Skocz do zawartości
ath

Geforce 8500 Gt / Ge / Gte

Rekomendowane odpowiedzi

Na dole przelacz na kolejna strone ...

Aha i jeszcze jedna wazna sprawa, 7300gt i 7600gs w tym tescie na benchmark.pl sa z pamieciami ddr2 tak jak ten 8500gt, wiec mozna sobie wyobrazic jak wzrosna wyniki jesli we wszystkich zamienimy na ddr3

Dokladnie, OC na obu kartach z dd3 bedzie porownywalne i wyniki pewnie takze wiec to bedzie wymiana garbusa na garbusa...imho BEZ SENSU, chyba ze za friko:) wtedy jasne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja to sie boje pomyslec jaka wydajnosc beda mialy 8300 i 8400 patrzac po tekscie z pclaba co zostanie w nich jeszcze wykastrowane :P

 

@21szpak - fajno, w koncu ktos przeprowadzi test z ddr3 :)

Stworzą pewnie wersję którą będzie można umieścić jako układ graficzny na płycie głównej :)

 

Karty graficzne do biura. Tanie i które pociągną wszechobecną już teraz Viste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co trza celować w 8600GT, wydaje mi się że 8500GT z DDR3 po OC bedzie miało tą samą wydajnosc co 7600GS po OC no moze troche lepszą.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak w trakcie zalatwiania do recki jest 7600GT a ja niestety ale musze zaczekac na dostepnosc 8500GT SONIC jak juz karty beda u mnie to tego 7600GT zwolnie do taktow 7600GS SONIC czyli 450/1000 i porownam do niekreconego 8500GT a pozniej to juz wiadomo OC 85GT ile sie da :-)

 

Teraz pytanko do Was ile tak srednio daje sie podkrecic tego 7600GS SONIC czy jest to ok 550/1400 czy wiecej bo niestety ale bede musial na tym 7600GT usrednic wyniki OC uzyskiwane na 76GS no chyba ze mam poprostu porownac 8500GT do 7600GT?

 

Jak uwazacie czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob porownanie poprostu do 7600GT

 

Wystarczy test 7600GT na def (560/1400 tak ?) bo tyle mniejwiecej robi kazdy palit 7600GS niemodowany :)

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co trza celować w 8600GT, wydaje mi się że 8500GT z DDR3 po OC bedzie miało tą samą wydajnosc co 7600GS po OC no moze troche lepszą.

8500Gt DDR2 po o/c jest już troszkę wydajniejszy od g f7600GT :)

 

Dołączona grafika

 

Wynik po o/c , zabawa z taktowaniami w nibotorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21szpak, czy dało by się dorzucić do tego testu porównawczego Galaxy 7300GT 1.2 ns 256 MB? Bo właśnie mocno się zastanawiam nad zmianą, ale póki co wydaje mi się że nie warto. Dotąd nigdzie nie było testów porównawczych 73GT/76GS/76GT w topowych wersjach z 85GT, zwłaszcza w wersji sonic :) . Taki test rozwiałby wiele wątpliwości :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21szpak, czy dało by się dorzucić do tego testu porównawczego Galaxy 7300GT 1.2 ns 256 MB? Bo właśnie mocno się zastanawiam nad zmianą, ale póki co wydaje mi się że nie warto. Dotąd nigdzie nie było testów porównawczych 73GT/76GS/76GT w topowych wersjach z 85GT, zwłaszcza w wersji sonic :) . Taki test rozwiałby wiele wątpliwości :) .

nie wiem czy sie uda bo chyba w sklepach ktore z nami wspopracuja jak na zlosc nie ma kart Galaxy :-( ale mam wyniki swojego 7300GT 128MB DDR3 500/1400 wiec jesli nie dostane tego 7300GT 256MB DDR3 to wtedy doloze wyniki swojej starej karty.

 

Co sie wykominuje :-) narazie patrzcie na strone ktorej adres widnieje na avatarze bo wkrotce pojawia sie recki 8800GTX i GTS w SLI takze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8500Gt DDR2 po o/c jest już troszkę wydajniejszy od g f7600GT :)

 

[obrazek]

 

Wynik po o/c , zabawa z taktowaniami w nibotorze

normalnie szok... opierasz lepsza wydajnosc na wyniku z marku? <_<

 

a w grach pewnie dalej cienizna... :mur:

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie uda bo chyba w sklepach ktore z nami wspopracuja jak na zlosc nie ma kart Galaxy :-( ale mam wyniki swojego 7300GT 128MB DDR3 500/1400 wiec jesli nie dostane tego 7300GT 256MB DDR3 to wtedy doloze wyniki swojej starej karty.

 

Co sie wykominuje :-) narazie patrzcie na strone ktorej adres widnieje na avatarze bo wkrotce pojawia sie recki 8800GTX i GTS w SLI takze

Ale po co nam kolejne testy 88gtx/gts i sli (w necie jest tego opor), to jest temat o 8500gt i wlasnie testow tej karty oczekujemy. :]

 

Dickson test z tego co widze byl na p4, wiec na normalnych prockach pewnie bedzie wiecej ptk. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie szok... opierasz lepsza wydajnosc na wyniku z marku? <_<

 

a w grach pewnie dalej cienizna... :mur:

testuje go znajomy , w takich grach jak Carbon , stalker czy Rainbow Six vegas 8500gt po o/c radzi sobie lepiej od 7600gt , minimalnie ale jednak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy było bo nie śledzę tematu od początku, ale na stronce palita zobaczyłem 8500gt sonic i nie uwierzyłem http://www.palit.biz/en/products/nv_pcie_8500GT-Sonic.html

ciekawe kiedy do polski w trafią pierwsze modele i w jakiej cenie

A ja nie wierze ze ci sie nie chcialo przeczytac poprzedniej strony watku ...

 

Czekamy na testy tego palita od 21szpak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

85gt sonic ma byc dostepny od 27 kwietnia cena ok 310pln test postaram sie wyskrobac jak najszybciej ale jesli mi ten 85GT nie przyjedzie przed majowka to bedzie lipa bo wtedy art dopiero po dluuuugim weekendzie sie ukarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Z tej nowej serii 8xxx to chyba ten 85GT imho od palita to najlepszy wybór. Karta tania nawet wydajna. Ciekawe jak tam z Oc , stawiam że nie bedzie najgorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach jest napisane, ze ddr 2 natomiast na stronce palita jest logo ddr 3, więc chyba jednak są 3. Pozostaje czekać aż pojawią sie w sklepach...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musza byc ddr3 bez dwoch zdan inaczej karta nie nazywalaby sie 'sonic', pozatym w 7600GS sonic tez sa memki 1200 (1,4ns ddr3) :)

1000 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maruh - a racja ;D juz zapomnialem ze one tak malo na def maja w palicie :P

 

No 349zl to sporo, ale tak jak mowisz na pewno spadna dosc szybko :)

Mimo zniechecajacych testow 76gt vs 85gt na (ddr2 vs ddr2) i tak dalej jestem ciekaw jak karta wypadnie z ddr3 i czy moze okaze sie jednak warta zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8k zrobisz też na 7600, tylko się trzeba trochę postarać ;]

po ostrych v modach tak , 8500gt ddr3 powinno lajtowo tyle zrobic , przynajmniej tak mysle skoro wyzej dałem wynik z DDR2 7100pkt takty 790(shadery 1700)/900 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad sprzedażą mojego 7600GS, tylko nie wiem czy sie to opłaca dostane tylko DX10 i parę innych bajerów i może trochę wyższą wydajność, chyba poczekam aż wyjdzie może jakiś 8600GS w przyzwoitej cenie lub 8600GT.

 

 

Dickson a jednak sprzedajesz :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...