Skocz do zawartości
metal

Metalmania 2003 ? wybiera się ktoś ? :]

Rekomendowane odpowiedzi

Metalmania 2003 5.04.03 [sobota !!! jebneło ich Dołączona grafika?!? jak już to miało być w jakiś dzień budy! Dołączona grafika ghyhyhy...] 12.00

 

Samael, OpethDołączona grafika, Saxon, Mayhem, VaderDołączona grafika, Marduk, Anathema, Immolation, Malevolent Creation, Sweet Noise, Enter Chaos, Delight.

 

Ale ot nie wshyscy bo to jest gł. częśc koncertu ale ok.10.00 startuje "mała scena" na której zagrają m.in. Anal StenchDołączona grafika, Thy DiseaseDołączona grafika...

 

więc trochę ciężkiego łomotu się przewinie Dołączona grafika ghyhy...

tylko jest jeden "mały" problem... bilet który kosztuje 90 zeta !!! Dołączona grafika yyy... :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

METALMANIA 2003 

XVII EDYCJA NAJWIEKSZEGO FESTIWALU METALOWEGO 

W EUROPIE ŚRODKOWO - WSCHODNIEJ!!!

 

Agencja koncertowa Metal Mind Productions informuje, iż 5 kwietnia 2003 w katowickim Spodku odbędzie się XVII edycja największego metalowego festiwalu w Europie środkowo-wschodniej!!! W tym roku po raz pierwszy w historii Metalmanii zespoły zaprezentują się na 2 scenach! Na głównej scenie wystąpi 14 gwiazd, które tworzą światową czołówkę heavy-metalowego grania. W sumie wystąpią aż 23 zespoły a metalowy maraton potrwa ponad 12 godzin. Zaś największymi gwiazdy tegorocznej Metalmanii będą: SAMAEL, SAXON, OPETH, MAYHEM, THE EXPLOITED, VADER, ANATHEMA i SWEET NOISE. Ponadto na dużej scenie zaprezentują się: Marduk, Immolation, Malevolent Creation, Enter Chaos, Delight oraz Lost Soul. Natomiast na małej scenie zagrają: Demise, Never, Parricide, Azarath, Misteria, Anal Stench, Dominium, Crionics, Elysium. Festiwal rozpocznie się już o 10:15 na małej, a o 11:30 na dużej scenie "Spodka". W cenę biletu, który kosztować będzie 99 zł (cena promocyjna), wliczone zostały zarówno płyta kompaktowa jak i plakat festiwalowy oraz naklejka, które fani otrzymają przy wejściu na koncert. Będzie również szansa na osobiste spotkanie z muzykami biorącymi udział w Metalmanii jak też na wylosowanie odtwarzacza DVD oraz płyt DVD. Wkrótce poinformujemy o szczegółach. Metalmanię 2003 patronatem medialnym objęły: Metal Hammer, VIVA TV, Onet, Codzienna Gazeta Muzyczna, Rock Radio Śląsk, Mazowsze oraz Wielkopolska, Rockmetal, Metalopolis.

Dołączona grafikaheh... ale będzie jazda !!! jush zbieram kasę na bilet Dołączona grafika ehh... 99zeta a miał byc zasilacz :] hyhy... ale wole koncert! Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów kicha.Czy takie fajne imprezki nie mogą byc bliżej Gdańska.Wszystko musi być robione w tym Cholernym Spodku.Gdyby nie głupi radni Gdańska to byśmy mieli ogromną salę na granicy Sopotu z Gdańskiem.

A tak to 100 zybla na bilet tam i spowrotem,100 na bilet na koncert i 100 na chlanie. :)).

Kurde troszke duzo a mozna by za to było kupić 6 oryginalnych cd z METALOWĄ MUZYKĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie-kasy brak :(. Pozatym to moja matka pewnie by mnie nie puscial (taka glupia jest niestety :[). Ale mam nadzieje ze bedziecie sie swietnie bawic :). Jakbym tylko mial kasiorke i pozwolenie starej to spoko a tak to... ;[.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HYHY Power Metal ROX :) Trash toze :P. No i Black ;P.

 

HYHY stara mnie mile zaskoczyla :). Zapytalem sie czy moge jecahc a ona jak zbiore $ to moge :D. Wiec moje szanse wzrosly ze sie pojawie :). 3majcie kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee nie pojade bo nie lubie metalu :) wole cos bardziej "normalnego" :) a nie grupke gosci ktorzy sie wydzieraja do mikrofonu, pomachaja glowa i dostana za to kupe kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee  nie pojade bo nie lubie metalu :) wole cos bardziej "normalnego" :) a nie grupke gosci ktorzy sie wydzieraja do mikrofonu, pomachaja glowa i dostana za to kupe kasy :)

a co wedlug ciebie jest normalne ? :roll:

...cokolwiek to nie jest mozna napisac o tym to samo co ty napisales o metalu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic dla mnie , mja ulubiona Metalmania byla w 1987 roku Overkill i Running Wild , to byli czasy...

No i masters of rock :roll: ale jakoś ostatnio ciężkawa muzyka mnie nudzi

:oops: nie dzieje sie nic naprawdę ciekawego.

Ostatnio zachwycony byłem PRIMUSEM no i Buckedheadem ale od czasu kiedy PRiMUS zakończył swoją działalność :? nic ciekawego się nie dzieje NIN jest nudny no może ANATHEMA ,a przepraszam TOOL,TOOL jest EXTRA LATERALUS rożłożył mnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalny jest Hip Hop to jest dopiero muza, przynajmniej o czyms sensownym. A na koncertach publika spiewa razem ze składem a nie tak jak na koncertach metalowcyh wszyscy kiwają głową i tyle :twisted: HIP HOP NON STOP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...o hip hopie szczegolnie polskim to ciezko jest mowic jako o muzie - to jest naciagana rymowanka i do tego puszczone 2 dzwieki z keybordu. I tak przez 4 minuty

A texty sa zazwyczaj o blokowisku, o tym jak ci hip hopowcy maja ciezko, abo o dziewczynach - ze sa szmatami lub cosw tym stylu

 

Byl fajny artykul na temat hip hopu polskiego w Polityce (nie pamietam juz numeru) i tam wlasnie pisalo o fenomenie dziewczyn - ze szaleja za tym i czesto same "spiewaja" texty na koncertach np o tym ze dziewczyny sa qrwami :?

 

Jeszcze Amerykanie to potrafia zrobic teledysk - maja fajne samochody, do tego niezle dziewczyny i obwiesza sie zawsze zlotem jak choinki- jest na co popatrzec :)

 

A Polacy ? no comment :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham Jazzu i wszystkiego co mi się podoba między innymi Rock(przeważnie progresywny), muzyka klaszyczna w dobrym wykonaniu, Hip hopu i tym podobnego śmiecia muzycznego nie, Hip hop jazzowaty też mnie drażni

Natomiast co do Hip Hopu i innego chłamu muzycznego w stylu techno, to jest bo jest są ludzie którym sie to podoba, są też ludzie co słuchają disco polo i widać że jest im to potrzebne do szćżęścia

Najbardziej mnie smuci to, że muzyka powoli zaczyna dzielić i zaczyna nieść za sobą arresję szczególnie HIP HOP i Techno

:arrow: Kiedy pojawia się nowy nurt w muzyce to wtedy powstaje dyskusja i oburzenie, :evil:

Tak było gdy ELWIS grał swoje Rock& role, gdy SEX PISTOLS się pokazali, gdy DEEP PURPLE zagrali CHILD IN TIME. To samo się dzieje z Hip Hopem czy techno, mnie się to nie podoba i podobać raczej nie będzie, ale to wcale nie znaczy, ze neguję sens istnienia tych gatunków muzyki.

Rock & Roll pokazał ,że rytm w utworze może być najważniejszy i to obużało wszystkich

Punk odwrócił całą dotychczasową estetykę :P

Hard rock był wg krytyków zbyt drapieżny i agresywny

Hip Hop nie dość, że zminimalizował rolę melodii to jeszcze wprowadził zrytmizowane melodeklamacje. Techno natomiast czerpie z tego co już było, samplowanie i miksowanie utworów innych twórców, czy to plagiat to już zależy od prawników.

Hip Hop i techo są teraz modne na fali mody powstaje mnóstwo kapelek, które to grają bo modne, tak samo było z DICO POLO :D . Pozostaną w pamięci tylko ci twórcy, którzy wniosą w ten nurt coś naprawdę twórczego np. AS THREE czy PUBLIC ENEMY o techo się nie wypowiadam nie byłem w stanie zdzierżyć i wysłuchać. :( do końca.

normalny jest Hip Hop to jest dopiero muza, przynajmniej o czyms sensownym. A na koncertach publika spiewa razem ze składem a nie tak jak na koncertach metalowcyh wszyscy kiwają głową i tyle :twisted: HIP HOP NON STOP

Trochę OT. Temat był "Metalmania 2003 ? wybiera się ktoś ? :]"

Ja się nie wybieram bo mi nie po drodze na Śląsk :?

Natomiast może wybiorę się na ARENA, JOHN WETTON, JADIS -12.04, Warszawa Proxima, godz. 17:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...