... :D :lol:, więc dajcie sobie spokój z wizją stworzenia forum które będzie miało 1000 wejść dziennie, wróc.. 10 wejść dzienne :twisted:

 

* być może prawie kazde... nie wnikam w szczegóły :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...