Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy osiagniesz dekodowanie dolby digital podlaczajac wejsciem optycznym do peceta. Moze dopiero jak wlozysz kabel to to wejscie sie odblokuje? Uwazam tak na 99% ze nie da sie dekodowac DD na pececie za pomoca wejscia optyczne. Jak ktos to sprawdzil to napiszcie bo mnie o to samo pytal pare dni temu znajomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się DD zdekodować na PC z spdifa. DD to co najwyżej filtr może zdekodować z pliku ale nie z wejścia.

Tylko ciekawe czemu jak podlacze PS2 do kompa optykiem i puszcze film na DVD to mam dzwiek 5.1 - magia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co, jest rozwiązanie aby x360 poprzez podłączenie do kompa działał na 5.1 ?

costi ? :>

Audigy 2 OEM + sledz ze zlaczami za 10zl z Allegro - u mnie to rozwiazuje problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem wlasnie gruntownie nowego update :-)

i jestem zadowolony

1. co wszyscy juz stwierdzili obraz po vga lepiej wyglada FAKT prawda

ale u mnie np. jesli obraz jest przez VGA i jest jakas delikatna linia na ekranie (grubosci jednego pixla) to obraz mikroskopijnie drga, wiec wracam na component...............PATRZE a obraz na componencie tez ulegl poprawie zrobil sie bardziej ostry i wyrazny !!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAWO M$ !!!!!!!!!!!!!!!

 

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy cos takiego mozna podpiac pod audigy4 ?

Jesli tylko karta ma gdzies przewidziane piny do podlaczenia wejsc optycznych, to powinno sie dac - ja swojego sledzia (od jakiejs plyty glownej Aopen) podpialem do zlacza od przedniego panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czemu jak podlacze PS2 do kompa optykiem i puszcze film na DVD to mam dzwiek 5.1 - magia? ;)

A gry z PS2 też dekoduje? Kiedyś to próbowałem ale się nie udało. Może nowsze stery od tych co ja miałem dają taką możliwość? Jeśli się da to extra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi i .:RoGeR:.

Czy to aby na pewno jest dolby digital czy karta poprostu mixuje dzwiek na 5 kanalow? Macie pelna separacje dzwieku na kanaly? Pytam sie bo ja nigdy z peceta nie slyszalem dzwieku DD takiego jak z amplitunera. Czy to z dvd czy z telewizji cyfrowej mimo posiadania x-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMSS mam wylaczony, wiec to raczej nie to... Postaram sie dorwac jakas plytke testowa, w ktorej jest puszczany dzwiek w kolejnych kanalach - wtedy by sie wszystko wyjasnilo.

 

A gry z PS2 też dekoduje? Kiedyś to próbowałem ale się nie udało. Może nowsze stery od tych co ja miałem dają taką możliwość? Jeśli się da to extra.

Nie, gry z PS2 sa w Dolby ProLogic II, a takowego dekodera moje Audigy 2 nie ma, a zadnego programowego tez nie znalazlem. Inna rzecz, ze nawet na amplitunerze klsy srednio-wyzszej efekt przestrzenny jest marny, wiec wiele sie nie traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMSS mam wylaczony, wiec to raczej nie to... Postaram sie dorwac jakas plytke testowa, w ktorej jest puszczany dzwiek w kolejnych kanalach - wtedy by sie wszystko wyjasnilo.

Nie, gry z PS2 sa w Dolby ProLogic II, a takowego dekodera moje Audigy 2 nie ma, a zadnego programowego tez nie znalazlem. Inna rzecz, ze nawet na amplitunerze klsy srednio-wyzszej efekt przestrzenny jest marny, wiec wiele sie nie traci.

A wydawało mi się, że PS2 działa w DD. Jak PLII to kicha. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dzwiek przestrzenny bardziej zalezy od tego czy je prawidlowo rozstawisz niz od mocy. Dobrze rozstawione Inspire beda lepiej grac niz zle rozstawione Gigaworksy THX. Proponuje odwiedzic strone Dolby, tam jest ladnie rozrysowane jak glosniki maja stac. U mnie ustawilem wlasnie z tamtymi wytycznymi i musze powiedziec ze jest zajefajnie, dzwiek na prawda lata do okola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pomiędzy Prince of Persia. Ma ktoś już jakąś kierę do X0? Działają na nim zwykłe kiery USB mp. jak Momo itd.? Czy trzeba mieć dedykowane do naszego białego pudełka? Co myślicie o kierze Loga do X0? Warta 300zł czy lepiej dozbierać 200zł i kupić tą od M$?? I takie małe pytanie te kiery pobierają zasilanie z sieci czy są na jakieś akumulatorki?

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

po dlugim czasie zastanawiania sie i sprzedazy wiekszej czesci rodziny

x360 nareszcie jedzie :-).

Mam lamerskie pytanie, czy przerobiona konsola

ma mozliwosc polaczenia z marketplace ?

Co byscie polecali jako tzw. tytuly startowe do zakupu ?

Pzdr

 

Tylko ciekawe czemu jak podlacze PS2 do kompa optykiem i puszcze film na DVD to mam dzwiek 5.1 - magia? ;)

poniewaz leci dzwiek z plyty a nie zakodowany przez konsole ktora tego nie potrafi.

x1 5.1 sam koduje do ac3. Dzieki temu przez zwykle spdif jest mozliwe uslyszenie

prawdziwego 5.1 w grze. Bez kompresji przez spdif mozesz uzyskac co najwyzej stereo pcm.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlugim czasie zastanawiania sie i sprzedazy wiekszej czesci rodziny

x360 nareszcie jedzie :-).

Mam lamerskie pytanie, czy przerobiona konsola

ma mozliwosc polaczenia z marketplace ?

tak

Co byscie polecali jako tzw. tytuly startowe do zakupu ?

Pzdr

Gears of War, PGR3, Crackdown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlugim czasie zastanawiania sie i sprzedazy wiekszej czesci rodziny

x360 nareszcie jedzie :-).

Mam lamerskie pytanie, czy przerobiona konsola

ma mozliwosc polaczenia z marketplace ?

Co byscie polecali jako tzw. tytuly startowe do zakupu ?

Pzdr

tak! można grać(live) i ściągać(rynek;)) :]

GOW, FM2, PGR3, Dead or Alive 4, Call of duty 3, Ghost Recon:Advanced Warfighter 2 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XBLA ma pojawic sie remake orginalnego Prince Of Persia. :)

 

Wiecej tutaj + filmik z gry: http://www.joystiq.com/2007/05/14/prince-o...what-no-turban/

 

Pozdrawiam.

WOWOWWOOWOWOWO B-) B-) B-) Wygląda extra :) Chyba będzie to pierwsza gierka zakupiona przeze mnie na XBL Arcade. Tylko trzeba na allegro punkcikow do zakupienia poszukac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz leci dzwiek z plyty a nie zakodowany przez konsole ktora tego nie potrafi.

x1 5.1 sam koduje do ac3. Dzieki temu przez zwykle spdif jest mozliwe uslyszenie

prawdziwego 5.1 w grze. Bez kompresji przez spdif mozesz uzyskac co najwyzej stereo pcm.

pzdr

Wez poczytaj dokladnie o czym byla rozmowa, a potem pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...