Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

W meni to wyglada jeszcze lepiej niz na screenach ;) zreszta giera w ruchu wyglada rewelacyjnie. Na sile mozna sie przyczepic jedynie do odleglych "krzywych". Ale raczej nikt nie ma pretensji, ze nie zastosowali adaptacyjnego anty aliasingu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tam nowego u was w FM2?? Dawno nic nie pisaliście. Powiększyliście stajnie swoich koników?? :>

no ja miałem małą przerwę(Pirates Of The Caribbean: At World's End) :) , ale wczoraj znowu odpaliłem F2 i wziąłem się za wytrzymałościówkę i przejechałem pierwszy wyścig 45 okrążeń :blink: :D

 

Forza 2 Huge Bug - Lose Your Car When Auction Fails! Images >

There is apparently a huge Forza 2 bug that some of our readers have discovered. Gamers are taking the steps to put cars on auction via Xbox Live. Unfortunately, if the auction fails to create, you will lose your car, with no way to get it back! This is not an isolated event, either. More and more of our readers are coming forward claiming this happened to them. The images show the step by step of the bug.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak w Lodzi znowu powodz, piorun walnal mi w blok, spalila mi sie karta sieciowa, kunna przywracam internet przez usb, ale za to kupilem kierownice M$ do x360 wiec i tak sie usmiecham

 

 

pozdro4@ll

 

PS alez ta kierownica w pudelku wieeeelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiera na www.gram.pl kosztuje 429 a forza 229, zamowilem w poniedzialek w nocy a wczoraj juz gralem. Na fpp na x narzekalem, za to dla samej forzy warto miec ta konsole

 

pozdrawiam wszystkich jezdzacych

Edytowane przez GHAD29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle cena nie jest taka kosmiczna ^^ Teraz zauważyłem że mam 3 kody z gier CD Projectu po 20zł ^^ Jak będę w domu to spróbuje sobie je wpłacić na konto i może taniej wyjdzie zestaw. Próbował ktoś z was już tego??

 

A tak między wierszami co to za niebieski kolor?? Zmiana barw??

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kodami cd projectu nie jest tak rozowo. Ja np mam uzbierane ok 100 zl, ale zawsze mozna wykorzystac max 30 (przy jednej grze), na kiere pkt nie bylo. Mozna tez za te wirtualne pieniadze zaplacic za przesylke.

Edytowane przez GHAD29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze testy..................na kierownicy gra sie fajnie ale...........znacznie trudniej mi jest niz na padzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tez tak macie ???

 

FF dziala tylko wtedy jesli kiera jest na stale podlaczona do zasilania

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu, po niemal tygodniu leżenia na półce (jak to dobrze mieć w robocie "gorący okres"...) pograłem dłużej w FM2 i... tak, tak jest rewelacyjna!!! :D

 

Gameplay zrywa głowę z karku i na nowe definiuje ten gatunek gier! Dla każdego fana motosportu pozycja obowiązkowa. W sumie, dla każdego posiadacza xO jest to a must buy (także dla tych bardziej lubujących się w arcade-racerach: hi poca i mastah ;) ), a wiem co mówię, bo na "ścigałkach" zjadłem zęby.

 

Wracam do gry, jedzenie, prysznic i kobieta _muszą_ poczekać (tak z 6h :D ).

 

PS. Jestem po kilku kółkach moim >500PS camaro z28, w którym boje się dodawać gazu... poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze testy..................na kierownicy gra sie fajnie ale...........znacznie trudniej mi jest niz na padzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tez tak macie ???

 

FF dziala tylko wtedy jesli kiera jest na stale podlaczona do zasilania

 

pozdro 4@ll

a już myślałem, że cię wessało na amen ;)

na kierownicy tylko na początku jest trudno - też tak miałem, potem się tak wczuwasz, że idziesz jak przecinak [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak WASSAŁO jak diabli.......... gralem we wszytskie Gran Turismo i GT przy Forza jest jak barnout (czysty arcade),podczas jazdy dzwiek silnika to najlepsza muzyka, dzwieki pracy zmodyfikowamej skrzyni biegów podnosza realizm..................slowem BAJKA.

Panowie z POLYPHONY DIGITAL beda mieli sie z czym zmierzyc!!!!!!!

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak gram w tą forze i musze powiedzieć, że mogłoby być więcej torów. I nie rozumiem też jednej rzeczy : otóż czemu każą nam jeździć po 8 lapów w kółko po tych samych torach (w karierze) zamiast puścić czasem 2 lapy po nurburgringu? W ogóle nur w karierze jest tylko w wyścigach klas R# :/

 

A oprócz tej sprawy z torami to gra miodna jest ;] Daje satysfakcję gdy się ujarzmi taką 800konną Mazdę RX-8, robiąc odpowiedni setup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poświęciłem dzisiaj kierownicy ze 4 godzinki.

Polubilismy się (ja i kierownica), moje osiągi zbliżyły sie do tych z pada

ale radochy dużo więcej, na kierownicy ręczna skrzynia jest obowiązkowa. jedyny mankament po 4h bolą mnie ręce i nogi !!!

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugim wieczorze z FM2 i gra z każdą godziną jest coraz lepsza :) Różnice w prowadzeniu między poszczególnymi typami napędu, dźwięk silnika, rozbudowany tuning... raj dla każdego miłośnika 4 kółek :D

 

Udało mi się dobić do 20. poziomu kierowcy (85 GS też na konto wpadło ;)), jutro jeżdżę dalej :)

 

PS. Soundtrack w FM2, jak cała gra, jest równie doskonały i idealnie trafił w mój gust muzyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja się zagrywam w najlepsze :)

 

Jednak jeszcze nie załapałem takiego miodu i klimatu jak w pierwszej Forzy... Myśle że to tylko kwestia czasu.

 

Wszystko mi się podoba tylko mam 3 spostrzeżenia

 

 

Na samochodach czasami widać białe kropeczki. Animacja mimo 60 fps czasem delikatnie chrupnie, przy zderzeniu samochodów lub tak po prostu bez powodu. ale to są naprawdę prawie niewidoczne zacinki i tylko wieloletni gracz je zauwazy :) Menu działa ślamazarnie, po co microsoft wymyślił wersje core, (gry musza być tak robione żeby działały bez dysku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rockers biale kropeczki ci znikna jesli zupdatujesz gre :-)

i bedzie lepszy AA na furach, apropo dropow animacji to ja tylko zauwazam te jak sie na powtorkach ostro w piach zjedzie i tuman kurzu sie wzbije w powietrze. Ale o ile pamietam tak jest we wszytskich racerach jakie znam.

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak za pomoca kierownicy uzuwac zamiennikow przyciskow RB i LB. Sa potrzebne do wyklejenia malunkow na samochodzie. czy jedynym wyjsciem jest odpalic dany profil na padzie?

Na mojej kierze MadCatz sa przyciski podpisane RB i LB, druga mozliwoscia jest uzycie klapek zmiany biegow (tez sa przypisane jako RB i LB).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :) Gra mnie dzisiaj wciągneła na 10 godzin... Jest wspaniała i lepsza od jedynki...

 

 

Optymalizacja wcale nie jest taka super, w wyścigu corvette ( na max stuningowana) tor Laguna Secca, przy jeżdzie na max możliwości samochodu lub kierowcy :) gra najzwyczajniej potrafi ciąć. Przy 240 km/h jak wchodze w ten lekki łuk na lewą strone (zaraz po lini startu) gra zalicza kilka dropów animacji i widać jak asfalt za późno się wczytuje :)

 

Xboxa mam napewno ok, płyta nowa sztuka oczywiście oryginalna,napęd w konsoli najnowszy LG ( ten cichy i z dobrą korekcją) dla sprawdzenia czy może xbox ma za gorąco, wyłączyłem go i odrazu po schłodzeniu zapusciłem lagune. Dalej to samo, przy maxymalnym gazie, bardzo szbkim samochodem na lagunie dzieją się takie szopki. Mimo że minimalne i tylko na lagunie Secce, jednak są.

 

Ide dalej grać i nie czepiam już się :) bo gra mimo kilku błędów jest wspaniała

 

Syrob

 

 

ja miałem jedno uptade, być może było 2 w jednym :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...