Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki z gazem i hamulcem gra!

 

powiem wam ze slow mi brak na ta gre. wszystko jest genialne. nigdy w zyciu nie gralem na kierze a to przeroslo kazde moje oczekiwanie, juz sie martwie co zrobie jak skoncze forze, wiem wiem wyjdzie pgr4, a co potem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na przesyłkę z FM2 próbuję bić małe rekordy w demku :) Może ktoś pochwali się swoimi wynikami w klasie R2, żeby zobaczyć i porównać :P ?

 

EDIT: No nie uwierzę, że nikt nie jeździ i nie chce pokazać swoich wyników ... ;]

post-146688-1182272629_thumb.jpg

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj 2 wyścigi w MM i brak AA był tak wielki, że zupełnie mnie zniechęciła ta gra :blink: Wiem, że jest jakaś tam łatka ale full wygladał gorzej niż demo, a na pewno w domu mam gorszy tv niż w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj 2 wyścigi w MM i brak AA był tak wielki, że zupełnie mnie zniechęciła ta gra :blink: Wiem, że jest jakaś tam łatka ale full wygladał gorzej niż demo, a na pewno w domu mam gorszy tv niż w MM.

ja byłem wczoraj w Empiku i miałem zamiar pograć ale niestety - jakiś "ziom" postanowił chyba, że zrobi całą karierę grając na x360 w sklepie :lol: .... nie chciałem mu psuć zabawy :lol: skąd się biorą tacy ludzie? :) żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.................................a na gorszym TV bedzie mniej zabki widac

swoja droga nuras ja mam calkiem niezly TV gram siedzac z bliska wprawdze 2 updaty gry mam zrobione ale jakos niewidze krawedzi ktore by mnie odrzucaly, raczej odczuwam mniod z obcowania z ta gra !!!

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj 2 wyścigi w MM i brak AA był tak wielki, że zupełnie mnie zniechęciła ta gra :blink: Wiem, że jest jakaś tam łatka ale full wygladał gorzej niż demo, a na pewno w domu mam gorszy tv niż w MM.

Bzdura. Ta "jakaś ta łatka" dodaje AA i gra wygląda bardzo dobrze na 37", co w porównaniu do standów w MM wyposażonych afair w 26" jest różnicą odczuwalną.

 

BTW, full bez patcha wygląda identycznie jak demo, więc albo w MM mieli problemy z kabelkami, albo ty ze swoimi oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed godzinką widziałem tę grę na iksie... bardzo niemiło wspominam to doznanie.

:-D

Nie no jaja sobie trochę robię ale wygląda to bardzo przeciętnie... bardzo. Nie chcę za bardzo urazić konsoli jakimś bardziej pasującym epitetem. Oczywiście by dopełnić mojej wypowiedzi zaznaczam, że widziałem a nie grałem... i piszę tu tylko o wizualnym aspekcie tej gry. Znajomek z którym znalazłem się na prezentacji wspomniał coś, że jestem nienormalny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Ta "jakaś ta łatka" dodaje AA i gra wygląda bardzo dobrze na 37", co w porównaniu do standów w MM wyposażonych afair w 26" jest różnicą odczuwalną.

 

BTW, full bez patcha wygląda identycznie jak demo, więc albo w MM mieli problemy z kabelkami, albo ty ze swoimi oczami.

No więc dlatego nie wiem czemu była taka tragiczna grafika i pytam się czy full ma gorszą od dema? :|

 

PS. O moje oczy się nie martw...

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomek z którym znalazłem się na prezentacji wspomniał coś, że jestem nienormalny.

Pozdrawiam.

Sa gusta i gusciki, na szczescie nikt Cie nie bedzie zmuszal do grania ;) ja jak dorwalem sie do tej gierki to przez pierwsze 3 dni przegralem 30h i uwalilem jeden egzamin ;D Zreszta jeszcze nie slyszalem krytycznej opinii od osob ktorym bylo dane chwile pograc ;)

 

Imho widzieliscie ta gre bez patcha i na componencie ktory jeszcze bardziej wyostrza aliasing ;) Na vga serio nie ma sie do czego przyczepic

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed godzinką widziałem tę grę na iksie... bardzo niemiło wspominam to doznanie.

:-D

Nie no jaja sobie trochę robię ale wygląda to bardzo przeciętnie... bardzo. Nie chcę za bardzo urazić konsoli jakimś bardziej pasującym epitetem. Oczywiście by dopełnić mojej wypowiedzi zaznaczam, że widziałem a nie grałem... i piszę tu tylko o wizualnym aspekcie tej gry. Znajomek z którym znalazłem się na prezentacji wspomniał coś, że jestem nienormalny.

 

Pozdrawiam.

 

względem jakich podobnych wyścigów wygląda przecietnie? bo chyba PGR to zupełnie inna bajka, tak samo nowy Colin to zupełnie inne wyścigi.

 

Podobnie było z Gearsami, były osoby które pisały że grafika jest taka sobie, ale względem czego taka sobie? no bo szczerze nie widziałem ładniejszej gry od Gears of War, a graczem jestem zawodowym :) :wink:

 

U mnie na 40 calowym TV Forza 2 wyglada naprawdę super, nigdy nie widziałem lepiej wykonanego asfaltu, do tego ta prędkość animacji, 60 fps naprawdę robi swoje.

 

Zawsze do czegoś można się przyczepić, ale nikt mi nie wmówi że Forza 2 ma średnią grafike, jeżeli mam kogoś uświadamiać to zaparszam do siebie, może gracie na kiepskich telewizorach? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, przecież ci co narzekają na oprawę a-v, to nawet w FM2 nie grali, widzieli tylko standy w galeriach handlowych. Moim zdaniem nie ma o czym dyskutować.

 

Z realistycznych wyścigów (zaraz wparuje tu mazeo i powie, że przecież FM2 to arcade :lol: ) FM2 ma najlepszą oprawę, a wiem co piszę, bo i peceta nie mam z tych słabszych i praktycznie w każdą symulację już grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa gusta i gusciki, na szczescie nikt Cie nie bedzie zmuszal do grania ;) ja jak dorwalem sie do tej gierki to przez pierwsze 3 dni przegralem 30h i uwalilem jeden egzamin ;D Zreszta jeszcze nie slyszalem krytycznej opinii od osob ktorym bylo dane chwile pograc ;)

 

Imho widzieliscie ta gre bez patcha i na componencie ktory jeszcze bardziej wyostrza aliasing ;) Na vga serio nie ma sie do czego przyczepic

... i całe szczęście... a dalej to pisałem, że oceniam tylko i wyłącznie wygląd gry. Moim zdaniem był aa.

 

względem jakich podobnych wyścigów wygląda przecietnie? bo chyba PGR to zupełnie inna bajka, tak samo nowy Colin to zupełnie inne wyścigi.

Ogólnie... pod względem graficznym, w porównaniu z pc... no i najważniejsze... wrażenie jakie robi na mnie w konfrontacji z opinia zawartą na tym forum... no Colin'a,tdu czy nawet mw tez możecie wziąć pod uwagę.

 

U mnie na 40 calowym TV Forza 2 wyglada naprawdę super, nigdy nie widziałem lepiej wykonanego asfaltu, do tego ta prędkość animacji, 60 fps naprawdę robi swoje.

Może masz rację ale nie zwróciłem na to uwagi... Przepraszam.

 

rockers, przecież ci co narzekają na oprawę a-v, to nawet w FM2 nie grali, widzieli tylko standy w galeriach handlowych. Moim zdaniem nie ma o czym dyskutować.

Hehe... jasne... siebie uważasz za najbardziej obiektywnego posiadacza wielu platform ale zdanie innej osoby kwitujesz w powyższy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem był aa.

Z tego co pamietam to na wszystkich standach jest puszczane demo , wiec widziales najprawdopodobniej ta "gorsza" graficznie wersje .

W sumie nie ma sie co rozwodzic na ten akurat temat zbyt duzo , bo oceniasz tylko grafike w dodatku generowana na standach x360 , ktore to raczej jakoscia LCD i samym podlaczeniem nie grzesza ;) Z reszta to samo jest ze standami PS3 i to nie tylko w PL ale rowniez w calej EU .

 

Jak bedziesz mial okazje to zagraj , wtedy byc moze zrozumiesz skad tu taki zachwyt tym tytulem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz wparuje tu mazeo i powie, że przecież FM2 to arcade

Bo to jest arcade? Nie wiem co tu tłumaczyć trzeba.

 

Czy jest gdzies galeria wozów graczy? Bo czytam ze niektórzy tu wysyłają na server, a chciałbym popatrzec na niektóre ciekawe prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, stary byku czytaj do końca i uważnie ;) (i jeszcze się dziwisz mojej opinii? Jak możesz oceniać oprawę a-v na małym hdtv, bez kalibracji, z pewnościa bez patcha na AA itd.). To jest obiektywnie najlepiej wyglądający racer z realistycznym modelem jazdy (btw, mazzeo, ile lat miałeś w dniu premiery GPL, że o wcześniejszym tytułach papyrusa nie wspomnę, ty wielki znafffco racesimów? eot w dyskusji na ten temat z tobą).

 

Nie spodziewaj się tam fajerwerków graficznych jak w Dirtcie etc, bo to nie ten target. Ta gra ma mieć doskonale wymodelowane pojazdy (i ma), świetny właśnie asfalt (nie zwróciłeś na to uwagi, bo zwyczajnie nie czujesz na tyle bluesa, jesteś casualem a nie fanem race-simów, co naturalnie nie jest twoją wadą :) ) i wiarygodny model jazdy z fizyką ruchów masy pojazdu, zaawansowaną telemetrią, tuningiem mechanicznym itp itd. Oprawa przewyższa GTR2, GT4.

 

PS. Z twojego 1szego posta w tym temacie wynika też, że kpisz sobie z mocy tej konsoli (jakieś epitety chciałeś rzucać pod jej adresem). No cóż, Lost Planet i Dirt działąją na xO lepiej niż na pc za >6K PLN po o/c. Coś chciałbyś dodać?

 

nuras_en- :lol: gdzie sobie przeczę? Brak fajerwerków (masy shaderów jak w Colinie) nie oznacza braku _realnie_ wyglądającej oprawy. Po 2. grałeś na standzie, widzę że w opisie chwalisz się np GoW'em. Twoim zdaniem GoW na tych standach sprawia takie samo wrażenie, jak w domu na dużym tv? Gratuluję... różowych okularów.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, przecież ci co narzekają na oprawę a-v, to nawet w FM2 nie grali, widzieli tylko standy w galeriach handlowych. Moim zdaniem nie ma o czym dyskutować.

 

Z realistycznych wyścigów (zaraz wparuje tu mazeo i powie, że przecież FM2 to arcade :lol: ) FM2 ma najlepszą oprawę, a wiem co piszę, bo i peceta nie mam z tych słabszych i praktycznie w każdą symulację już grałem.

Kolejny do którego nie dociera pytanie czy uwaga innego użytkownika... Dla Twojej informacji to grałem w FM2 więc nie wiem po co kozaka strugasz. :mur:

Z tego co pamietam to na wszystkich standach jest puszczane demo , wiec widziales najprawdopodobniej ta "gorsza" graficznie wersje .

W sumie nie ma sie co rozwodzic na ten akurat temat zbyt duzo , bo oceniasz tylko grafike w dodatku generowana na standach x360 , ktore to raczej jakoscia LCD i samym podlaczeniem nie grzesza ;) Z reszta to samo jest ze standami PS3 i to nie tylko w PL ale rowniez w calej EU .

 

Jak bedziesz mial okazje to zagraj , wtedy byc moze zrozumiesz skad tu taki zachwyt tym tytulem .

Są pełne wersje. Gdybyś przeczytał posty wyżej wiedziałbyś, że nie tylko ja o tym pisałem.

Nie spodziewaj się tam fajerwerków graficznych jak w Dirtcie etc, bo to nie ten target. Ta gra ma mieć doskonale wymodelowane pojazdy (i ma), świetny właśnie asfalt

Sam siebie zaprzeczasz... Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że wszystko już sobie powiedzieliśmy... Forza ma bardzo dobrą oprawe jednak nie rewolucyjną, jest najładniejszym racerem tego typu, ma kilka błedów ( wspomniane wyżej białe kropki i wygładzanie krawędzi które w patchu po częsći zostało poprawione)

 

Trasy sa nie równe wykonaniem, niektóre urywają głowe przy samej szyi żeby potem do środka narobić :)

 

Najbardziej podoba mi się ta trasa gdzie są betonowe płyty, jazda po nich lamborghini murcielago na sportowym wydechu i przy dobrym nagłośnieniu to coś wspaniałego, prawie jak na moim motocyklu i pustym basowym potworze.

 

Fizyka, dźwięk silników i ten rewelacyjny klimat miażdży

 

 

Musimy się cieszyć tym co mamy, bo do Forzy 3 i GT 5 jeszczce sporo czasu wiec uszanujmy tą prawie doskonałą gre. :)

 

Ja mam już 42 % w karierze , gram około 20 godzin.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma kilka błedów ( wspomniane wyżej białe kropki i wygładzanie krawędzi które w patchu po częsći zostało poprawione)

ostatnio nawet sie specjalnie przygladalem i do teraz nie wiem o co chodzi z tymi bialymi kropkami ;) moze jak wreszcie je zauwaze beda mnie tak samo irytowaly xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en- :lol: gdzie sobie przeczę? Brak fajerwerków (masy shaderów jak w Colinie) nie oznacza braku _realnie_ wyglądającej oprawy. Po 2. grałeś na standzie, widzę że w opisie chwalisz się np GoW'em. Twoim zdaniem GoW na tych standach sprawia takie samo wrażenie, jak w domu na dużym tv? Gratuluję... różowych okularów.

To poproś kogoś starszego żeby przeczytał Ci to powoli... Piszesz, żę brak pięknej grafiki ale ratujesz to wszystko czym? ASFALTEM :lol: jaki to on nie jest hahah, dobre dobre.

 

OT. Co do GoW'a to na każdym standzie miał lepsza grafikę gdyz był wyświetlany na LCD a w domu gram niestety na CRT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie dobrze czujesz? Nie mam zamiaru ciagnac tego watku i marnowac czasu na pyskowki z toba. Ale po raz ostatni- dla mnie FM2 ma realnie wymodelowane samochody, dobrze wygladajaca nawierzchnie torow, a sa to z pewnoscia b. wazne elementy oprawy race-sim'a.

 

Kup sobie dobry wyswietlacz, kup sobie FM2 i skoncz pierniczyc glupoty.

 

PS. Teksty o czytaniu przez starszych zachowaj dla swoich rowiesnikow i nie obnizaj poziomu tego forum, kapiszi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co mają full. Nie będe miał kierownicy, w ogóle nie planuje takowego zakupu bo nie ma to sensu ani racji bytu ze względu na mój pokój. Czy ta gra jest też warta kupienia dla grajacych na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co mają full. Nie będe miał kierownicy, w ogóle nie planuje takowego zakupu bo nie ma to sensu ani racji bytu ze względu na mój pokój. Czy ta gra jest też warta kupienia dla grajacych na padzie?

hehe w zadna inna gre na x360 poki co nie gralem polowy tego co w forze ;) na padzie oczywiscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...