Skocz do zawartości
AragornPL

Symbian Os

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko zaczeło się z 3 lata temu,moze troche mniej.Wtedy mój tata kupił sobie Nokie 7650,po pewnym czasie mu się znudziła i dał ją mi.Telefon był super,symbian i wogole:).Tylko mało pamięci.Później na święta dostałem N-Gage Qd.To juz wogole był bajer,każdy chciał sobie pograć.Wtedy juz sie bardziej interesowałem,tylko czasem brakowalo aparatu.Na następne święta dostałem 6630.Mam ją do dziś.Jest naprawde fajna,aparat dość dobry.Miałem jeszcze przez 2 tygodnie 9300 ale się zepsuła nie do naprawy.Teraz sie do e50 przymieżam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób posiadających SE P990 lub M600

Jakiś czas temu naczytałem się, że można zrobić z tych telefonów pilota na podczerwień.

Dziś mam okazję to sprawdzić, ale nie mogę znaleźć żadnego programu, który to potrafi.

Proszę w tej sprawie o pomoc i namiary na jakąś stronę z instrukcją itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś E65 i też jest wkurzony, że jeszcze nie wydali nowego firmware?

 

A tak na marginesie to nigdy więcej nie kupię Nokii. SE w tańszych telefonach ma lepszą jakość wykonania niż Nokia w E i N-series :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dluzszego czasu poszukuje programu na sym s60 v3, ktory bylby podobny do smartsettings :| nie moge znalezc...

zna ktos jakis program ktory umozliwia dodanie dodatkowych skrotow na s60v3 ??

 

pls help :) do tego jakis dobry program do odtwarzania mp4 tez by sie przydal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niewierny Tomasz powróciłem do symbiana - wczoraj przyszła do mnie nowa nokia e50 ;).

A wszystko dlatego że nawigacji potrzebuje a pod symbiana jest najwiecej ciekawych aplkacji.

Jak narazie tel fajny, choc po sony ericsson w850i troche wolno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc naprzeciw życzeniom użytkowników telefonów Nokia na stronie internetowej www.nokia.com.pl, w dziale pomoc, została umieszczona aplikacja Font Magnifier do bezpłatnego pobrania.

Jest to aplikacja pozwalająca dopasować rozmiar czcionki w telefonach Nokia z systemem operacyjnym Symbian do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jej zaletą jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa.

Aplikacja może zostać pobrana bezpłatnie przez wszystkich użytkowników telefonów NOKIA z systemem operacyjnym Symbian S60 v.3.

strona: http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/oprogr...tmagnifier.html

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niewierny Tomasz powróciłem do symbiana - wczoraj przyszła do mnie nowa nokia e50 ;).

A wszystko dlatego że nawigacji potrzebuje a pod symbiana jest najwiecej ciekawych aplkacji.

Jak narazie tel fajny, choc po sony ericsson w850i troche wolno chodzi.

A ten malutki ekran e50 nie jest czasem troche za mały do navi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bardzo dobrze widać, chyba że ktoś ma wade wzroku ;) ale wtedy powinien się zastanowić czy może jeździć samochodem ;].

 

A co do wielkości ekranu troche mnie dziwią opinie że jest taki malutki - kolos to nie jest, ale wielkość ma praktycznie taką samą jak nokia 6600 (chwilowo mam oba), Rozmiar jest też taki sam jak w sony ericssonie w850i.

 

Trochę większy ma nokia e65 ale to już telefon poza moim zasięgiem finansowym, zresztą aktualne wersje softu w e65 chyba nie są zbyt stabilne - chwilkę używałem tej nokii z tom tomem i potrafiła się zawiesic, tom tom się wyłączal itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego konwertera plików avi do mp4;

Magic Video Converter

 

zna ktoś jakiś fajny odtwarzacz filmów do S60 v.3

Smart Movie badz DivX player Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, przed chwila wgralem sobie nowe oprogramowanie do mojej N70, sciaglem je ze strony www.nokia.com.pl, wszystko pieknie ladnie tylko nie mam juz polskiego menu :| zna ktos moze jakis adres skad bede mogl sciagnac i wgrac ponownie polskie menu, pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)zna ktos moze jakis adres skad bede mogl sciagnac i wgrac ponownie polskie menu, pomocy.

zajrzyj na pierwszą stronę, pierwszy post. Wszystko dokładnie opisałem

gdzie i jak to sie robi ?

heryf bez obrazy, ale takie lenistwo mnie powala...

 

napisałem Ci pierwszy post, pierwsza strona, ale żebyś nie musiał niepotrzebnie klikać:

 

Myślę że instrukcja zmiany PCode i apgrejdowania softu też się nada

Jeżeli chcesz mieć polski język to musisz zmienić Product Code za pomocą Nemesis Service Suit

http://www.b-phreaks.co.uk/software.htm

* instalujesz NSS w najnowszej wersji (przy instalacji będzie opcja do wyboru, nie pamiętam jak się nazywa, ale zaznacz "virtual" - to zdanie zmień, ale akurat nie chce mi się NSSa instalować, dlatego brzmi to jak brzmi icon_wink2.gif)

* przy podłączonym telefonie odpalasz NSS

* "wczytaj" telefon - na zakładce "Flash", klikasz na "Scan"

* szukasz miejsca "Product" i sprawdzasz czy kod który wygenerowało jest innych od znalezionych tutaj

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Rozne/P...elefon%F3w_BB5/

(dla Twojego telefonu)

* jeśli jest to tam wpisujesz 1 z kodów ze stronki

* klikasz na "Flash"

 

Product Code został zmieniony

 

* wchodzisz na stronę Nokii

* ściągasz Nokia Software Updater

* robisz kopię zapasową danych w Nokia PC Suit

* instalujesz NSU i podłączasz telefon (najnowsza wersja programu powinna sama sprawdzić czy masz najnowszy soft)

* postępujesz tak jak będzie prowadził Cię instalator (pliki się ściągną na dysk, tel się wyłączy, po kilku minutach się włączy i po sprawie)

 

Dla bezpieczeństwa całą operacje należy wykonywać przy podłączonym pod ładowarkę telefonie i wykonywać ją oryginalnym kablem

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...