Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Ciency z was gracze.. jak już mówiłem DMC3 przeszedłem na klawie ;) Wystarczy trochę skilla i cierpliwości..

Raczej twardy tylek...gra przed kompem w takie gry nie moze byc frustrujaca. To nie tv+fotel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mióóóód!

 

ta gra jest przecudna, grafika wg mnie moze sie rownac nawet z Crysisem, a za optymalizacje dlabym Nobla, ani najmniejszej zwiechy, szybkie loadingi , granie to sama przyjemnosc

 

 

1280x1024 fssx4 i wszystko na ultra :]

 

pieknie, pieknie , pieknie, az sobie porzadnego pada sprawie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie , wracajac do dema i Belilala.

 

 

Klepci tego bossa az padne na ryj , jak juz lezy to podbiegnijcie do jego mordeczki , odpalcie devilbringera :D :D :D Rzut Belilaem za pysk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kolejny dowod, ze jak sie tlyko chce to mozna zrobic dobra gre dzialajaca nawet na straszym sprzecie

 

te cale wyscigi zbrojen nvidii i ati to czyste napedzanie rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos ma problemy z walka to pod q jest dopalacz dla miecza tylko trzeba miecz wyczucie zeby zapalic 3 lampki ;P fajny efekt jest jak zrobimy locka, damy do przodu atak mieczem i go trzymamy i rownoczesnie damy dopalacz :)

 

A gra cud miod malina. Bede musial kompa zmienic jak wyjdzie full bo u dziewczyny grac nie bede ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atakujesz go jak chcesz, jak mdleje, to puszczasz namierzanie, i uzywasz ręki wtedy on nim tak fajnie wali. Jak odzyskuje świadomość to uciekasz i podskakujesz tak jak na filmiku i tak wkółko, a jak masz mało życia to uciekasz wskakujesz na budynek później jak on w niego uderza to podskakujesz, tobie nic nie robi, a budynek jest w kawałkach i wypadają zielone orby dające ci życie. Mam nadzieje, że coś z tego zrozumiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem taki patent, że skoczyłem mu na glowe . Dostał parę razy i stracił od razu prawie z pół energii. Nie wiem jak to zrobiłem. Jakoś teraz próbowałem znów zrobić to samo, ale nici. Udaje się go tylko powalić na ziemie. Mi udało się pokonać go dopiero za 3 razem. Ogólnie średnio się spisuje w takich grach, ale Devil May Cry 4 bardzo mi się spodobał i chyba go kupię.Tylko jeszcze nie wiem czy na PC czy na X360 ;) Świetny gameplay, graficzka całkiem ładna i ta grywalność!! Gra nie przynudza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Gral juz ktos moze w wersje pecetową ? Mam na myśli full ? Czy zaczyna się tak samo jak demo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral juz ktos moze w wersje pecetową ? Mam na myśli full ? Czy zaczyna się tak samo jak demo ?

 

To ty jeszcze nie grałeś ? :blink: A moze jakiś problem z odpaleniem "oryginalnej wersji" misiu ? ;)

 

Co do gry to (demko) nie działała mi wibracja w padzie. Dual Shock 2 + przejściówka. Może tylko na padzie na X360 działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bo będą pewnie tłumaczyć. Instrukcję... :angry:

Moze Wirtus bedzie mial angielska wersje , ostatnio sprowadzaja takie i sprzedaja taniej.

 

Sam po zabawach z polska wersja Gearsow...mam dosc polskich wersji , do ktorych paczy nie ma.

 

Tlumaczenia? Pewnie wsadza securoma bonusem aby katowac plyte i naped , pacza nie bedzie przez dluzszy czas itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty jeszcze nie grałeś ? :blink: A moze jakiś problem z odpaleniem "oryginalnej wersji" misiu ? ;)

 

Co do gry to (demko) nie działała mi wibracja w padzie. Dual Shock 2 + przejściówka. Może tylko na padzie na X360 działa ?

Z odpaleniem nie ma zadnych problemow ;] wibracja na padzie od x'a tez normalnie smiga. Aczkolwiek mam wrazenie, ze wersja na klocka (standardowo 1366x768) wyglada lepiej od piecowej w 1920x1200 ze wszystkim ustawionym na maksa =] napewno cienie tam nie byly tak zrypane i blur sie wydawal jakis ladniejszy, bardziej naturalny... co nie zmienia faktu, ze gram tutaj - kloc w naprawie :D Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kknd

Nie ma porównania nawet w full hd na piecu dx 10 z aa x16(full hd) vs x360 . Bzdur nie opowiadaj nawet. Skończyła się era lepszej grafiki na x360 już jakiś czas temu, chyba , że robi się to specjalnie, taki jest los konsol niestety. Akurat ten port wymiata na PC. Devil may cry 4 PC + TV 42 cala + Pad =kanapa rządzi!!!

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie coś na klawie nie radzę zrypane na maxa sterowanie którego nawet nie mogę zmienić bo coś tam się pluje.

To czas najwyzszy kupic pada. 1,5 roku temu kupilem pada Manty ma 12 programowalnych przyciskow i wibre. A kosztowal mnie az 60zl. Teraz pewnie sa duzo tansze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kknd

Nie ma porównania nawet w full hd na piecu dx 10 z aa x16(full hd) vs x360 . Bzdur nie opowiadaj nawet. Skończyła się era lepszej grafiki na x360 już jakiś czas temu, chyba , że robi się to specjalnie, taki jest los konsol niestety. Akurat ten port wymiata na PC. Devil may cry 4 PC + TV 42 cala + Pad =kanapa rządzi!!!

Mialem do czynienia z wersja konsolowa, teraz gram na piecu i uwierz mi, ze te dwie wersje sie praktycznie niczym nie roznia :) jakiej rozdzielczosci bys nie ustawil i jakiego aliasingu nie dal, wyglada to bardzo podobnie. Do plusow wersji pc mozna zaliczyc mozliwosc wlaczenia vsync'a - na konsolce wiekszosc gier go nie ma... ale blur zwyczajnie ladniej wyglada na konsoli. Co do ery lepszej grafiki na x360 to masz racje :) skonczyla sie na jakies 7h... bo tyle mniej wiecej zwyklemu smiertelnikowi zajmuje przejscie crysis'a ;) reszta dobrych gier o ile w ogole wychodzi na pc, to sa to konwrsje z x'a ;) Niby teraz wychodza jakies hiper radeony 4870 x2 - mega szybki sprzet w przystepnej cenie, ale powiedz mi co z tego, skoro nie ma gier ktore wykorzystaja jego potencjal =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...