Skocz do zawartości
inny

Zapraszam Do Recenzji...

Rekomendowane odpowiedzi

24.02.2007 - Odbędzie się oficjalne otwarcie nowego portalu Notbook.pl Zapraszamy gorąco do współtworzenia z nami naszego portalu. W portalu znajdziecie obszerną bazę laptopów i ich specyfikacje techniczne oraz testy, recenzje laptopów jak i sprzętu komputerowego

Edytowane przez inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam styl strony to jest średni. Nic się nie wyróżnia. Niektóre kolory są źle dobrane [np. w 'nawigacji'], ponieważ są słabo widoczne.

 

Tytuł jest ciekawy, jak not book to co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dobija liczba artykułów w bazie - 127 ale nie artykułów lecz skopiowanych ze strony producenta danych!

Co do tego to robie baze wszystkich laptopów i ich specyfikacje techniczne, jeszcze nie znalazłem strony o laptopach gdzie by było to wszystko w jednym miejscu, tak więc nie czepiaj się ze skopiowane od producentów bo ja sam nie wymyśliłem tych danych

 

Co do wyglądu linki zostały poprawione na widoczniejsze ale mam pytanie czy link czytaj więcej ma być y góry czy na dole pod newsem , obecnie jest na górze tu możecie zobaczyć jak jest na dole i czy ten niżej lepiej wygląda od obecnego

 

www.bilsoftware.com/projekty/notbook

Edytowane przez Soft-PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusem jest domena, bo niektórzy mogą to potraktować jako błąd.

Zawartość merytoryczna póki co żadna.

Jeśli po zalogowaniu na forum wciąż nie ma możliwości zmiany skórki, to jest ona dla mnie nieprzejżysta i wręcz utrudnia czytanie forum.

Z szatą graficzną vortalu wcale nie lepiej imho.

2 słupki po prawej stronie wyglądają słabo i są niewygodne. Proponowałbym zdecydować się na tylko jeden miejsca z newsami.

Shoubox na głównej raczej nie potrzebny.

No i proponowałbym w jakiś "wyłączyć" pokazywanie off-topowych tematów w kolumnach najciekawsze/najnowsze tematy, bo śmiech ogarnia jak przy najciekawszym temacie widać coś o kulinariach.

Jeśli vortal głównie nastawiony jest na komputery przenośne, to nie wiem po co newsy o grafikach czy mobo do komputerów stacjonarnych.

Baza laptopów jeśli już w ogóle ma powstawać, to może by to jakoś posegregować wg producentów, modeli, etc. A w rzeczywistości jak dla mnie taka baza nie jest potrzebna, bo ciężko upchnąć w niej wszystkie laptopy, poza tym nawigacja w niej jest na tyle trudna, że znacznie lepiej skorzystać z google, czy poszukać na stronie producenta.

Mapa serwisu powinna być bardzo pomocna, a ta która jest u Was w żaden sposób nie pomaga z taką długaśną listą wszystkiego. Co najlepsze pod Operą i pod IE wygląda to inaczej. Niemniej jednak sam dół gdzie znajdują się dwie kolumny w podstronie "mapa serwisu" jest do bani, bo nie trzymacie się w żaden sposób jakiegoś ogólnego wyglądu serwisu.

Nawet tak prostą rzecz, jak "ekipa" ciężko się przegląda.

 

Naprodukowałem się, naprodukowałem, tylko po to żeby wszystko sprowadziło się do- nie podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa, szata graficzna i zawartosc merytoryczna wszystko psuje. Nie mozna bylo zrobic notebooki.pl, laptop.pl, laptopy.pl czy cos podobnego?

 

Jednak tytul ma sens :D . Not book - nie ksiażka. A przeciez to jest o komputerach a nie o ksiazkach :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proszę powiedzieć co byście zmienili lub dodali do tego serwisu my tworzymy go dla was użytkowników i dobrze by było wiedzieć czego oczekujecie

 

I jeszcze co do serwisu to newsy będą róznej tematyki tak jak artykuły nie tylko bedzie na laptopach oparty ten serwis, głownie lapy ale będa tez dodatkowe tematyki

Edytowane przez Soft-PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba szata graficzna strony - kontrast kolorów dobrze dobrany. Nie wiem co macie do linków w menu - złe ustawienia monitora? U mnie jest czytelnie. Co do bazy laptopów - podzielam zdanie narcyza. Dodam jeszcze coś od siebie o forum - według mnie forum powinno być wbudowane w stronę lub wyglądać tak samo - PurePC dla przykładu ma całkiem inną stronę i forum, dla mnie to jest "obciach". Co prawda forum na notbook.pl wymaga kilku dopracowań, ale przynajmniej nie trzeba się dwa razy rejestrować i kombinować z innym szablonem strony.

Panele - wyrzuciłbym także shoutboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

- Za ciemny szablon

- RSS nie działa (przynajmniej u mnie nie)

- Same dane techniczne to trochę mało

 

+ Nazwa mi się bardzo podoba ;)

+ Fajne ustawienie paneli (jak na php-fusion)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...