Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na hunterze i jestem około 6 misji, beriala wiedziałem jak wykończyć bo w demku był, miałem za to problem z tym drugim bosem, ale znalazłem taktyke na niego i sobie poradziłem, choć kilka razy mnie zabił. Szkoda, że tak mało misji jest, no ale na szczęście ta gra nie jest na jeden raz.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beriala na DH zaorałem przy 3 podejściu (nie walczyłem z nim wcześniej na Human). Azgan, jeśli z Dante jest tak jak piszesz to faktycznie lipa. Co do fabuły to nie spodziewam się rewelacji, w DMC3 też była mało wyszukana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy pierwszym bez uzywania apteczek xD bo nie wiedzialem jeszcze ze sa ;)

 

btw podziwiam ludzi ktorzy sie chwala, ze przebiegli gre w ~12h... na najlatwiejszym poziomie trudnosci ;) co to za frajda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gram na klawie na DH, jestem w 10 (ALBO 11) misji ;) Bossowie to żaden problem właściwie, w grze zginąłem raz.. nie dawno ;) Jak po Agnusie, w windzie zaatakowało mnie 3 angel knightów i jeden umocniony.. No i niestety (albo stety) ale póki co gra Nero to dziecinada, dziwne kombosy, które można wykonywać na klawiaturze (w DMC3 wykonanie niektórych ruchów było niemożliwe) Generalnie czegoś tu brakuje.. zobaczymy jak będzie z Dante (do niego już sobie pada przygotuję :) ) Do tego często wyskakuje dziwne cieniowanie... cienie są postrzępione jakby kto zapomniał AA włączyć.. a jest.. ustawienia super high i też czasem cieniuje pasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że po przejsciu można wszystkie misje robić Dantem. Przeszedłem na razie na poziomie human i nigdzie nie wydzę takiej opcji :/

Q: I notice that there is a character select before each mission. Will I be

able to go back through each mission with Dante or perhaps control Nero on

Dante's missions?

 

A: No, you can only select Nero for Nero missions and Dante for Dante missions.

Missions 1 - 11 and 19 - 20 can only be played with Nero and mission 12 - 18

can only be played with Dante. Only in Bloody Palace can you choose between

them.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak malo Dante'go ;p ogolnie bez porownania z Nero. Jestem sympatykiem DMC , tzn podobala mi sie bodajze 2 bo w nia gralem na psx'ie , natomiast ta czesc jest imo za latwa nie wiem czy mi sie bedzie chcialo grac na poziomie legendary dark knight ;p. Ogolnie jednak gra sie calkiem fajnie :) zakonczenie troche cukierkowe no ale.. ;P

Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest grywalna, gram sobie na 29 calowym telewizorze :-) Kompa do tv tez mozna podlaczyc. Jednak mam male zastrzezenia..z czego mi wiadomo gra tez wyszla na PS3. Mam pada, ktory jest blizniaczo podobny do tego z PS3. Irytujaca staje sie sytuacja z tymi grami, kiedy ponownie widze PADa do XBOXa !! Do jasnej cholery, nie tylko pady do xboxa sa...mialem male problemy w ustawieniu pada, ale w koncu dalo sie ustawic, by bylo grywalne. Wszystko zaczelo sie w 13 misji, kiedy zauwazylem, ze Dante moze zmieniac styl walki...sie wkur..... niemilosiernie. Przymrozylem oko na brak mozliwosci zmiany kamery na padzie ( musialem korzystac z klawiatury ),a teraz zostalem pozbawiony mozliwosci zmiany stylu.Odechciewa sie grac...MS musial sypnac sporo kasy <_< Myslalem, ze taki pad styknie...no coz pozostaje mi zrobic tylko na zlosc, kupic pad logitecha i nie dac zarobic MS :-) Ciezko bylo im zrobic mozliwosc wyboru..czy chce grac na padzie podobym do pada PS3 badz XBOX360 :mur:

Edytowane przez Grzesiek_KB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujaca staje sie sytuacja z tymi grami, kiedy ponownie widze PADa do XBOXa !!

Dołączona grafika

 

Games for Windows = Microsoft = X 360

 

Poprzedni DMC nie byl wydawany w programie Games for Windows i nie bylo pada do X360

 

generalnie nie lubie jak gry sa wydawane w ten sposob

 

Microsoft chamsko dzieki temu trzyma monopol i promuje x360 i xbox live ( w gears of war trzeba kupowac naprzyklad roczny Live Gold zeby pograc w multi normalnie ).

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos udostepnic save od momentu jak pokonujemy tego bossa "miecze" i nastepnie ten napakowany typ w szkielku zmienia sie w jakiegos zuka, nie savevaluateem do tego momentu mialem crasha i musze grac od nowa.... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Games for Windows to totalna porażka. A Live na PC jest poronionym pomysłem. W dodatku MS razem z GFW nie chciał robić konkurencji Xboxowi 360 na E3 i GFW pokaże nowości i gry za tydzień na Gamefest. ŻAL.TW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji 6 po pokonaniu bossa idę do Angel Creaction skoszę żywe zbroje a gdy przechodzę przez następne wrota trafiam do do tej komnaty z trampolinami wyskakuje i jestem na początku <_< Co dalej robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może problem z 'szalejącym' menu :) tzn skaczą mi opcje w menu poprzez lewą gałke pada, tak jakbym ją w dół albo góre przytrzymał :/. Gamepad to rumble pad 2 logitecha. Ostatecznie można wyłączy w ustawieniach kontrolera lewą gałke... ale pozostaje niesmak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji 6 po pokonaniu bossa idę do Angel Creaction skoszę żywe zbroje a gdy przechodzę przez następne wrota trafiam do do tej komnaty z trampolinami wyskakuje i jestem na początku <_< Co dalej robić??

Idz do main hall i wskocz na żyrandol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo tej gry no pograłbym na padzie, ale mam takie ustrojstwo ;) i pod vistą niestety lipa. Pod xp lata bez żadnych sterowników :). Może ktoś gra na takim zestawie i ma stery jakiejś własnej produkcji , bo na necie nie ma .

post-7299-1216713837_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na tym wyższym poziomie trudności i mam problem z trzecią misją tam gdzie trzeba się chytać tych niebieskich światelek deathbringerem, tam gdzie jak się spadnie to trzeba od nowa walczyć. Wcześniej dochodzilem do momętu w którym można bylo przeskoczyć po dodatkowy kryształ a teraz za cholere nie moge nawet do tego momentu dotrzeć bo zawsze przy czwartym chwycie albo nadzieje się po drodze na kolce na suficie albo przy ostatnim chwytaku jakos niefortunnie odbiję się od ściany <_<. Pomuście prosze.

 

EDIT: Jak włączyć wibracje? Mam pad Logitech Cordless Rumblepad II refresh, grę dodałem do profilu od sterowników w opacjach vibration mam on, co jest?

Edytowane przez ramsez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak gra sprawuje się na laptopach? Mam mobilnego Radeona HD 2400 i chciałbym pograć w choć minimalnych ustawieniach. Grę kupiłem za 18 € w Holandii w MediaMarkt w angielskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na tym wyższym poziomie trudności i mam problem z trzecią misją tam gdzie trzeba się chytać tych niebieskich światelek deathbringerem, tam gdzie jak się spadnie to trzeba od nowa walczyć. Wcześniej dochodzilem do momętu w którym można bylo przeskoczyć po dodatkowy kryształ a teraz za cholere nie moge nawet do tego momentu dotrzeć bo zawsze przy czwartym chwycie albo nadzieje się po drodze na kolce na suficie albo przy ostatnim chwytaku jakos niefortunnie odbiję się od ściany <_<. Pomuście prosze.

 

EDIT: Jak włączyć wibracje? Mam pad Logitech Cordless Rumblepad II refresh, grę dodałem do profilu od sterowników w opacjach vibration mam on, co jest?

 

Pomuście - :rotfl: :blink:

 

A tak na poważnie - musisz bardzo szybko wykonać ten manewr. Też spędziłem nad tym dużo czasu i w końcu zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 8 misji ( gram ofc na DH na klawie xD ) i dochodze do momentu gdzie posrodku stoi taki glaz z 3tabliczkami i obojetnnie ktora droge wybiore to albo cofam sie do poczatku albo trafiam do miejsca z demonami i pozniej znow powracam do poczatku tego lasu :P Ogolnie poziomem trudnosci jestem zawiedzony , zero frustracji i zlosci nie o to chyba chodzi grajac na klawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź w stronę przeciwną do cienia.. z tego co pamiętam to najpierw prosto, potem prawo, na końcu lewo.. ale upewnij się spoglądając na cień ;)

 

 

PS DMC4 dopiero na Legendary Dark Knight jest grą godną mnie ;) Na DH to było wręcz dziecinnie proste, na LDK miałem już spore problemy z Dante na początku gry. No ale się nie poddaje.

I jeszcze jedno co zauważyłem to to, że DMC4 został dużo lepiej dopracowany pod PC niż 3'jka a to dlatego, że praktycznie wszystkie ciosy/combosy można wykonywać na klawiaturze, w DMC3 wykonanie niektórych bez gałek było nie możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 kup sobie słownik

 

po 2 Credo bić łatwo jak rzuca tym mieczem w ciebie to łapiesz go devil bringerem

 

po 3 Żeby "doładowanie miecza" miało sens to trzeba wykupić skilla Max-act, dzięki któremu w sekunde można mieć 3 kreski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że on jak rzuca to zawsze wcześniej bierze i odskakuje na drugi koniec mapki a jak sie cały czas do niego biegnie to on trafia, trzeba podskakiwać ale wtedy jak się dobiegnie to on już sie osłania.

Edytowane przez ramsez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...