Skocz do zawartości
ath

Geforce 8500 Gt / Ge / Gte

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki sorki za moj niebyt ale przez dlugii weekend nie mialem netu :-) moj 8500GT jeszcze nie przyszedl z emarket.pl widocznie sie rozleniwili tym dlugim weekiem, pozatym 73GT i 76GT przyjda tez po niedzieli ale postaram sie jak najszybciej skleic caly artykul. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21Szpak kiedy zamówiłeś swoją kartę, bo moja też jeszcze nie przyszła.

zamówiłem w czwartek tak samo jak Ty wiec pewnie we wtorek dostaniemy te karty. Ale warto do nich napisac i sie przypomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 8600Gt jest jeszcze spoko , godny następca 7600Gt i nic więcej , bo do 7900Gs to mu jeszcze daleko . NV wypościła dziś nowe sterowniki Forceware 158.24 Vista i nVidia Forecware 158.22 XP może one coś poprawia wydajność tych kart...

To zapraszam do wontku o 8600GT,i malej relacji z poprawiania 8600GT zeby skrzydelek dostala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... jeśli 8500GT ma mieć wydajność 7600GT ... to ciekawi mnie co by było gdyby te bestie połączyć w SLI ... może wtedy by można uzyskać sensowną konkuręcje dla 7900.

do 7600gt to m,u daleko , wydajność ok Gf 7300Gt , czasem lepsza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 7600gt to m,u daleko , wydajność ok Gf 7300Gt , czasem lepsza :wink:

ja mam nadzieje że przynajmniej 8600GT GE po mocnym OC zrówna się a w niektórych grach przegoni GF 7900GS na standardowych taktach a na to się zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej DickSon robiłeś delte w swoim Palicie? Tylko szczerze.

cześć , nie , palit jest na std V i nic nie zmieniałem oprócz taktowań w Riva tuner :wink:

 

A Twój ładnie podkręcony , napisz mi na PW czy to na v modzie czy tylko deltą zabawa ?

Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc mam już swojego Palita 8500GT SONIC uwierzcie ze opakowanie od karty jest malutkie a samam karta wielkosci 73GT cooler nawet spory ale brakuje mu do ZALMANA. Dzis pod wieczór porobie pierwsze testy to coś zarzuce na forum. Pozdro

 

A pamieci jakie sa zamontowane na karcie to:

 

Infenion HYB18H512329AF FVV23103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A pamieci jakie sa zamontowane na karcie to:

 

Infenion HYB18H512329AF FVV23103

Hmm ciekawe jakie ns?? 1.2ns chyba ??

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe jakie ns?? 1.2ns chyba ??

hehe za różowo by było gdyby to byly 1,2ns sa ta pamienieci 1,4ns wiec tez niezle- wszystko zalezy od tego jak sa dovoltowane jak Palit dal wiekszy Vmem to powinny sie dobrze krecić. Teraz znikne na jakis czas bo musze calego kompa rozmontowac i na nowo zlozyc z innym mobo no i ta kartą a potem jakies tesciki na szybkiego sie porobi. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc mam już swojego Palita 8500GT SONIC uwierzcie ze opakowanie od karty jest malutkie a samam karta wielkosci 73GT cooler nawet spory ale brakuje mu do ZALMANA. Dzis pod wieczór porobie pierwsze testy to coś zarzuce na forum. Pozdro

 

A pamieci jakie sa zamontowane na karcie to:

 

Infenion HYB18H512329AF FVV23103

Doczekamy się dzisiaj ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekamy się dzisiaj ? ;)

jak widzicie nie wyrobiłem się wczoraj zreszta ogladałem film na tvn :-) karta chodzi i jest głośna to narazie moge napisać jak wróce z uczelni to poinstaluje gry i 3dmarki i dam troche wyników. Sorki że wczoraj nic nie napisalem ale nie mialem juz sil ani ochoty bo bania mi bękała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;/ kupa jednym slowem... do obecnych gier sie nie nadaje

 

jak widze jak ona sobie radzi z enginm DooM'a 3 to mnie krew zalewa - taki ET: QW chyba sie na niej w ogole nie uruchomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;/ kupa jednym slowem... do obecnych gier sie nie nadaje

 

jak widze jak ona sobie radzi z enginm DooM'a 3 to mnie krew zalewa - taki ET: QW chyba sie na niej w ogole nie uruchomi

i pewnie DX10 tez jej skrzydeł nie doda , tak jak ps 3.0 nie dodał GF 6600 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni tam testowali grafe z ddr2, ktora nawet 1ghz na mem nie miala.

W sumie chetnie bym sobie pokatowal 85ge od galaxy i zapodal jej tak z 1ghz na rdzen (2ghz shaderow) i z 1,8ghz+ mem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A to jak to jest w tej serii 8 z tymi zegarami shaderów je się osobna podkreca ?? czy jak sie podkreci rdzen to one automatycznie tez sie zwiekszja???

 

EDIT: juz kumam :-P rdzeń np ma 700Mhz czyli shadery 2x700= 1400Mhz...wow :gitarzysta2: :banana:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak to jest w tej serii 8 z tymi zegarami shaderów je się osobna podkreca ?? czy jak sie podkreci rdzen to one automatycznie tez sie zwiekszja???

 

EDIT: juz kumam :-P rdzeń np ma 700Mhz czyli shadery 2x700= 1400Mhz...wow :gitarzysta2: :banana:

Nie wiem czy to jest do konca tak, na egieldzie napisali "Pomiary przeprowadziliśmy przy taktowaniu rdzenia 780 MHz, shadery na 1780 MHz" , czyli x2 sie nie zgadza, pewnie da sie ustawiac oddzielnie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...