Skocz do zawartości
JMKS

16m Low Clock Challenge (3ghz, 3,5ghz)

Rekomendowane odpowiedzi

Od międzyczasów nie zależy wynik końcowy tak bardzo - wszystko zależy w jaki sposób winda jest zoptymalizowana

ale po miedzyczasach widzisz czy spi przyspiesza czy zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ktos:

- dorwał fajne DDR3

- jadł codziennie 2kg ryzu

- wykupił szkolenie u skośnookich

- miał wyższe fsb niż reszta ;)

- zdobył es peryna :D

- zatrzasnął się w piwnicy z windowsem?

 

Nie - to tylko nowy celek z 10mb keszu i fsb 66 ;)

 

ale po miedzyczasach widzisz czy spi przyspiesza czy zwalnia.

ale te 0.3 sek przewagi może się do końca zniwelować i czas może być gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus blitz formula + e6850es + 2x1gb ocz reaper 8500.

 

zaczelo sie dosc niewinnie wczoraj w nocy... 6.57.656 i 6.07.453

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

troszke pozniej bylo juz 6.56.469 i 6.06.141

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

a dzis skonczylo sie na 6.54.547 i 6.04.187

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

wiecej na ten moment juz nie wydusze z tych gratow. nie ten el0 skill niestety.

 

vdimm daleko poza granica przyzwoitosci :wink: . ramki zyja i maja sie dobrze, mobo oczywiscie tez. znajdzcie mi drugia taka plyte, ktora po wyjeciu z pudelka i bez jakichkolwiek modow bedzie zdolna do takich harcow :). bezproblemowo, stabilnie i przyjemnie. asus gora :).

 

kazdorazowo boot na fsb 500, memset, cw i pi. zadnego setfsb. jakies fotki miedzyczasow rowniez mam dla ew. zainteresowanych B-) .

 

podziekowania dla pmp za graty, ent & gemmy za pomoc w ogarnieciu systemu oraz dla wszystkich, ktorzy pomagali w jakikolwiek inny pozytywny sposob :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - czy z G0 nie jest wydajnościowo tak jak z B1/Ax w spi?

Nie, G0 to normalny procek = B2 :]

 

vdimm daleko poza granica przyzwoitosci :wink: . ramki zyja i maja sie dobrze, mobo oczywiscie tez. znajdzcie mi drugia taka plyte, ktora po wyjeciu z pudelka i bez jakichkolwiek modow bedzie zdolna do takich harcow :). bezproblemowo, stabilnie i przyjemnie. asus gora :).

Ot tak dla przykladu MSI P35, zapewne jeszcze Foxconn, Abit i Biostar.... swiat nie konczy sie na Asusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus blitz formula + e6850es + 2x1gb ocz reaper 8500.

 

zaczelo sie dosc niewinnie wczoraj w nocy... 6.57.656 i 6.07.453

 

.....

 

wiecej na ten moment juz nie wydusze z tych gratow. nie ten el0 skill niestety.

 

vdimm daleko poza granica przyzwoitosci :wink: . ramki zyja i maja sie dobrze, mobo oczywiscie tez. znajdzcie mi drugia taka plyte, ktora po wyjeciu z pudelka i bez jakichkolwiek modow bedzie zdolna do takich harcow :). bezproblemowo, stabilnie i przyjemnie. asus gora :).

 

kazdorazowo boot na fsb 500, memset, cw i pi. zadnego setfsb. jakies fotki miedzyczasow rowniez mam dla ew. zainteresowanych B-) .

 

podziekowania dla pmp za graty, ent & gemmy za pomoc w ogarnieciu systemu oraz dla wszystkich, ktorzy pomagali w jakikolwiek inny pozytywny sposob :).

no .. gratuluje ...

bardzo ladne czasy ...

 

ile dales reaperom V? i ile robily na 2.55 ... jestem ciekaw? moze i moje bym powoltował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratki :).

 

@ chaos.

mialem 2 komplety reaperow przez kilkanascie godzin jedynie, nie umiem powiedziec ile robily na 2,55v bo niespecjalnie mnie to interesowalo ;). a wyzej? po prostu testuj :)...

drugi komplet reaperow (pc9200) nie chcial pracowac stabilnie nawet na 600 4-4-4-4 ;). moze ta parka akurat jakas lepsiejsza byla? z pewnoscia do wykorzystania w duzym czelendzu pi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, saaajgonki :D

Dochodzimy do perfekcji? :P

 

Jako że nikt o tym nie pisał, ja to zrobie:)

Copy waza lepiej działa kiedy kopiujemy folder z duzą ilością małych i średnich plików, niż kiedy robimy kopie jednego wielkiego pliku (np. 2GB iso, czy też rar).

 

To tak ode mnie:)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - czy z G0 nie jest wydajnościowo tak jak z B1/Ax w spi?

Wydajnosc normalna, ale normalne te CPU nie sa.

 

Kolejna sztuka i kolejna o kant wiadomo czego rozbic. FSB na poziomie 540-550MHz to se mozna :angry: Wracam do B2.

 

 

Gratki dla kielbasek - sie Panowie ucza szybciutko.

 

 

ps. Masell te CF w koncu ogarnalem i dzialalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej na ten moment juz nie wydusze z tych gratow. nie ten el0 skill niestety.

Czyżbyś już ustawienia usług opanował? :wink:

 

Gratki :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

BTW: a te reapery ode mnie ile leciały i na jakim V?

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary GRATZ! Jak zaczynales juz benchowac to wiedzialem ze rybe przeskoczysz :D AM2 jednak cos tam potrafi, memki sredniawka, szkuda ze wiecej MHz nie mozna z nich wydusic. Pozostaje tylko zalowac ze CPU to padlo totalne i 3GHz nie ustrzeli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary GRATZ! Jak zaczynales juz benchowac to wiedzialem ze rybe przeskoczysz :D AM2 jednak cos tam potrafi, memki sredniawka, szkuda ze wiecej MHz nie mozna z nich wydusic. Pozostaje tylko zalowac ze CPU to padlo totalne i 3GHz nie ustrzeli :D

nie AM2, tylko ta DFI wydusza wszystkie soki z pamieci, hary juz to przetestowal ;) no coz, a mialem nie kupowac dfi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD 2.5GHz

 

??. 12'47.610 - hary - A64 3500+ (8 x 312), DFI Infinity SLI-M2/G, mem @ 500Hz 4-4-3-3 (dual DDR2) | SCREEN

 

Myliłeś się Lordzie MaSell'u :D

THX dla ent'a za udostępnienie memek i wymyślanie cygańskich sztuczek :D

No i nie mam co się przymierzać ;) GRATKI! Świetny wynik... ale poniżej 12:50 postaram sie zejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie AM2, tylko ta DFI wydusza wszystkie soki z pamieci, hary juz to przetestowal ;) no coz, a mialem nie kupowac dfi....

Twoj skill w tweakowaniu i robieniu wind oczywiscie stoi na bardzo ponad przecietym poziomie i zniszczyc w low-clockach mozna Cie tylko lepszym sprzetem. W koncu nawet NewBeetle chyli przed Toba czola robiac na Twoja prosbe 16M do rankingu. Po prostu mistrza nad mistrzami. ryba wszyscy Cie prosimy kup DFI i zrob 12:3x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj skill w tweakowaniu i robieniu wind oczywiscie stoi na bardzo ponad przecietym poziomie i zniszczyc w low-clockach mozna Cie tylko lepszym sprzetem. W koncu nawet NewBeetle chyli przed Toba czola robiac na Twoja prosbe 16M do rankingu. Po prostu mistrza nad mistrzami. ryba wszyscy Cie prosimy kup DFI i zrob 12:3x.

 

eee, jak juz ty sie plaszczysz przede mna, to odechcialo mi sie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...