Skocz do zawartości
kucyk

Flatout - Ultimate Carnage

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomość dla fanów arcede'owego ścigania z efektownymi kraksami - oto bowiem Empire Interactive i Bugbear Entertainment ogłosiły, że na Xboxa 360 ukaże się w czerwcu tego roku nowy FlaOut o podtytule Ultimate Carnage - next-genowa kontynuacja tytułu dość dobrze znanego posiadaczom pierwszej konsoli Microsoftu.

Gra jest pisana od podstaw i optymalizowana pod naszą konsolę - z nowości, które się pojawią warto wymienić:

1. liczba oponentów na trasie ma wzrosnąć z 8 do 12,

2. 5 nowych trybów w single player,

3. 2 nowe tryby gry w multi,

4. mnóstwo wodotrysków graficznych, mających zdeptać nasze gałki oczne, jak dynamiczne oświetlenie i cieniowanie samochodów,

5. wzrost liczby interaktywnych obiektów na każdej trasie - z 5000 do 8000,

6. wzrost liczby polygonów przypadających na każdy samochód do 20000 ( dla przykładu w FlatOut 2 była to liczba 7500 - oczywiście według twórców),

7. dodatki do zassania z Xbox Live.

na razie dwa screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

nie mogę się doczekać

oby tylko jej nie spierdzielili :blurp:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny z map z FlatOuta 2jki.. o so chozi ;] ? Jak będzie taka miodna a zarazem dobrze zoptymalizowana to może nie będzie to hit (wiadomo reklama..) ale kto choć trochę pomyśli wybierze tę grę niźli kolejnego nfs'a. A na pc pewnie cena ok. 50zł.. Bo po co zrywać z tradycją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo grafika identyczna jak z PC.

 

Dwa tygodnie temu przeszedłem F2, wiec grafike mam jeszcze przed oczami :)

 

Po czy ty to widzisz, ze grafika taka sama jak na PC, po tych dwoch renderach w pierwszym poscie tematu ? LOL.

 

Przeciez to sa screeny promocyjne, zwykle rendery, nawet nikt nigdzie nie pisze, ze to zrzuty z gry, ot takie sobie obrazki reklamujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, srendery.

 

Grałeś w tą gre chociaż ? Ściągnij se demko i zobacz że, ta gra wygląda jak na tym co zwiesz "renderem".

 

Wiadomo że, są troche przypicowane blurem. No ale weź odpal giere i nie pitol.

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, srendery.

 

Grałeś w tą gre chociaż ? Ściągnij se demko i zobacz że, ta gra wygląda jak na tym co zwiesz "renderem".

 

Wiadomo że, są troche przypicowane blurem. No ale weź odpal giere i nie pitol.

Gralem, gralem, nie martw sie o to, inaczej nie napisalbym tamtego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A o pc nic nie słychać?

2 było całkiem miłe ...

A po co na PC? Na PC od dawna jest już FO2. A mody i auta sobie też można z neta ściągnąć i to za darmo wiec nie trzeba kupować drugiej gry.

 

PS jak dla mnie to można sobie takie newsy do tematu o X36 wrzucić bo pewnie ponad 90% zaglądających tu nie ma X36 więc też nie podyskutuje o tym ile ma FPS czy dlaczego mu się tnie a tylko przyjdą czepiać się screenów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS jak dla mnie to można sobie takie newsy do tematu o X36 wrzucić bo pewnie ponad 90% zaglądających tu nie ma X36 więc też nie podyskutuje o tym ile ma FPS czy dlaczego mu się tnie a tylko przyjdą czepiać się screenów...

Skąd masz takie informacje, jakoby 90% zaglądających tu nie miało X360? Robiłeś jakieś badania? Jeśli niczym takim nie dysponujesz, to przynajmniej nie pisz głupot. I skąd takie przeświadczenie, że rozmowy o grach dotyczą FPSów czy cięcia się gry?

 

Ten dział jest poświęcony wszelkim grom komputerowym, zarówno tym na PCta, jak i na konsole. Czy to takie trudne zrozumieć, że te dwa segmenty się wzajemnie uzupełniają? Czy zawsze musi się znaleźć ktoś, kto będzie krytykował graczy i gry konsolowe, bo sam posiada PCta? Musi istnieć konflikt między graczami konsolowymi a pecetowcami?

Jakaś chora zawiść i zazdrosć nadal tkwi w części graczy, która nie pozwala im spojrzeć trzeźwo na rynek gier.

 

Zatem jeśli nie lubisz gier konsolowych lub nie masz nic sensownego do napisania, to nie pisz nic. Idź sobie na oślą łączkę ponabijać posty. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co na PC? Na PC od dawna jest już FO2. A mody i auta sobie też można z neta ściągnąć i to za darmo wiec nie trzeba kupować drugiej gry.

Ja głupi myślał, że to Flatout 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Skąd masz takie informacje, jakoby 90% zaglądających tu nie miało X360? Robiłeś jakieś badania? Jeśli niczym takim nie dysponujesz, to przynajmniej nie pisz głupot. I skąd takie przeświadczenie, że rozmowy o grach dotyczą FPSów czy cięcia się gry?

 

Ten dział jest poświęcony wszelkim grom komputerowym, zarówno tym na PCta, jak i na konsole. Czy to takie trudne zrozumieć, że te dwa segmenty się wzajemnie uzupełniają? Czy zawsze musi się znaleźć ktoś, kto będzie krytykował graczy i gry konsolowe, bo sam posiada PCta? Musi istnieć konflikt między graczami konsolowymi a pecetowcami?

Jakaś chora zawiść i zazdrosć nadal tkwi w części graczy, która nie pozwala im spojrzeć trzeźwo na rynek gier.

 

Zatem jeśli nie lubisz gier konsolowych lub nie masz nic sensownego do napisania, to nie pisz nic. Idź sobie na oślą łączkę ponabijać posty. :evil:

Tyle, że ja mam Xa w chacie więc Twój argument do mnie nie trafia. :rolleyes:

 

Badań nie muszę robić wystarczy na chłopski rozum zobaczć ile osób się udziela w temacie o X36 i ile z nich posiada :wink:

 

A to o FPSach to była aluzja do typowej gadki na tym forum często zamiast o grze gada się kilka stron o tym ile kto ma FPS a skoro nie gra na PC to nie ma o czym dyskutować.

 

Zatem jeśli jesteś wróżką i wiesz kim jestem oraz jaką mam opinię na kilka spraw to może zacznij na tym zarabiać.

 

Wielu użytkowników umieszcza takie newsy w temacie o X36 i chyba jest to dobre rozwiązanie bo trafia do ludzi którzy są tym bardziej zainteresowani.

 

PS co tak agresywnie to miała być tylko rada.

 

@atomek eee raczej FO 2.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w nazwie ;), wiekszosc o PC, ale jak zapewne zauwazyles jest cos takiego jak osla łaczka gdzie sie plecie o polityce, jak i dział o konsolach. Więc w grach tez mozna pisać na temat wersji konsolowych.

A co do gry...to jest po prostu flatout 2 na xboxa 360 :) Swoją drogą FO2 jest niesamowicie dobrą grą, i na dodatek tak zoptymalizowaną, że az w szoku jestem. Najlepiej zoptymalizowane wyscigi na PC imho. Tyle sie dzieje na ekranie, takie ładnbe textury a gra jeszcze na 6600gt smigała w 1280x1024 AAx4 AFx16...kosmos. Wiecej takich gier. Na tych screenach nie widzę tych 20 000 polygonów ;) Jak by tyle było to powinny byc troszkę zaokrąglone te samochody, a tu kant na kancie kantem pogania :)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz sie zgodze, faktycznie lepiej. Kucyk przeklej w miejsce screenów z FO2 te ktore alcatraz zapodał w linku do tematu x360.

Aha, z tym że screeny porównawcze w temacie x360 do wersji iks, to z deka robione chyba były na kiepskich ustawieniach - tudziez sa to zscreeny z ps2 a nie PC. Screeny z pierwszego posta kucyka to są screeny z pc a nie to badziewie z rozmazanymi texturami...co za propaganda [;

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa, kto robił te zdjęcia porównawcze? :lol2:

 

Przeciez to robili chyba na medium detalach te zdjecia z FO2 :lol2: Nie wiem, chyba robił je ktoś, kto jest fanboyem konsol :lol2:

 

Bardziej mnie zezłościło to, że na Iksie we Flatoucie będzie wiecej aut i 2 nowe tryby multi, niz dynamiczne cienie i inne szmery bajery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie zgadzam, screeny z PC sa marnej jakosci, niemniej AA i AF cos by tam dalo, ale i tak nie osiagnelo by sie takiego rezultatu, zaznaczam, ze nie chce tutaj pokazywac wyzszosci konsoli nad pc, bo grafika z x360 z FO2 nie jest jakas mega rewelacyjna i uciagnal by ja co drugi forumowy pc

 

LCC - ten dolny screen z twojego konfiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

:lol: Ktoś się nieźle postarał by te screeny tak brzydko wyglądały przecież to już lepiej na 4200 wyglądało teraz 1600x1200 8xAA i 16xAF i gra się płynnie. Ktoś tu ładnie propagandę daje :lol2:

 

Porównajcie na normalnej jakości to zobaczycie, że wygląda w wersji na X ładniej woda, cienie ( chyba jest ich więcej) i droga. Bo tak to na PC wygląda gorzej od PS2 i porównanie nie ma sensu. Tylko pytanie czy opłacało się dla tego tyle czekać?

 

PS Kucyk widzę ostatnio porównujesz gry z X36a i PC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem , że ta woda na ostatnim screenie wygląda jak zastosowanie myku w hl2 gdy mieliśmy kartę dx 8.1 i zapodaliśmy pacza aby wyglądało jak na dx 9.0. Właśnie po to aby cieszyć się odbiciem drzew itp w wodzie - żadna rewelacja. Chłopaki z bugbear dodali parę takich myków i znów zrobią kasiorkę na tym samym . Tak ja to widzę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie , że nie Ty ani ja ani ktokolwiek kto się choć na takich mykach zna, tym bardziej że FO2 przykatowane zostało na maxa i bokami już wychodzi, ale zapewniam Cię , że znajdą się potencjalni klienci.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...