Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz na oko to wygląda podobnie. Może na PC są nieco lepsze tekstury. Np. to widać w tej kopalni zaraz jakoś w 3 misji. Ale cienie jakby nieco lepsze na klocku. Trudno mi coś więcej powiedzieć, bo w wersje X360 miałem okazję pograć zaledwie parę godzin i to dość dawno. W PC widziałem parę minut u znajomego. No i grałem też w demko. Więc tak pobieżnie (na oko) porównuje.

 

Za to optymalizacja jest znakomita. Sterowanie przyjemne, ale tylko padem ;). Grywalność to chyba największy atut DMC4, więc warto brać. Ja wciąż mam dylemat jaką wersję wziąć ;) Na x360 mogę mieć ją za 100 PLN, wiec... ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to najlepsza konfersja jaka widziałem na PC z konsoli chodzi malina

Ustawienia DX10

Dołączona grafika

Stock 4850

Dołączona grafika

OC4850 850/1110

Dołączona grafika

CF4850 850/1110

Dołączona grafika

CF4850 850/1110 textury super High reszta bez zmian

Dołączona grafika

dziwne zachowanie w dwóch pierwszych planszach

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze dzien po premierze wszyscy juz "wyruszyli" po wlasna kopie gry.

szkoda ze w Polsce premiera opozniona ...

 

Maxforce jak zwykle benchmarki w glowie ... chciales sie pochwalic sprzetem ?

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nawet to co? Pokazał tylko niedowiarkom jak gra chodzi w FullHD. To jest chyba pierwsza tak porządna konwersja z X'a. Gra wygląda ładnie a FPS rzadko spada poniżej 100 FPS co świadczy o tym, że programiści się sporo napracowali. Zwłaszcza jak przypomnimy sobie jaką to nas konwersją DMC3 nas uraczyli. I oby inni szli w ich ślady. Z

 

 

 

Takie małe OT, ale już nie mogę wytrzymać:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Satou
Satou człowieku irytujesz ludzi (przynajmniej mnie) od początku jak zarejestrowałeś się na forum... Wiecznie łapiesz kogoś za słowa, albo się czepiasz .Skończ już z tym...
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze dzien po premierze wszyscy juz "wyruszyli" po wlasna kopie gry.

szkoda ze w Polsce premiera opozniona ...

 

Maxforce jak zwykle benchmarki w glowie ... chciales sie pochwalic sprzetem ?

A ja wiedzialem, ze przyjdzie tu jakiś "moher" i będzie moralizować tę przebrzydłą młodzież.

 

Jak widać optymalka równie dobra jak w demie, zapodaj jeszcze jakieś screeny z gry Maxforce, albo powiedz, czy jest różnica w porównaniu do dema na + / - :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto gral w wersje na X360 moze powiedziec z ilu misji sklada sie DMC4 ? czy wersja PC dostala jakies dodatkowe tryby rozgrywki ?

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "irytuje?"

Satou człowieku irytujesz ludzi (przynajmniej mnie) od początku jak zarejestrowałeś się na forum... Wiecznie łapiesz kogoś za słowa, albo się czepiasz .Skończ już z tym...

a ja nie mam prawa sie zirytowac gdy widze - o jakies nowe posty w temacie o DMC4 - grze na ktora ostatnio czekalem.

wchodze do tematu a tu ogromne screeny wazace pewnie z 2mb ktore na dodatek nic nowego do tematu nie wnosza ( to samo mozna bylo przekazac tekstowo albo samymi linkami ) bo ten benchmark nic sie nie zmienil od czasu dema.

 

Przekonywac niedowiarkow ? takie to wazne zeby nadac sie jak paw i pokazac - tak , DMC4 na PC jest milion razy lepszy niz na konsoli - powtarzajmy to przez 30 kolejnych zakladek. Przepraszam ale dla mnie to jest zenujace gdy musze przegladajac posty w ktorych nie ma nic interesujacego poza rozplywaniem sie nad sprzetem komputerowym. tak wiem, to forum PurePC, ale ludzie niedlugo bedziecie brali slub z tymi komputerami tak do nich wzdychacie.

wole ogladac obrazki z gry, postacie wykonane sa swietnie

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wywoływać wojny PC vs konsola, ale prawdą jest, że choć sporo konwersji z konsol, to i tak wyglądają lepiej na PC ;) A do tego chyba z optymalizacją zaczyna być lepiej.

Raczej sprzęt szybszy a optymalizacja i tak średnia (nie licząc DMC4 - widać, że na PC sie też postarali i oddzielne wersje zrobili a nie ssący konwert jak wielu przypadkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasyssam te demko bo tak chwalicie optymalizacje i wogole to moze nawet mi pojdzie xD (look sig)

 

wogole DMC 3 tez na klawie przeszedlem....dodam ze w pewnym momencie bylem tak wqr** i zfrustrowany ze rozje*** klawe o sciane;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi, którzy grają w tą grę na klawie ... naprawdę warto raz w życiu kupić tego pada za 100 zł i cieszyć się grami takimi jak DMC, RE czy PES kto spróbował raz na padzie ten już do klawy w tych grach nie wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) wersja na klocka (standardowo 1366x768) wyglada lepiej (...) napewno cienie tam nie byly tak zrypane (...)

Według gości z Gametrailers to właśnie na X360 cienie są zrypane (patrz video review).

 

Tu na przykład wyglądają mało ciekawie.

Dołączona grafika

 

Satou mogłbyś wrzucić jeszcze jakiś screenshot dla porównania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Znalezione na innym forum

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ps nie wiecie przeciez na x0 wszystko wygląda 10 x lepiej : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... Do plusow wersji pc mozna zaliczyc mozliwosc wlaczenia vsync'a - na konsolce wiekszosc gier go nie ma... ale blur zwyczajnie ladniej wyglada na konsoli......

ja bym powiedzial ze na telewizorze lepiej blur wyglada;]

 

ogolnie wiele gier na telewizorze wyglada ciekawiej ...

bardziej "konsolowo" bo sam telewizor daje lekki blur...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z tymi cieniami to mi bardziej chodzilo o twarze - na samym poczatku gry jest to dobrze widoczne kiedy dante zabija kaplana ;] czesto cieniowane sa pasami i przynajmniej mi sie to mega rzuca w oczy. Jakos nie przypominam sobie, zeby na konsoli byly takie przeklamania grafiki ;) niestety nie moge zrobic screena bo mi czarny ekran lapie :/

 

ja bym powiedzial ze na telewizorze lepiej blur wyglada;]

 

ogolnie wiele gier na telewizorze wyglada ciekawiej ...

bardziej "konsolowo" bo sam telewizor daje lekki blur...

u siebie nie doswiadczylem naturalnego blura podczas ogladania telewizji :D chyba ze mowimy o telewizorze sd ;) nie wiem, moze faktycznie chodzi o wielkosc i stad jakos mi to lepiej wygladalo... Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko smiga(tzn. nie przycina plynnie) w 1024/768 na wysokich na zlomie z siga Oo :blink: :blink:

Co do gamplay'u hmmmmm swietny a zarazem banalnie prosty nawet na klawie , troche sie zawiodlem ze tak latwo bo juz przygotowalem pod reka srodki uspokajajace a tu zonk , proste , zero frustracji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko smiga(tzn. nie przycina plynnie) w 1024/768 na wysokich na zlomie z siga Oo :blink: :blink:

Co do gamplay'u hmmmmm swietny a zarazem banalnie prosty nawet na klawie , troche sie zawiodlem ze tak latwo bo juz przygotowalem pod reka srodki uspokajajace a tu zonk , proste , zero frustracji :P

nie odkladaj tych srodkow jeszcze - poziom devil hunter i jedziesz ze wszystkimi misjami dodatkowymi ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, na jakim poziomie trudności gracie? Ja na wszelki wypadek wziąłem Human, ale zastanawiam się nad Devil Hunter (DMC3 na ps2 skończyłem na Normal, nie było jakoś szczególnie ciężko). Gram oczywiście na padzie.

 

Kurcze z tymi cieniami to mi bardziej chodzilo o twarze - na samym poczatku gry jest to dobrze widoczne kiedy dante zabija kaplana ;] czesto cieniowane sa pasami i przynajmniej mi sie to mega rzuca w oczy.

Tak, też to zauważyłem. Pasy występują tylko na Super High ustawieniach.

 

edit:

Pussy mode to chyba jednak nie dla mnie, przesiadam się na Devil Hunter ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

pograliscie troche leszczem Nero ktory w prowadzeniu jest banalny ... na dodatek repertuar do skomplikowanych nie nalezy :)

 

zobaczymy jak dostaniecie Dante i jego 6 roznych styli przelaczanych pod tym samym klawiszem zamiast Devil Bringera ... to jest dopiero Power i Miazga ( wiem bo Dante dostal style wszystkie co byly w DMC3, tylko teraz ma je dostepne naraz wszystkie a nie przed misja do wyboru ). Juz na klawiaturze nie bedzie tak latwo czesac comba :)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym różni się human od huntera? tylko więcej żyć maja potworki, czy postać posiada inne techniki? (np. wyskok, śruba w powietrzu + strzelanie pistoletami)

Techniki dobiera (kupuje) się samemu.

 

Czy ten leszcz Nero posiada wogóle jakieś style? Nie mogłem znaleźć niczego podobnego w menusach.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już ukończyłem Devil May Cry 4 przejście gry zajęło mi kilka ładnych godzin siadłem o 8:00 rano i grałem do teraz 21:00. Już dawno nie widziałem tak porypanej, infantylnej i głupiej fabuły ale sceny walki momentami zapierają dech w piersiach i tylko dla tego dobrnąłem do końca podobały mi się też niektóre przerywniki „filmowe” i miejscami grafika ale szczerze powiedziawszy ta gra to spory średniak maksymalna ilość punktów jaką bym jej dał to 7/10. Gra jest monotonna najpierw jednym bohaterem idziemy w jedną stronę a później drugim wracamy tam gdzie zaczynaliśmy towarzyszy temu oczywiście skakanie, walka, czasem jakaś zagadka no i oczywiście cała masa cutscenek na silniku gry. Jak już jesteśmy przy silniku to zdziwiło mnie to że gra wygląda toczka w toczkę tak samo w DirectX 9.0c jak i 10 jedyna różnica to taka że na DX10 jest lepszy Motion Blur ale nic poza tym. Gra jest dość trudna sporo trzeba się namęczyć przy niektórych walkach czasem też skakanie sprawia trudności jak trzeba gdzieś się dostać a w grze jest parę takich miejsc gdzie dosłownie kur*ica mnie trafiała. Gdyby nie to że na PC praktycznie nie ma w ogóle takich gier olał bym ten tytuł ciepłym moczem w porównaniu do pierwszej części DMC4 nie umywa się nawet w połowie oczywiście mowa o klimacie i ciekawej fabule, czwórka to bardziej pokaz efektów specjalnych i ładnej chodź nie rewelacyjnej grafiki. I jeszcze jedno bez pada to możecie zapomnieć o graniu w ten tytuł na klawiaturze nie wyrobicie po prostu podczas walki z tymi wszystkimi ewolucjami które niestety do pokonania Boss’ów są konieczne.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...