Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

konsolka była przerobiona, ale wgrałem org. bios :] co do plomb to je zostawiłem (jedna była lekko uszkodzona ;) )

Heh...no dokładnie...że też nikt do dziś się nie zajął tym interesem...Naród Chiński powinien dawno już dawno produkować jakieś plomby podobnie jak karty Memosry Stick w oryginalnych opakowaniach :D A ja cały czas się zastanawiam...kupować czy nie kupować...narazie cały czas tylko PSP ale gry nuudne jak...buuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale doczytaj do końca. Chodzi o filmy.

ale to juz mnie niemartwi pewnie chodzi o filmy i o ich licencje na okreslony teren, jesli cos wyszlo tylko w USA to w EU tego niezassiemy, nietrzebabylo robic paniki, bu juz sie balem ze skoro jestem w PL a konto LIVE mam w UK to juz nic niezasse :)))

a to by mnie martwilo. Wcale mogli o tym niemowic bo generalnie juz tak jest prawie jest jesli masz konto JP to naprzyklad masz inne dema gier do zassania (oprucz tych wspolnych) z ta roznica, ze nie da sie ich teraz myknac i miec np. 3 konta LIVE 1. USA 2. EU 3. JP i w zaleznosci od potrzeby zasac wszystko co sie chce bo poleci zwrotny sygnal po IP i se zerknac skad tak naprawde jestesmy...............niewielka strata

 

pozdro 4@ll

 

P.S. o poca !! a ja dopiero teraz skumalem ty jestes ziomal z Lodzi :-)

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ja mam zarejestrowaną konsolę w PL na US i konsola też z US ... lukk nie strasz mnie :D

No to musisz się CHYBA niestety pożegnać ze ściąganiem :? Dzieki Bogu że zarejestrowałem swoją na UK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleh :D niech wyjdzie ten up to zobaczymy co i jak, ale jak wcześnie ktoś pisał blok będzie na licencjonowane materiały i tylko chyba z US więc wszystkie np dema będę miał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosenny update dasha w tym tygodniu

Napisano: 8 maj, 2007 Autor: Michał Majewski

 

Trochę szumu narobiło się przy okazji daty wypuszczenia aktualizacji dasha dla xboxa 360. Złe tłumaczenie spowodowało pojawienie się informacji, że update będzie w poniedziałek. Okazało się, że chodziło o tydzień zaczynający się 7 maja, więc większość serwisów zaczęła podawać wtorek jako ten dzień i… znowu pudło. Major Nelson wczoraj rano na swoim blogu zamieścił informację, że w ciągu 24 godzin na pewno aktualizacji nie będzie.

 

Polskich graczy przeraziła informacja o zablokowaniu dostępu do Marketplace w krajach, które nie mają oficjalnie xbox live. Była o tym mowa w ostatniej polygadce, był płacz i zgrzytanie zębów na forach. Wczoraj pojawiła się krótka, ale ważna informacja: W ciągu 24-48 godzin od pojawienia się aktualizacji gracze nie będą mogli ściągać licencjonowanej zawartości, która nie jest przeznaczona dla ich kraju. Oznacza to, że polscy czy greccy gracze mający konta zarejestrowane na inne państwa będą mogli pobierać całą zawartość marketplace z wyłączeniem dem, trailerów, czy gier arcade, które są dostępne tylko dla danego kraju.

Osoby z zarejestrowanym live! na US i korzystają z video marketplace już za parę dni zostaną od niego odcięci, jako że jego zawartość jest przeznaczona tylko dla osób mieszkających na terenie USA.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie z innej półki.

Przymierzam się do zakupu xboxa premium i na wstępie przydały by się jakieś gry. Oczywiście na pierwszy ogień idzie zawsze allegro.

Chodzi mi jednak o to, że chcę mieć na pewno oryginały.

Czy myślicie, że tego typu aukcję są godne uwagi?

http://www.allegro.pl/item191645143_test_d...ysylka_6zl.html

http://www.allegro.pl/item193228297_gears_..._nowa_bcm_.html

http://www.allegro.pl/item193213060_pro_ev..._bez_folii.html

 

Czy to, że gra jest po włosku może być jakimś złym objawem, np

http://www.allegro.pl/item191585997_need_f...lna_okazja.html

Pozdrawiam wszystkich xboxowców

 

PS. Czy jeśli gra odpali a jest niewiadomego źródła to od razu to rozpoznam... Np. Xbox live nie będzie działał?

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie o godz 11 naszego czasu

Tego akurat nie widziałem... O 11 będę w pracy :mur: :mur:

 

 

Zrobie małego OT, mianowicie od 10 dni między godziną 11-23 mam transfer na neo 10 kb, między 23-11 mam 130 kb (Neo 1MB). Dzwoniłem do TP i niby wszystko jest ok... Miał ktos kiedyś taki problem?

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakiś potajemny limit w dzień na ściąganie ^^ Jestem ciekaw jak ten dash pójdzie. Jak ktoś jest w domu, to niech napisze czy zauważył jakieś różnicę i co z tym Divx, to mnie najbardziej ciekawi :D Będzie można odpalać polskie napisy, czy będzie trzeba mieć filmy z lektorem-dubbingiem??

 

Ja również mam kablówkę ale GAWEX :D Prędkość ściągania spoko koło 200kb(1,5Mbit) w nocy więcej, ale za to nie mam pojęcia czemu mam lagi podczas grania na necie :/

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie widziałem... O 11 będę w pracy :mur: :mur:

Zrobie małego OT, mianowicie od 10 dni między godziną 11-23 mam transfer na neo 10 kb, między 23-11 mam 130 kb (Neo 1MB). Dzwoniłem do TP i niby wszystko jest ok... Miał ktos kiedyś taki problem?

Ktos? :-) Chyba wiekszosc miala takie problemy na poczatku roku. Miedzy innymi z tego powodu, korzystajac z okazji nowego regulaminu, pozeganelm sie z neo (bez zalu) na rzecz kablowki (Vectra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi aukcjami nie tak?

 

Gra nie odpali jeśli jest z niewiadomego źródła, czyli pirat.

Właśnie chodzi o to, czy te z allegro to są z dużym prawdopodobieństwem piraty, czy raczej wszystko to oryginały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, czy te z allegro to są z dużym prawdopodobieństwem piraty, czy raczej wszystko to oryginały?

Za bardzo nie ufnie podchodzisz do sprawy ;] Kupiłem już parę gier na allegro i żadna piratem nie była :unsure:

 

Ja np. mam TDU z francuzką okładką, ale gra jest po angielsku.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie ufnie podchodzisz do sprawy ;] Kupiłem już parę gier na allegro i żadna piratem nie była :unsure:

 

Ja np. mam TDU z francuzką okładką, ale gra jest po angielsku.

Tia, ja FC Predator kupilem niby AAA, ale pozniej sie okazuje, ze owszem ale jest tylko AA, bo okladka i instrukcja jest w niederlandzkim (chyba). W sumie rybka mi to, ale na moje pytanie dlaczego nie jest AAA, kolo odpowiedzial, ze nie zna jezykow :damage_wall: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Live! Jest Update!

Napisano: 9 maj, 2007 Autor: Przemek Zamęcki

 

Czekaliśmy, czekaliśmy, aż w końcu się doczekaliśmy. Parę minut po godzinie jedenastej czasu polskiego pojawił się najnowszy, wiosenny update Live! Ściągnięcie go trawało dosłownie chwilkę, nie dłużej niż 30 sekund na łączu 2MB. Na początku chciałbym wszystkich nerwowo zagryzających paznokcie uspokoić, że wszystko działa po staremu. To znaczy, możemy ściągać dema gier z Marketplace, jak i również cały czas dostępna jest usługa Arcade. Oczywiście jest to stan na chwilę po updacie i według pewnych przecieków właściwa regionalizacja ma się pojawić w przeciągu 24-48 godzin.

 

Teraz co na pierwszy rzut oka się zmieniło. Mam wrażenie, że dashoboard zaczął działać trochę szybciej i płynniej. W zakładce Live, w miejscu, w którym wcześniej wchodziliśmy na Marketplace pojawiła się teraz opcja Chat and IM, w której możemy także po uprzednim zarejestrowaniu się, zacząć używać programu Microsoft Messenger. Cały Marketplace został przeniesiony na odzielną zakładkę.

 

W końcu wiemy także jaka gra znajduje się obecnie w napędzie. Po przejściu kursorem na tackę wyświetla się w dashu tytuł gry, ilość zdobytego gamerscore’a oraz ostatnie cztery achievementy. W samym Marketplace usprawniono nieco nawigację, co pozwala szybciej i łatwiej odszukać interesującą nas pozycję. W zakładce Arcade możemy teraz zobaczyć, kto z naszej friend listy gra właśnie w gierki dostępne w tej usłudze.

 

Tyle informacji na gorąco, jak tylko zagłębimy się bardziej w nowe opcje, nie omieszkamy o tym napisać.

 

Update 1: W końcu możemy przeglądać dashoboard po polsku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...