Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Olewam gamespota , zasysam ze strony nVidii:

http://jp.slizone.com/object/devilmaycry_jp.html

Leci pelna predkoscia mojego lacza.

Dzięki za linka leci full speed 730 kilo.W tym linku jest benchmark jakiś i demko.

 

Edit: Gra chodzi bardzo płynnie z detalami na super high rozdzielczość 1280x1024 oraz Qaax16 na kompie z podpisu ogólnie fajna nawalanka.Szkoda że demko ograniczone czasowo.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC4 miażdży :) Wszystko dobre co w starych DMC plus lepsza grafa i kilka fajnych nowych zagrywek. Dużo po demku zobaczyć się nie da ale ta łapka, którą posługuje się Nero bardzo fajna.

 

A i nie wiem alcen jak robiłeś ten test ale w grze (nie liczyłem frapsem) w żadnym momencie nie było zwolnień, cały czas full płynność, msaa x 2 1680x1050.

 

Na 100% kupię tą część, do tego tylko trzeba w jakiegoś dobrego pada zainwestować :D

 

Co do grafiki to specjalnie nie zachwyca, ale pod żadnym pozorem nie jest zła, czasem kłują jedynie słabe tekstury.

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

benchmark

E1260 2.9Ghz, 2GB RAM, 88GT default (175.16) - max: 21FPS min: 18

Ten benczmark mozna sobie w takim razie o kant tylka rozbic...

 

DMC4 miażdży :) Wszystko dobre co w starych DMC plus lepsza grafa i kilka fajnych nowych zagrywek. Dużo po demku zobaczyć się nie da ale ta łapka, którą posługuje się Nero bardzo fajna.

 

Na 100% kupię tą część, do tego tylko trzeba w jakiegoś dobrego pada zainwestować :D

 

Co do grafiki to specjalnie nie zachwyca, ale pod żadnym pozorem nie jest zła, czasem kłują jedynie słabe tekstury.

Lapka fajna. Padzik jest - dual shock 2 , ale manty - tutaj wiem , wiem co to jest ale zarowno w POP jak i w DMC3 spisywal sie bez zarzutow. Jestem zadowolony , a DS1 od Sonego nie chce mi sie przepinac :D :D

 

Moje przemyslenia z Laba:

Zassalo sie , pogralo sie wiec teraz sprobuje przelac to co czulem w czasie gry , lacznie z moimi przemysleniami.

 

Przede wszystkim gigantyczny plus Campomowi za to , ze zdecydowal wydac sie DMC4 i na PC. W ten sposob , my , nie bedziemy jedynie wzdychac do screenshotow smilies/szczerbaty.gif smilies/szczerbaty.gif Wdyaje mi sie jedoczesnie , ze Capcom wyciagnal wnioski po optymalizacyjnej porazce o nazwie DMC3 i poprawcowal dluzej nad optymalizacja i widac , ze oplacilo sie. Gra po prostu smiga. Odpalilem ja na najwyzszych ustawieniach jakie ona oferuje , z tym ze za cholere nie udalo mi sie zmienic rozdzilaki bo nie wiedzialem , ktory to A button smilies/szczerbaty.gif smilies/szczerbaty.gif Dopiero pozniej po konfiguracji pada , ale z poziomu gry - zobaczylem co jest co , jednak juz mi sie nie chcialo zmieniac. Gra w 1152xCOSTAM z detalamia najwyzszymi po prostu smiga. W zasadzie jestem wiecej niz pewny , iz ani razu nie zwolnila mi ponizej 60 klatek. W DMC3 60FPS'ow bylo tylko na filmikach , w grze od razu mocny framedrop. Tutaj trzyma. Zabawna rzecz zwiazana z konfiguracja pada. Analogi dzialaja tak jak powinny , ale moze to tylko u mnie jakis blad - po tym jak zrobilem konfig pada , odpalilem , po parudziesieciu sekundach gra mi sie wywalila. Bez konfiguracji pada , na defie , gralem bez przeszkod. Moze u mnie cos zaswirowalo.

 

Kwestia grafiki. W zasadzie tak ta gra powinna wygladac. Jednak , jesli mam byc szczery , nie bylem zbyt oczarowany. Najprawdopodobniej jak zwykle...zawinila prasa branzowa. Tyle sie naczytalem o potedze PS3 , tego jak fantastycznie ta gra wyglada...odpalilem i? I nic , po prostu dobrze wyglada , Nero zostal niezle oteksturowany , otoczenie przykuwa uwage , architektoniczna perelka , niezla gra swiatel ale nic ponad to !!! Wrogowie jakos dretwo wygladaja. Spodziewalem sie , przez prase , orgazmu graficznego , a jest po prostu schludnie. Sam nie wiem , jak zwykle wychodzi na to , ze w prasie po prostu pieprza :|

 

Jako , ze nie jest to moj 1 kontakt z ta seria , mam na koncie DMC3 , to mniej wiecej wiedzialem czego mozna sie spodziewac - nie zawiodlem sie. Od razu , rzecz niepodlegajaca dyskusji - gigantyczny power tego tytulu , maksymalny klimat oraz przyjemnosc z grania. W sumie jest to cos niesamowitego , masakrowanie przeciwnikow poprawia mi humor. W czasie grania odblokowaly mi sie 3 kombosy stylowe. W sumie poza DevilBringerem to dwa , ktore sa stare , znane ze stylu Trickstar , ktorym to poslugiwal sie Dante. Nero tez to zna. Dwa swietne ataki : speed z wyciagnietym mieczem w kierunku przeciwnika , dzieki czemu mozemy pokonywac duze odleglosci , oraz pewien styl , ktory widzialem w Cerberusie. Nero , przy okazji , tez ma bron - znowu kopiaa Dantego. Jak zwykle - banan na twarzy. Filmiki sa oczywiscie rewelacyjne , bardzo podobalo mi sie to , w jaki sposob wykonali glownego bohatera. Skoro wspomnialem o kombosach. Ten z Bringerem po prostu rzadzi !!!! Swietnie wyglada zarowno pod wzgledem "dizajnu" czy samego sposobu wykonania , ale i graficznie jest interesujaco.

 

Minusem jest to , ze gra jest ograniczona czasowo. Bezsens skoro to trial , demo.

 

Wroce na chwile jeszcze do technikalii. Chyba znowu jakis debil opracowywal sposob instalacji. Mam 800MB na E , musi rozpakowac sie na C (przy czym jak wspomniano wyzej - wymaga okolo 1.4GB) , nastepnie dlugo czekamy az instalator wypakowania zakonczy prace i pojawi sie instalator juz samej gry , instalujemy dosc dlugo po czym...znowu cos z C jest przenoszone do folderu z gra. Bezsens.

 

Wracajac do tego co Qjin napisal odnosnie wczytywania. Tutaj sie nie zgodze , moze to kwestia innego kompa. U mnie od momentu odpalenia gry , pojawienia sie nVidia blablabla , do ukazania planszy DMC4 mija parenascie sekund. Jesli zas kolega mial na mysli wczytywanie sie samej gry od momentu odpalenia jej z planszy DMC4 do przejecia kontroli nad postacia - to rowniez u mnie bylo to blyskawicznie. Po prostu , moze ze 30 sekund i to w duzym zaokragleniu , po prostu popier....i gramy.

 

 

Tak ciut mniej powaznie. Mogliby cos w niej spaprac , dzieki czemu zanabyloby sie za 30 zl , pozniej wwalilo pacza i gralo smilies/szczerbaty.gif smilies/szczerbaty.gif smilies/szczerbaty.gif Tak , na pewno bede na to czekal , jako ze sieczka jest bardzo przyjemna , z padem - kombosy trzaska sie od razu na wyczucie (to juz mialem w DMC3) wiec i bedzie sporo zabawy. Tylko cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Dx 10 nie mogę wybrać rozdzielczości 1440x900, natomiast pod Dx 9 jest dostępna bez problemu.

Może jestem ślepy ale jakoś nie widzę różnicy w graficę pomiędzy Dx 9 a 10. Muszę przyjrzeć się jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benchmark

E1260 2.9Ghz, 2GB RAM, 88GT default (175.16) - max: 21FPS min: 18

 

Zapytam sie jak to mozliwe?

 

Nastawilem u siebie 1920x1200 z MSAAx2 zapomnialem podkrecic karte w RT , wiec chodzilo na standardowym 2900 pro , wszystko pod dx10 w viscie i mialem minimum 24,5 klatki w benchmarku a max kolo 50.

 

Gierka radosna, ale po tym jak wczoraj zaczalem przechodzic DMC 1 na PS2 to poczulem sie w 4 jak na super mega easy mode podczas walki z zombiakami :)

 

Acha no i j wszystkie grafiki pada sa modelem xboxowym przez co musze sie mocno wczytywac o jaki przycisk chodzi w kombosach , zeby to dopasowac do mojego logitecha robionego w ukladzie z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Acha no i j wszystkie grafiki pada sa modelem xboxowym przez co musze sie mocno wczytywac o jaki przycisk chodzi w kombosach , zeby to dopasowac do mojego logitecha robionego w ukladzie z PS3.

Znam ten bol , lekki bezsens. Tez mialem problem z moim Dualem , ale tutaj jest o tyle dobrze , ze konfig pada nie jest tak radosny jak w DMC3 i da sie w tym polapac w pare minut...(Nevanem do dzis nie umiem grac w DMC3...) Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze odnośnie grafiki to niestety widać konsolowatość - bohater i główne elementy zrobione są bardzo dobrze , ale np. cienie rzucane przez drzewa pokazane w jednym z testów wołają o pomstę o nieba :)

 

No ale przy bezustannej akcji na ekranie nie rzutuje to specjalnie na odbiór gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 1440x900 w ogóle nie chciało się uruchomić, musiałem zmniejszyć rozdzielczość pulpitu. :damage_wall:

 

Ale śmiga elegancko w stałym 60fps, za to sterowanie na klawie to porażka, czy oni nie słyszeli o takim wynalazku jak mysz?

A gameplay tak jak się spodziewałem - gra nie w moich klimatach, uninstall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

U mnie na 1440x900 w ogóle nie chciało się uruchomić, musiałem zmniejszyć rozdzielczość pulpitu. :damage_wall:

 

Ale śmiga elegancko w stałym 60fps, za to sterowanie na klawie to porażka, czy oni nie słyszeli o takim wynalazku jak mysz?

A gameplay tak jak się spodziewałem - gra nie w moich klimatach, uninstall.

 

 

 

Dla takiej gry nie bedę kupował joypada.

Wybacz , ale DLA TAKIEJ GRY KUPUJE SIE WYLACZNIE PADA!!! Koles na labie zakupil szmelca za 20 zl i na nim gra , masz kase to kupisz lepszy. Jakim cudem chcesz na myszce wykonywac dlugie sekwencje kombosow? Czasami wciskasz jednoczesnie kilka przyciskow z odpowiednimi ruchami analoga... Owszem , znam osobe , ktora przeszla DMC3 na klawie ale on jest wyjatkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz , ale DLA TAKIEJ GRY KUPUJE SIE WYLACZNIE PADA!!! Koles na labie zakupil szmelca za 20 zl i na nim gra , masz kase to kupisz lepszy. Jakim cudem chcesz na myszce wykonywac dlugie sekwencje kombosow? Czasami wciskasz jednoczesnie kilka przyciskow z odpowiednimi ruchami analoga... Owszem , znam osobe , ktora przeszla DMC3 na klawie ale on jest wyjatkiem :D

Nie zrozumiałeś - gra mi się nie spodobała, bo nie lubię tego gatunku i stylu, chciałem tylko sprawdzić czy DMC4 coś w tej materii zmieni i nie zmienił. Granie na padzie nie sprawi że mi się nagle zacznie podobać, dlatego nie widzę sensu jego zakupu.

 

Ale wiadomo - zwolennikom tego typu gier na pewno się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz , ale DLA TAKIEJ GRY KUPUJE SIE WYLACZNIE PADA!!! Koles na labie zakupil szmelca za 20 zl i na nim gra , masz kase to kupisz lepszy. Jakim cudem chcesz na myszce wykonywac dlugie sekwencje kombosow? Czasami wciskasz jednoczesnie kilka przyciskow z odpowiednimi ruchami analoga... Owszem , znam osobe , ktora przeszla DMC3 na klawie ale on jest wyjatkiem :D

Ja przeszedłem DMC3 na klawie.... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w demko ( oczywiscie na padzie ).

Capcom umie robic solidne silniki, gra jest niebrzydka a smiga w stalych 60fps na max detalach w 1280x1024.

 

A DMC to poprostu DMC, wiem czego sie spodziewac ;)

 

walka z Bossem to miazga, co mozna wyprawiac z ta demoniczna reka ... masakra. na padzie gra sie zaje%@* , ujecia kamery tez momentami az szczena opada. Brakowalo mi takich gier od Capcomu :D

 

w walce z bossem odkrylem ze mozna po zmiekczeniu go zlapac demoniczna reka za ryj i przywalic o glebe, inny swietny patent to wyrzucenie go w powietrze i prawym prostym poslac w kierunku sciany ... masakra, nie do opisania :) caly DMC :D kupuje jak nic :)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna miec takie poziomy trudnosci jak: Ameryka = najlatwiejszy, Europa = sredni, Japonia = Dante must Die ;P

 

Jak dla mnie to demo jest na poziomie dla amerykancow bo zeby bossa polozyc za pierwszym razem to chyba cos nie tak skoro w 3 z pierwszym Cerberem bylo ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ta gra powinna miec takie poziomy trudnosci jak: Ameryka = najlatwiejszy, Europa = sredni, Japonia = Dante must Die ;P

 

Jak dla mnie to demo jest na poziomie dla amerykancow bo zeby bossa polozyc za pierwszym razem to chyba cos nie tak skoro w 3 z pierwszym Cerberem bylo ciezko.

Ja przez tydzien probowalem przejsc pierwszego bossa , tego ktory pojawia sie w momencie opuszczenia pizzerii przez Dantego :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Swoja droga. Jesli w DMC4 bedzie taki poziom jak w DMC3 na 18 misji to wymiekniemy wszyscy :lol2: :lol2: :lol2: Boss za bosem , a ceny itemkow wysokie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...