Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się nie spodziewałem ze ta konsolka mnie tak wciągnie ^^ Czekam do wypłaty i w końcu dołączę do teamu PP w PGR3, zastanawiam się też nad kupnem Lost Planet grał ktoś może z was na X0?? A co do mniej awaryjnych X0 to trochę wątpię w to, może i będzie lepiej ale te 5% nie napawa optymizmem na jakąś wielką zmianę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj umarł iks mojemu koledze. Znaczy nie do końca. Wali artami po całym ekranie. Konsole ma 17miesięcy i cieszy się, że dostanie nówkę po 10dniach. Niby dzwonił do MS i powiedziano mu, że konsola ma 24miesiące gwary. Prawda to? Bo coś mi się wydaje, że bzdety opowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam szybkie pytania? x kupilem w styczniu 2007 w media. Tam zostalem poinformowany, ze gwarancja kt obejmuje konsole trwa rok, a na forum wyczytalem ze ms daje 24 miesiace. I teraz kwestia rejestracji xboxa u ms, czy mialem zrobic to zaraz po zakupie, czy dopiero gdy bede mial jakies problemy po 12 miesiacach? Moze zarejestrowac teraz? Z tego co czytam na roznych forach to predzej czy pozniej i tak padnie, wiec wole miec 24 miesiace gwarancji. A co sie stanie jesli np padnie po 20 miesiacach i ms wymieni, czy zostaja tylko 4 miesiace czy kolejne 24? I osatnie, co jesli padnie po okresie gwarancyjnym, tez sie odsyla do ms czy zostaja tylko jakies "przydrozne" serwisy?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie na LCD'ekach ?!

 

Szczególnie interesuje mnie 19 i 22 Widescreen. I granie w mniejszych rozdzielczościach niż natywna

 

Bo ja na kwadracie 19stce ... zdycham :( Tragedia.. Albo paski albo wszystko porozciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz zdradzić ile Ci już działa X0 po tej naprawie? ;]

 

naprawa byla w grudniu wiec juz smiga 5 miechow :-) i co wiecej od naprawy niemialem ani jednej zwiechy a przed zdarzaly sie od czasu do czasu

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przybywam z lamerskimi pytaniami [; nie mam gdzie o to pytać, więc najlepiej tutaj

 

1. Mam Gigaworksy 5.1 będę mógł je wykorzystać do x360 ?

2. Posiadam Acera 22 na vga, czy on sprosta wymaganiom - znaczy, będzie fajnie, miło i przyjemnie ? Nie za mały ?

3. Jeżeli mam internet w kompie na wifi, jak miałbym podłączyć x'a aby mieć w nim ? Odpada tu opcja do routera, bo jest za daleko, musiałbym dużo kabla ciągnąć, jest metoda do komputera ?

4. Można już kupić te 'lepsze' xboxy, tzn. z cichszymi napędami i może czymś jeszcze ? Jak to rozpoznać w sklepie ?

 

z góry dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jesli masz tam dekoder z wejsciem optycznym to tak. Bez tego pozostaje kupno dekodera albo amplitunerka (w sumie na jedno i tak wychodzi).

2. Styknie az nadto, masz tam pewnie WSXGA, ja wolalbym WXGA (mniej przeskalowania) ale i tak bedzie pewnie wygladac zajefajnie.

3. Metoda przez kompa jest, poszukaj w dziale o Sieciach i sprzecie sieciowym (sa 2 albo 3 topici podobne)

4. Nie rozpoznasz, naped sprawdzisz dopiero po otworzeniu konsoli. A jesli Ci chodzi o Elite to w Polsce jeszcze ich nie ma (ale tam tez nie ma tych "cichszch" napedow wiec bez roznicy)

 

edit.

teraz dopiero zauwazylem ze masz te same glosniki co ja :D niestety, musisz kupic dekoder.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poprawiłeś mi humor ;) i wielkie dzięki za odp. na każdy punkt

Niestety, co do pkt 4 jestem jedynie zawiedziony.

Możesz powiedzieć jeszcze o jaki dokładnie dekoder chodzi ? (najlepiej link, wtedy będe od razu wiedział czego szukać) i wtedy będzie to 5.1 ? i miazgun ? ;)

 

Nie wiem w sumie co dokładnie mam czy WSXGA czy WXGA, aczkolwiek coś jest :P I jakim kabelkiem wtedy do monitora x360 ?

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtansza opcja w Twoim wypadku to chyba to co sam mam w sigu czyli DDTS100 od Creative'a ale mowiac szczerze to dawno go nigdzie nie widzialem, musialbys poszperac. A jak nie to jakis uzywany amplituner z DD. Wtedy bedzie 5.1 i bedzie OSTRO (jak gralem w GoWa to az glowe odwracalem bo myslalem ze to kros drzwi otworzyl do pomieszczenia a to byl odglos z gry;) ). A kabel to VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm brat mi powiedział, że amplituner być nie może, bo nie ma na jacki i będzie dużo zabawy z przełączaniem...

Ten Creative jest POTWORNIE drogi :(

No i czy np. coś takiego by działało ?

 

http://allegro.pl/item189936807_panel_prze...e_audigy_2.html

 

to wydaje się najtańsze, o ile zadziała, no bo amplituner też kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wydaje mi sie ze nie ma przeciwskazan zeby dzialalo, podlaczasz opticalem z konsoli do panelu a glosniki do karty, ale to wszystko leci przez kompa. Jakis pass-through trzebaby ustawic i wsio. Ale glowy nie dam za takie rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Co do tego padania x360 to jak to w koncu jest? Powodem jest mróz, ktory rozpoczyna powolną korozję lutów PBFree czy jak? Bo jesli tak, to mozliwe jest, ze jesli kupimy teraz konsole, lub za 2-3 miechy, to trafimy na egzemplarz, który z mrozem za dużo wspolnego nie ma wiec jesli nie bedziemy go potem w zimie przenosic nigdzie, to posluzy nam pare lat. Jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:.Może i prawdę mówisz, ale jak na moją głowę to wydaje mi się że jak ma paść to i tak padnie. Nie mówię że się mylisz, ale nie przesadzajmy z tą ostrożnością. Bo jakby każdy tak miał uważać na te nasze pudła to musielibyśmy chyba klimat ocieplić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid. Koledze padło pudło, które nigdy nie było noszone, kupiona w lato i trzymane w bloku przy stałej temp więc to raczej loteria.

 

PS. Drugi kolega ixboxowiec, któremu sam przerabiałem pudło zapytał mnie dzisiaj, czy PS3 z USA jest regionfree bo ma okazję wymienic iksa za PS3 v. USA dla tego, że właśnie padło to jego sąsiadowi (wspomniałem wyżej o nim ;)). Stwierdził, że PS3 to [ciach!]o ale woli nie byc w plecy. :) Speniał, bo z miesiąc temu go przerobił i jak wiadomo gwary już nie ma. :) A jeszcze niedawno gwarantował mi bezawaryjnośc iksa a tu nagle taka zmiana. ;) Oczywiście poradziłem mu pozostac przy swojej maszynce do końca. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że chociaż z głośnikami problemów mieć nie będę, ale te kilka ostatnich postów nasunęło mi kilka wątpliwości:

Posiadam Logitechy X-530 w komplecie z taką przejściówką:

http://555557.neostrada.pl/photos/Logit/x530/x530-info.jpg

(obrazek dorwałem teraz na szybko z jakiejś aukcji X-530 na allegro)

 

Zamierzam grać na kablu VGA, z tego co pamiętam kabelki audio z tego kabla doskonale odpowiadają kolorom na tej przejściówce. Czy będę miał jakieś problemy z dźwiękiem 360tki albo czy czeka mnie jeszcze jakiś dodatkowy zakup?

 

[kompletnie nie znam się na terminologii, stąd te wszystkie 'kabelki' ;) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda dzialac, ale nic procz stereo z tego nie wyciagniesz. Zreszta na tym zdjeciu widnieje "Nie podłączaj pomarańczowej wtyczki" (sub+center) czyli prawy kanal pojdzie na prawy przod i tyl i analogicznie z lewym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie bedzie, praktycznie cos tam bedzie sie z niego wydobywac, ale absolutnie bym nie liczyl ze bedzie to brzmiec chociaz troche jak z normalnie podlaczonym kanalem sub+cent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie z tym nie zgodze. Podzial bedzie na Europe, Japonie i USA. M$ chodzi o to, aby uzytkownicy z Europy nie sciagali materialow przeznaczonych dla JP i USA, lub odwrotnie. :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Znalazlem to na jakims forum. :)

 

post-126236-1178371162_thumb.jpg

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft wyjaśnia działanie blokad

Napisano: 5 maj, 2007 Autor: Piotr Gnyp

 

Gamerscore Blog wziął na siebie trud wyjaśnienia nowych obostrzeń, jakie ma zamiar wprowadzić Microsoft. A więc po kolei:

 

* to co już ściągnęliśmy, nawet jeżeli jest z innego regionu nadal będzie działać

* konta nie będą blokowane, a jedynie możliwość ściągania materiałów

* podobno powodem tych działań są kwestie prawno-licencyjne

 

Nasze zdanie już znacie. Miło, że konta nie będą blokowane. Dalej nie wiemy, jak to będzie wyglądało w przypadku naszego kraju, gdzie przecież LIVE w ogóle nie ma. Poniedziałek już całkiem niedługo, więc się dowiemy. Z mojej strony doradzałbym jednak kupić gry z XBLA, na które macie ochotę… Tak na wszelki wypadek. Na przykład Catana czy Eeets.

 

!!!Aktualizacja:!!! No i wyjaśniło się. Na swoim blogu Community Manager właśnie wyjaśnił, że takie kraje jak Polska w ogóle nie będą mogły ściągać licencjonowanych rzeczy z XBLM. No i tu jest problem, bo nie wiemy co to jest ta licencjonowana zawartość. Na pewno XBLVM, na pewno niektóre zastrzeżone dema. Ale te ogólnie dostępne? Mam nadzieję, że problemy ze ściąganiem będą dotyczyć tylko wybranych produktów, a nie ich całości. Mimo to, na wszelki wypadek kupię teraz Catana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...