Skocz do zawartości
MacOSek

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi


Dołączona grafikaDołączona grafika


  • Oficjalna strona: LINK
  • Developer: Ubisoft Montreal
  • Wydawca: Ubisoft
  • Engine: Scimitar Engine
  • Gatunek: Action-Adventure
  • Data wydania: X360, PS3: Listopad 2007 | PC: "Early 2008"
  • Platformy: Xbox 360, PS3, PC, Nintendo DS


-------------------------------------------------------------------

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio.

To są screeny z której platformy?

zapewne z PC - za duzy AA jak na konsole

 

 

A raczej z Xboxa bo po przeskalowaniu to jest coś koło 720 :wink: Robione w 720 lub 1080 i pomniejszone.

a to PC nie potrafi wyświetlić obrazu w rozdzielczości 1280x720 albo 1920x1080 ? pierwsze słyszę -.- Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

zapewne z PC - za duzy AA jak na konsole

A raczej z Xboxa bo po przeskalowaniu to jest coś koło 720 :wink: Robione w 720 lub 1080 i pomniejszone.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 rdzeni robi swoje ;)

Buahahahaha nieźle mnie teraz rozwaliłeś. Polecam zaznajomić się z architekturą tych "ośmiu rdzeni" :-P A tak dla Twoich informacji te okładki są identyczne tylko mają dodane inne loga i to nie ma nic wspólnego z wyglądem gry, który będzie identyczny na PS3 i X360. Szkoda, że ta gra planowana jest dopiero na wrzesień. Mam nadzieję, że do tego czasu wyjdzie demo, bo nie mogę się doczekać.

 

EDIT: Premiera listopad 2007 ? Jeszcze niedawno był wrzesień :|

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się. Zwyczajnie przez to, iż mniejsza jest fotka okładki, to i jest mniej szczegułowa. A my sem zwyczajniem jajam robiem ;)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha nieźle mnie teraz rozwaliłeś. Polecam zaznajomić się z architekturą tych "ośmiu rdzeni" :-P A tak dla Twoich informacji te okładki są identyczne tylko mają dodane inne loga i to nie ma nic wspólnego z wyglądem gry, który będzie identyczny na PS3 i X360. Szkoda, że ta gra planowana jest dopiero na wrzesień. Mam nadzieję, że do tego czasu wyjdzie demo, bo nie mogę się doczekać.

 

EDIT: Premiera listopad 2007 ? Jeszcze niedawno był wrzesień :|

ty tak na poważnie ?? ;)

Kurde ale tu niektórzy się gorączkują. Nawet jaj już sobie nie można robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lipa. Właśnie obejrzałem prezentację z E3 w wykonaniu Pani 'Słodkiej Idiotki'.

 

Zaczyna się sławnym leap of faith.. bohater ląduje w wozie z sianem i co? Przenika przez nie tak po prostu! Pani wszystko komentuje swoim głupim śmiechem - mi by było wstyd coś takiego pokazać w ogóle. Druga rzecz do której muszę się przyczepić - przyjrzyjcie się jak Altair odpycha ludzi na ulicy - nawet ich nie dotyka, przechodzi metr od nich i włącza się animacja odepchnięcia, żal! Tak zwalonych 'hitboxów' w grze która koncentruje się na zjawisku tłumu po prostu nie może być.

Dalej - Altair radośnie skaczący nad głowami ludzi nie wzbudza ŻADNYCH podejrzeń. Spycha kolesia z budynku - i co? Nikt nie spojrzał w górę? Nikt nie zauważył jak Altair wspina się po ścianie? Widocznie normą byli wtedy spadający z nieba ludzie :P

 

Teraz to, co mnie najbardziej uderzyło: w następnej scenie, bohater zakrada się za strażnika i zabija go, a ten.... upada na powietrze! Tu już mi para poszła, gdzie fizyka, gdzie głupi ragdoll? Pani kwitująca całą scenę swoim głupim i pustym śmiechem dopełnia obrazu żalu i rozpaczy.

 

Pomijam już walkę w stylu "zbieramy się w kółeczku i atakujemy pojedynczo" - no to już nawet śmieszne nie jest.

 

 

Rozczarowałem się. Widocznie zbyt dużo sobie obiecywałem po tej grze i naiwnie zaufałem autorom. Brak MP przełknę - bo chyba nie dało się go sensownie rozwiązać, natomiast rażących w oczy błędów/uchybień/itp nie wybaczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lipa. Właśnie obejrzałem prezentację z E3 w wykonaniu Pani 'Słodkiej Idiotki'.

 

Zaczyna się sławnym leap of faith.. bohater ląduje w wozie z sianem i co? Przenika przez nie tak po prostu! Pani wszystko komentuje swoim głupim śmiechem - mi by było wstyd coś takiego pokazać w ogóle. Druga rzecz do której muszę się przyczepić - przyjrzyjcie się jak Altair odpycha ludzi na ulicy - nawet ich nie dotyka, przechodzi metr od nich i włącza się animacja odepchnięcia, żal! Tak zwalonych 'hitboxów' w grze która koncentruje się na zjawisku tłumu po prostu nie może być.

Dalej - Altair radośnie skaczący nad głowami ludzi nie wzbudza ŻADNYCH podejrzeń. Spycha kolesia z budynku - i co? Nikt nie spojrzał w górę? Nikt nie zauważył jak Altair wspina się po ścianie? Widocznie normą byli wtedy spadający z nieba ludzie :P

 

Teraz to, co mnie najbardziej uderzyło: w następnej scenie, bohater zakrada się za strażnika i zabija go, a ten.... upada na powietrze! Tu już mi para poszła, gdzie fizyka, gdzie głupi ragdoll? Pani kwitująca całą scenę swoim głupim i pustym śmiechem dopełnia obrazu żalu i rozpaczy.

 

Pomijam już walkę w stylu "zbieramy się w kółeczku i atakujemy pojedynczo" - no to już nawet śmieszne nie jest.

Rozczarowałem się. Widocznie zbyt dużo sobie obiecywałem po tej grze i naiwnie zaufałem autorom. Brak MP przełknę - bo chyba nie dało się go sensownie rozwiązać, natomiast rażących w oczy błędów/uchybień/itp nie wybaczę :D

Zgadzam się w 100%!

Zauważcie, że w momencie gdy ten strażnik zawisa w powietrzu, jak szybko uciekła z tamtego miejsca, żeby uniknąc komentarza :lol2:

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Moim zdaniem lipa. Właśnie obejrzałem prezentację z E3 w wykonaniu Pani 'Słodkiej Idiotki'.

 

Zaczyna się sławnym leap of faith.. bohater ląduje w wozie z sianem i co? Przenika przez nie tak po prostu! Pani wszystko komentuje swoim głupim śmiechem - mi by było wstyd coś takiego pokazać w ogóle. Druga rzecz do której muszę się przyczepić - przyjrzyjcie się jak Altair odpycha ludzi na ulicy - nawet ich nie dotyka, przechodzi metr od nich i włącza się animacja odepchnięcia, żal! Tak zwalonych 'hitboxów' w grze która koncentruje się na zjawisku tłumu po prostu nie może być.

Dalej - Altair radośnie skaczący nad głowami ludzi nie wzbudza ŻADNYCH podejrzeń. Spycha kolesia z budynku - i co? Nikt nie spojrzał w górę? Nikt nie zauważył jak Altair wspina się po ścianie? Widocznie normą byli wtedy spadający z nieba ludzie :P

 

Teraz to, co mnie najbardziej uderzyło: w następnej scenie, bohater zakrada się za strażnika i zabija go, a ten.... upada na powietrze! Tu już mi para poszła, gdzie fizyka, gdzie głupi ragdoll? Pani kwitująca całą scenę swoim głupim i pustym śmiechem dopełnia obrazu żalu i rozpaczy.

 

Pomijam już walkę w stylu "zbieramy się w kółeczku i atakujemy pojedynczo" - no to już nawet śmieszne nie jest.

Rozczarowałem się. Widocznie zbyt dużo sobie obiecywałem po tej grze i naiwnie zaufałem autorom. Brak MP przełknę - bo chyba nie dało się go sensownie rozwiązać, natomiast rażących w oczy błędów/uchybień/itp nie wybaczę :D

 

no coz dali to co mieli ;) ,jesli nie liczyc zauwazonych bledow to sama gra moze byc zupelnie przyjemna a juz zupelnie rajcuje mnie mozliwosc dotarcia do kazdego punktu w miescie po dachach :) .Taki wlasnie tekst pada kiedy glowny bohater stoi na jednym z dachow i rozglada sie po miescie(Jerozolima)

 

ps.slodka idiotka moze jest idiotka,ale podczas wczesniejszych trailerow, z bliska jest bardzo fajniutka laska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy ww filmików gra nie przedstawia się przesadnie interesująco. Poza dobrą grafiką (co przy next-genach niczym szczególnym nie jest) żadnych przełomowych innowacji ani śladu :? .

 

Oby kolejny tytuł nie skończył się na samym tylko hypie reklamowym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mimo ze tylko miesiac do premiery, to na oficjalnej stronie Microsoftu w dziale nadchodzacych gier,o AC nie ma nic ! :huh:

dziwne to troche dla mnie,no ale moze to zaktualizuja-chyba ze wiedza cos o zmianie premiery <_< co wcale by mi sie nie spodobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dałem to temacie PC , ale tutaj też nie zaszkodzi.

 

Mega Spoiler dotyczący fabuły gry.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co to za go... ten komiks!!,rozumie ktos cos z tego??,faceci w garniturach,gosc z jakas futurystyczna giwera!!,podroze w czasie??

Tak namotali ze sie pogubilem.

 

ps. a mialo byc tak pieknie <_< ,jeszcze niech Jezusa dadza jak ktos z developerow wczesniej proponowal to chyba padne

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co to za go... ten komiks!!,rozumie ktos cos z tego??,faceci w garniturach,gosc z jakas futurystyczna giwera!!,podroze w czasie??

Tak namotali ze sie pogubilem.

 

ps. a mialo byc tak pieknie <_< ,jeszcze niech Jezusa dadza jak ktos z developerow wczesniej proponowal to chyba padne

Spoiler dotyczący fabuły gry.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Angielskiego się nie umie ? :) Chodzi o to , że przygody głównego bohatera nie będą miały miejsce tylko i wyłącznie w przeszłości, ale również w przyszłości. Ogólnie to komiks nawet niezły, tylko nie po kolei jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Spoiler dotyczący fabuły gry.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Angielskiego się nie umie ? :) Chodzi o to , że przygody głównego bohatera nie będą miały miejsce tylko i wyłącznie w przeszłości, ale również w przyszłości. Ogólnie to komiks nawet niezły, tylko nie po kolei jest.

no co ty!!,nie wpadlbym na to :lol2: mi wystarczyly obrazki aby napisac wczesniej o podrozach w czasie ty musiales o tym jeszcze czytac?? :wink: a tak na powaznie-dla mnie gra z mieszaniem w czasie odpada!!,mialo byc wczesne chrzescijanstwo,assasyni,tajemnice, anie podroze w czasie i pewnie Jezus astronauta.Jak to wszystko sie potwierdzi to moj pewny zakup odjedzie w niepamiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...