Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

.

Jak P5B nie zrobi 500MHz, to XMS'y ida na sprzedaz, ktos chetny za cene zakupu? ;)

Chyba nikt bo nowe można nabyć za 286zł!!!!!!!!!!!!! w pcmarket :rolleyes:

 

Moja nowa wizja.Cena pamięci będą dalej spadać.200zł za 2GB jest bardzo realne

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt bo nowe można nabyć za 286zł!!!!!!!!!!!!! w pcmarket :rolleyes:

 

Moja nowa wizja.Cena pamięci będą dalej spadać.200zł za 2GB jest bardzo realne

Tylko ze u mnie sa z gwarancja na 1000 5-4-4-10 2.25V ;-) a moze i wiecej jak znajde chwile czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

Moja nowa wizja.Cena pamięci będą dalej spadać.200zł za 2GB jest bardzo realne

Raczej bardzo optymistyczne, myślę że obecne ceny są w pobliżu minimum i poniżej 230 nie zejdą komplety 2*1G.

 

Spadek cen jest bardziej prawdopodobny dla kompletów 2*2G i tu powinien być większy zjazd cen.

Można już kupić 2*2G w całkiem rozsądnych cenach:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16820220230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

Jak kupiłem te kingstony DDR2 667 za 259zł ale jak ceny będą spadać to pewnie zaraz będą markowe 800 Cl4 w tej cenie - wtedy wymienię...

ceny jeszcze spadna to pewne

 

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...00&Itemid=1

 

 

 

a tu cos fajnego od ocz

 

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=39477

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem w emarket wczoraj o 16 dzisiaj o 13 byl juz u mnie kurier :) wiec jako sklep pierwsza klasa , zakupilem pamieci a adata niby sa to vitesta ale inaczej pudelko wyglada niz na zdjeciu na pamieciach jest napisane znaczy na ulotce ze preferowany voltage 1,8 a na plycie minimalnie moge dac jakos 1,9 w sumie ile max mozna im zapodac ?? , bo na szybkiego ustawilem 2.0 i od razu na 800mhz i timingi 4 4 4 12 chodzi bez problemu juz 2 godzina orthosa , jak wiecej lecialem 850 to nie wstawal komp za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ktoś już ma te Xsm? Z pcmarket? pozdro

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tottenkopf

w apollo.pl sa dostepne na stanie kingstony za 258pln :)

:lol2:

 

tak dalej pojdzie to niedlugo beda wydawac zalaczniki do gazet w kioskach ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zamowilem te Corsair 2x1GB w PCMarket za 287zl. Mam nadzieje, ze duzo nie stanieja, bo mnie ch... strzeli :)

Nie przejmuj się, 100zł w tą czy tamtą to niedużo, pomyśl o tych, co kupowali w styczniu cruciale za 1200zł warte teraz 600. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skręca mnie jak myślę że do kompa do netu muszę kupić 512MB ddr za 90 zł

 

Kusi mnie coś ostatnio żeby wstawić sobie 4*1 za niewiele ponad 500zł ;)

 

Może warto było by zrobić jakieś zestawienie wyników OC tych tanich pamięci? Mi osobiście trochę tego brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tottenkopf

2604674[/snapback]

Nie przejmuj się, 100zł w tą czy tamtą to niedużo, pomyśl o tych, co kupowali w styczniu cruciale za 1200zł warte teraz 600.

 

 

:zonk:

 

czyzby

 

:wisielec:

 

bo cos cicho ostatnio o takich

 

Dzisiaj rano zamowilem te Corsair 2x1GB w PCMarket za 287zl. Mam nadzieje, ze duzo nie stanieja, bo mnie ch... strzeli :)

ale tak jest ze wszystkim w toku zapewne jeszcze beda po 200 wiec cie strzeli i to mocno

mam nadzieje ze o te prawie 100zl sie nie potniesz :blink:

 

Jako przechowalnik wartosci sprzet komputerowy nie najlepszym istrumentem jest

 

W zime można było je za taką cenę w US dostać od reki ;)

tyle ze w usa nie ma cudownego vatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komuch

tottenkopf

 

Po ch. piszesz z dwóch kont zamiennie? Czyżby za dużo % na pierwszym już? Dorosły człowiek podobno, a zachowujesz się jak dzieciak.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak jest ze wszystkim w toku zapewne jeszcze beda po 200 wiec cie strzeli i to mocno

mam nadzieje ze o te prawie 100zl sie nie potniesz :blink:

 

Jako przechowalnik wartosci sprzet komputerowy nie najlepszym istrumentem jest

tyle ze w usa nie ma cudownego vatu

Wiesz, doskonale sobie z tego zdaje sprawe, i dlatego zawsze kupuje sprzet, na ktorym stracie malo, albo nawet czasami i jeszcze po 2 latach zarabiam (tak, to jest mozliwe). Ta cena za Corsairy i tak nie jest zla, i jesli spadna do 250zl to sie swiat nie zawali, ale jak by byly po 200zl, to mi sie humor zepsuje ;) Ale dobra, juz nie pitole, bo to chyba offtopik maly sie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tottenkopf

Wiesz, doskonale sobie z tego zdaje sprawe, i dlatego zawsze kupuje sprzet, na ktorym stracie malo, albo nawet czasami i jeszcze po 2 latach zarabiam (tak, to jest mozliwe). Ta cena za Corsairy i tak nie jest zla, i jesli spadna do 250zl to sie swiat nie zawali, ale jak by byly po 200zl, to mi sie humor zepsuje ;) Ale dobra, juz nie pitole, bo to chyba offtopik maly sie zrobi.

do 250 w tym roku dojsc moze wszystko zalezy jak sie ulozy

Wystarczy jakis kataklizm kilka podpalen :lol2: zalamka na rynku w chinach, oslabienie zlotowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że możecie jeszcze stracić jak stanieją o 50 zlotych? Bez przesady, ja w marcu kupowałem zestaw na Intelu i kupiłem Goodramy 2x1GB 667 za 490 złotych myśląc, że to juz jest szczyt niskiej ceny, a teraz po 260 złotych, ludzie święci.

Teraz można się zastanawiać czy czasem nie opłaca się kupić osiemsetek, chociaż jeśli kazda 667 podkręca do 800, a nie każda osiemsetka do dziewięciuset (żartuje).

 

Ja prosiłbym redakcje o zainstalowanie Visty, jakiś benchów i różnica między 1Gb vs. 2GB vs 4Gb bo coś mnie kusi aby A-Daty jeszcze jednej dokupić, tylko jaki jest sens.

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W emarkecie na ta chwile corsairow niema i do tego drozsze o jakies 2zl.

 

@spoxxx jak te a-daty sie kreca? http://pc.emarket.pl/pricelist/Item.aspx?PID=C4310036 to kupiles?

Tak to sa te adaty dokladnie, moim zdaniem za kolorowo to one sie nie kreca ale na 800 ida spokojnie na najnizszym napieciu dla pamieci jakie moge w kompie ustawic chodza ok jak bede mial jeszcze czas sproboje wycisncac z nich wiecej o ile sie cos uda , ja takze coraz bardziej sie zastanawiam czy przypadkiem nie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> kolejnych 2 kostek i razem 4 giga to juz cos nie bedzie problemu ogolnie w xp z taka iloscia kosci i czy bedzie to dzialalo w dualu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj bylo 85.49 za http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16820134046

Takze lecimy do gory Panowie i Panie :(

4 dolary to żadna podwyżka ale sklep morele chyba pogieło za 2x1GB Kingston CL5 życzą sobie 360zł :blink: -to napewno pomyłka.W każdym razie w innych polskich sklepach ceny drastycznie idą w dół :wink: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dolary to żadna podwyżka ale sklep morele chyba pogieło za 2x1GB Kingston CL5 życzą sobie 360zł :blink: -to napewno pomyłka.W każdym razie w innych polskich sklepach ceny drastycznie idą w dół :wink:

Ja tu nie mowie o kwocie, tylko caly czas szlo w dol, a dzisiaj pierwszy raz podskoczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie mowie o kwocie, tylko caly czas szlo w dol, a dzisiaj pierwszy raz podskoczylo.

to napewno tylko jednodniowy skok ceny.Wzieło mnie na zakup 4x1GB.Narezie mam 2x1GB Special Ops 800Mhz CL5 przeplacone okropnie.Teraz zamierzam dokupić nastepne 2x1GB za 350zł.Jak myślicie 4GB przyda się do czegoś,zawsze będzie można sprzedać po wakacjach i to z zyskiem :rolleyes: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...