Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Jak donoszą Gry-Online.pl:

 

Firma Capcom, pomimo wcześniejszych zaprzeczeń, potwierdziła to, o czym od kilku miesięcy krążyły już plotki: czwarta część bestsellerowej serii Devil May Cry nie będzie miała statusu exclusive dla konsoli PS3. Ukaże się jako produkcja multiplatformowa, a cieszyć się nią będą mogli nie tylko posiadacze PS3 i X360, ale również komputerów PC.

 

Według oficjalnej zapowiedzi Capcomu, każda z wersji gry skorzysta z możliwości platformy sprzętowej, na którą będzie przygotowywana, by osiągnąć jak najlepszą jakość grafiki (DirectX 10?).

 

Poprzednie trzy części serii sprzedały się już w nakładzie przekraczającym 6,8 milionów egzemplarzy. Pierwotnie wszystkie gry przeznaczone były na konsolę PS2. Dopiero trzecia odsłona serii doczekała się konwersji na PC, nastąpiła ona jednak wiele miesięcy po konsolowej premierze.

 

„Capcom jest zobowiązany do tworzenia tytułów dostępnych dla jak najszerszej publiczności i opracował technologię służącą temu celowi” – powiedział Mark Beaumont, wiceprezes oddziału firmy zajmującego się amerykańskim i europejskim rynkiem.

 

Sama gra, podobnie jak poprzednie odsłony, będzie produkcją akcji nastawioną na efektowne starcia z licznymi przeciwnikami. Nasz bohater obdarzony zostanie nadnaturalnymi zdolnościami, a to zapewni mu niezwykłe możliwości eliminacji przeciwników. Niestety protagonistą nie będzie już znany z wcześniejszych części Dante. Czy jego następcy uda się przekonać do siebie całą rzeszę fanów? Czas pokaże. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ sam Capcom nie chce jeszcze ujawniać nawet przybliżonej daty premiery.

 

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Wolfena.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32251

 

Mniam, mniam...

Już nie mogę się doczekać B-)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje nie dodwać czy to pc czy klocek czy pees bo to zawsze wzbudza jakies negatywne emocje ;). Nie dyskryminujmy konsolowców i pctowców bo po co :P.

 

A tak btw to jest jedna z bardziej klimatycznych gier w ogole (mi najbardziej pasiła 2 ;P). Bardzo fajnie ze na pieca wychodzi. Tylko zeby gry nie spartolili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRAGICZNIE,zresztą jak każda gra teraz ... co to sie dzieje .Brak słów. <_<

Taki spider man 3 no zgodze sie ma ładna ,fajna grafike no ale żeby cieło na takim x1950pro lub wykręconym 7900gs... żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie uczy, że marnie :mur: popatrz na takiego DMC3 i RE4 :mad: shit jakich mało

Problem w tym ze grafika w nowym DMC 4 nie zachwyca (imo standart plus niekiedy słabo wyglądające textury - chociaż trudno to mi ocenić nie grając w gre tylko z gameplay movies).

 

Ale nie po to pisze ;]. Na GS nowy preview z filmikiem wywiadem: http://www.gamespot.com/ps3/action/devilma...;om_clk=topslot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

shit jakich mało

[cenzura @ sansaba] to masz w kiblu :mur: To że sie tobie nie podoba to nie znaczy że każdy uważa tak samo, zwłaszcza że do RE4 pojawił się patch który duuużo zmienia!

 

DMC4 może być tworzony pod PC więc gierka może być całkiem całkiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
[RONIN] & cavarr - uspokójcie się, niektórym userom przeszkadzają hmm... <_< ekst(k)remalne wrzutki... Następnym razem nei skończy się na edycji postów - więc grzecznie proszę o spokój - nie wszyscy userzy lubia takie klimaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sansaba ,ale mają prawa wyrazić swoją opinię ,a że cavarr jak to on wyraża to bardziej dobitnie to już standard :) . Mi ogólnie DMC 3 trochę odstraszył grafiką,ale i tak grywalność to nadrabia. Patche się pojawiły to prawda. Do RE4 też ,ale na temat tej poprawionej grafiki to można powiedzieć że do przyjęcia i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie chyba, że DMC3 był konwersją z PS2. DMC4 jest pisany na nowe konsole więc i graficznie powinno by podobnie vide Tomb Raider Legend. Wychodzi nowszy TR:A i grafika wraca do czasów PS2. Więc na razie nie panikował bym. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

cavarr no jak chodził re4? bo napewno nie było problemów z płynnością nawet na słabym sprzecie, tylko ta grafika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 4 producer Hiroyuki Kobayashi has said that Xbox 360 and PlayStation 3 versions of the game will be "pretty much identical".

"As far as the Xbox [360] and the PS3 are concerned, the capabilities and the features in the game we expect will be the same," Kobayashi told IGN. "Our plan is to pretty much make them identical."

Advertisement

He also confirmed that Dante will be playable in the new game with familiar moves and abilities, and will probably make an appearance later on in the storyline.

However, the focus of Devil May Cry 4 will be on newcomer Nero, a devil hunter belonging to the Order of the Sword. He wields a double-barrelled pistol called Blue Rose and an enormous sword known as the Red Queen, and will be able to pull off a myriad special abilities and attacks with them.

And while controlling Nero will feel instantly familiar to fans of the series, Kobayashi was keen to point out that the new star is far from a carbon copy of Dante. He's more sarcastic for a start - with quips and observations springing from his lips like something to something else that works analogously.

Unfortunately there's still no news on when we can expect the game, but both Xbox 360 and PS3 versions are expected to launch simultaneously, with a PC outing to follow.

takie info cieszy posiadacza x0 :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

' date=' 3 maj 2007, 19:49' post='2596901']

[cenzura @ sansaba] to masz w kiblu :mur: To że sie tobie nie podoba to nie znaczy że każdy uważa tak samo, zwłaszcza że do RE4 pojawił się patch który duuużo zmienia!

 

DMC4 może być tworzony pod PC więc gierka może być całkiem całkiem!

jak napisał kolega powyżej, każdy może wyrazić swoją opinię, więc korzystam z tego całymi garściami ;) więc drogi RONIN'ku na co te wycieczki słowne w moim kierunku

 

sorry, że uraziłem Twoją dumę : d

cavarr no jak chodził re4? bo napewno nie było problemów z płynnością nawet na słabym sprzecie, tylko ta grafika...

nie chodzi mi o płynność, bo jak może chodzić gra z dwiema teksturami na krzyż :wink: chodzi mi o te wszystkie bugi, kamerę, grafę :) wiem, że patch część tych problemów naprawia, ale dane było mi grać/przejść tylko w wersję pierwotną.

pozdro

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Zapominacie chyba, że DMC3 był konwersją z PS2. DMC4 jest pisany na nowe konsole więc i graficznie powinno by podobnie vide Tomb Raider Legend. Wychodzi nowszy TR:A i grafika wraca do czasów PS2. Więc na razie nie panikował bym. ;)

Jak patrzałem na screeny to myślałem, że ta gra jest robiona również na PS2... grafika nie zachwyca mogli się bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzałem na screeny to myślałem, że ta gra jest robiona również na PS2... grafika nie zachwyca mogli się bardziej postarać.

Po prostu miedzy screenami sa duze roznice, te poczatkowe sa bardzo kiepskie a pod koniec zaczynaja wgniatac :) Jezeli gierka bedzie dynamiczna z dobrym klimacikiem itp to taka grafa w zupelnosci wystarczy, zreszta imho ladna jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Po prostu miedzy screenami sa duze roznice, te poczatkowe sa bardzo kiepskie a pod koniec zaczynaja wgniatac :) Jezeli gierka bedzie dynamiczna z dobrym klimacikiem itp to taka grafa w zupelnosci wystarczy, zreszta imho ladna jest :)

IMO nawalone efektów blury, bloomy itd a tekstury wyglądają jak z PS2 ;/ no ale DMC nie ma być killerem graficznym dobrze, że można się cieszyć tym, że DMC w końcu oderwało się od Sony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to se jeszcze poczekamy :-|

Confirmation comes from Eurogamer's time with Capcom:

 

"Surely the game must be out soon? Not so. Fans have a further nine months to wait until it finally emerges sometime in "Q1 2008", our Capcom rep regretfully informs us."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kwartał 2008 pogięło ich :mur: Do tego czasu to ta gra z taka grafiką będzie mianem pinballa. Wierze tylko że podrasują grafę a druga z nadziei to że równocześnie będzie na ps3 i na pc bo jeśli najpierw na ps3 i potem znów trzeba czekać na wersje PC to żal i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PICCOLOOK

Oglądając każdy kolejny trailer jaki wychodzi z tegorocznych targów w Tokio moja chęć męczenia pada jest coraz większa. Pochopnie się puki co wypowiadać ale wydaje mi się, że fabuła i gameplay będzie naprawdę mocną stroną tej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, akurat wyjdzie w moje urodzinki, już wiem co sobie kupie :) Hmm... tylko ciekawe jak z wymaganiami... -.- no ale nic, pożyjemy, zobaczymy, mam nadzieję że będzie wciągać jak poprzednie devile may cryaje [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...