Skocz do zawartości
AragornPL

Symbian Os

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o wpisywanie polskich znakow, ale bez skracania dlugosci smsa?

 

edit.

BTW, przypomnialo mi sie. Czy ktos wie, jakim do cholery cudem, posiadajac telefon z Symbianem i 3!! rozne przegladarki (firmowa, Opera, Opera Mini) nie jestem w stanie zrobic przelewu przez WAP?? Bank to Inteligo, a problem polega na tym, ze owszem moge sie zalogowac, ale potem jakakolwiek proba nacisniecia ktoregokolwiek odnosnika konczy sie ponownym logowaniem, a wlasciwie wrzucenie w petle logowan, bo po nacisnieciu OK znowu kaze mi wpisywac hasla i id.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o używanie T9 który zamiast wpisywać automatycznie słowa z polskimi znakami wpisuje je bez nich i nie skraca tym samym długości sms.

 

Tak sobie myślę...wystawiam właśnie w880i nóweczkę z playa na allegro (ktoś chce? no to PW), mam inne wydatki ale myślę, że jakieś 400 zostanie na telefonik. Jeśli już mam kupować nowy phon to tylko coś porządnego więc...

+duży wyświetlacz pod TomTom'a

+mocna bateria

+bluetooth...to chyba już standard co? ;]

+rozbudowana książka adresowa

 

Na czym mi nie zależ...:

-mp3

-aparat

-małe wymiary

 

Główne pytanie to czy w ogóle jest szansa kupna phona z symbianem w tej cenie.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E61 byłaby idealna, tyle, że bez simlocka trzeba liczyć gdzieś 570zł http://allegro.pl/item280757166__nokia_e61...in_telkom_.html najtańsze kup teraz! bez sim, wylicytować pewnie da się taniej.

do 400 jest 6630/6680 (176 x 208 pixels, 35 x 41 mm), albo E50 (240 x 320 pixels, 31 x 42 mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim czymś sie jeszcze nie spotkałem i wątpię, że taka defragmentacja by coś dała. Najprostszy sposób, zrób kopię danych w nokiaPCsuit, zrób format, wgraj dane do telefonu, może 15 minut zabawy, a wyczyszczony na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moge go oddać na gwarancji za rok żeby mi sfleszowali i najnowszy sofcik wgrali, wyczyści się, zgra kopie zapasową i bajka.

 

A jak jest z oprogramowaniem, bo np w nokia software market dokupiłem trochę stuffu i jak potem uruchomić to ponownie na czystym telefonie bez ponownego wpłacania? po IMEI rozpoznają, przesyłają czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz go oddawać bo możesz sam wgrać nowego softa bez utraty gwarancji (nokia software updater).

 

Co do pytania nr 2 to nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że jeśli masz te programy zainstalowane na karcie pamięci to po zmianie softu powinny działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nokiaPCSuit możesz zrobić kopię zapasową danych i programów, a po formacie wgrywasz ją (też dzięki nPCs) i telefon wygląda jak przed formatem

 

W #1 poście masz opisane co i jak zrobić ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje aplikacji na symbiana s60v3 na e65, ktora bedzie dawac "jakis znak" o dostaniu smsa lub nieodebranym polaczeniu.

Nie chodzi oczywiscie o sygnal nadejscia polaczenia, tylko o cos takiego co np bedzie mrugac ekranem przy w/w powodach lub pipac.

 

Cos podobnego jak jest w nokii 5200 (tylko tam nie ma symbiana).

 

Ktos spotkal sie z czyms takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z divx playerem, gdy odpalam dostaje wiadomosc ze program jest stary i "expired", i ze powinienem sciagnac nowy... po czym sie wylacza. przeciez to jest free :blink: wie ktos jak sobie z tym poradzic? lub zna jakas rozsadna alternatywe? a moze wie ktos gdzie jest ta "nowa" wersja, bo nigdzie znalezc nie moge... lacznie z oficjalna strona divx :|

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten program tak ma. Sprobuj odinstalowac i zainstalowac ponownie.

No i ktora wersje posiadasz? Bo komunkiat znam, ale z tego co pamietam po kliknieciu ok, nie zamykal on programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszą wersje znajdziesz tu (wymagana rejestracja)

zapomnialem napisac ze mam n73 :rolleyes:

 

Ten program tak ma. Sprobuj odinstalowac i zainstalowac ponownie.

No i ktora wersje posiadasz? Bo komunkiat znam, ale z tego co pamietam po kliknieciu ok, nie zamykal on programu.

probowalem, nic nie dalo. wersji juz nie powiem bo wywalilem, ale cos 0.6x

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczeliście pisać o wiadomościach sms. e51 piszę sms z T9, wstawia mi PL znak jednak sms się nei skraca tak jak to bywało w innych tel. można pisać do końca z polskimi znakami i ciągle widnieje sms 1. reasumując czy jakwyślę smsa takiego to wyśle mi jako 1 sms? czy jako więcej? reasumując. w innych telefonach wskakiwala 2 czyli nastepny sms. w tym jest inaczej :?

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystich co im certyfikaty wygasły - żadna doopa wystarczy cofnąć date ;) byle nie przesadnie bo bedzie w 2 strone nie trybiło (za wczesnie).

 

Poceci ktoś jakiś mp3 playerek na v9.1 (n93) ? Wymogi : działa z zmakniętą klapką (buttonami od aparatu) + rozbudowane funkcje i dobra nie dobita cyfrowo jakosc dzwięku.

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mnie zaraz trafi :mur: wczoraj wysłałem parę mp3 z innej noki. normalnie podczas włączania odtwarzacza mp3 wszystko śmigało. utwory same się znajdywały i można było słuchać.

dzisiaj zgrałem z kompa na kartę parę piosenek (wysłałem przez bluta) i mogę je tylko odtwarzać: galeria-utwory i tam dopiero zaznaczając wszystkie przez odtwarzacz mp3. nie mogę bezpośrednio ich odpalić przez sam odtwarzacz, nic nie znajduje. o co chodzi?

 

edit:

pomoglo......ponowne wyłączenie i włączenie telefonu. często będę miał takie jazdy? jak coś nie działa to "reset" i działa?

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...