Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

a nie lepiej jakis amplituner z optykiem + kolumny stereo ?

dzwiek bedzie lepszy niz w 5.1 a na przyszlosc bedzie mozliwosc rozbudowy ;)

:blink: yyyy WTF?! Jak w grach 5.1 ma byc gorsze od stereo?? Jesli chodzi o muze to zgoda ze stereo+ampli lepsze, ale gry/filmy zdecydowanie lepiej sprawdzaja sie z zestawem 5.1 Rozumiem ze chodzi Ci tez o jakosc dzwieku, ale bez przesady, te Logi co podal kucyk czy nawet to co mam w sigu na prawde rewelacyjnie sie sprawdzaja i majac do wyboru to co podales a to co podal kucyk, zdecydowanie bralbym te Logi (oczywiscie mowa o grach!!)

 

edit. A poza tymkolega zaznaczyl "niedrogie" a slowo ROZBUDOWA nijak nie da rady byc z nim w jednym zdaniu ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic zestawy kody. Sa tanie graja naprawde dobrze ja za budzetowe glosniki. http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...&podkat=5#x

Do tego jakis amplituner i te logitechy nie maja nawet porownania.

Porownywalem u znajomego Z-5500 z moim zestawem. Na logitechu brzmi wszystko jakos plytko, slabo i basu nie ma. Te glosniki okolo 1200, a warto kupic nawet z tej strony ZESTAW KODA AM-950 + PIONEER VSX-416 + PIONEER DV-393 taki zestaw za 1800. On deklasuje te pecetowe piszczalki. Od ceny mozemy odjac dvd playera bo to ma juz kazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale PO CO polecacie mu zestawy za 1800, jak w poscie zaznaczyl ze 1200 to juz przesadzona cena i chce cos tanszego? <_<

Logi jak to logi, fakt sa niezle (mialem). Ale. Jak ktos podlaczy ixa do amplitunera z duzymi zestawami glosnikowymi oraz subem, to... ryk locustow w GOW jest taki, ze pozniej jakos sie nie chce do logich wracac ;-) Z tym, ze oczywiste jest, iz to zdecydowanie nie ten przedzial cenowy (chodzi mi wylacznie o jakosc dzwieku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem te wszystkie zestawy co podaliście i hm... za dużo wydatków w przyszłym miechu (FM2, Colin, kierownica, głośniki) i najlepiej chyba dla mnie wyjdzie jak kupię jakiś amplituner+zestaw głośników tylko pytanie jaki sprzęt do 600zł bo ja kompletnie się nie znam :(

 

EDIT: znalazłem takie coś http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...&prodid=4#x i to http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...&prodid=2#x ten 2 zestaw o 100zł tańszy tylko jak z jakością dźwięku ?

 

jeszcze jedno pytanie, jak kupię przykładowo odtwarzacz DVD np http://allegro.pl/item193570271_dvd_panaso...ncja_sklep.html + zestaw głośników http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...3&prod=78#x i połączę optykiem bądź "czinczami" z X36 to wszystko będzie działało czy nie przejdzie ?

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem te wszystkie zestawy co podaliście i hm... za dużo wydatków w przyszłym miechu (FM2, Colin, kierownica, głośniki) i najlepiej chyba dla mnie wyjdzie jak kupię jakiś amplituner+zestaw głośników tylko pytanie jaki sprzęt do 600zł bo ja kompletnie się nie znam :(

 

EDIT: znalazłem takie coś http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...&prodid=4#x i to http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...&prodid=2#x ten 2 zestaw o 100zł tańszy tylko jak z jakością dźwięku ?

 

jeszcze jedno pytanie, jak kupię przykładowo odtwarzacz DVD np http://allegro.pl/item193570271_dvd_panaso...ncja_sklep.html + zestaw głośników http://polpak.com.pl/pl/index.php?katg=1&a...3&prod=78#x i połączę optykiem bądź "czinczami" z X36 to wszystko będzie działało czy nie przejdzie ?

Jezeli takie combo bedzie mialo dekoder DD polaczony z wejsciem to bedzie hulac.

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łysy22

Maly news :)

 

Dark Messiah of Might & Magic bedzie tez dostepny na naszego X'ika :D

 

Wiecej tutaj.

 

Pozdrawiam.

IMO warto czekać na gre na PC grało mi się bardzo dobrze taka miła siekanka mieczem lub czarami i nawet średnia grafika w tym nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: yyyy WTF?! Jak w grach 5.1 ma byc gorsze od stereo?? Jesli chodzi o muze to zgoda ze stereo+ampli lepsze, ale gry/filmy zdecydowanie lepiej sprawdzaja sie z zestawem 5.1 Rozumiem ze chodzi Ci tez o jakosc dzwieku, ale bez przesady, te Logi co podal kucyk czy nawet to co mam w sigu na prawde rewelacyjnie sie sprawdzaja i majac do wyboru to co podales a to co podal kucyk, zdecydowanie bralbym te Logi (oczywiscie mowa o grach!!)

 

edit. A poza tymkolega zaznaczyl "niedrogie" a slowo ROZBUDOWA nijak nie da rady byc z nim w jednym zdaniu ;)

no masz racje ale mysle ze warto kupic ampli 5.1 + glosniki stereo a jak bedzie wiecej gotowki to dokupic eszte glosnikow :)

sam zastanawiam sie nad Creative DDTS-100 i podpiecia ich optykiem do glosnikow z podpisu:)

Co o tym sadzisz? szkoda tylko ze ten dekoder jest juz nie spotykany ;/ na allegro widzialem moze 1 sztuke ale kasy nie mialem i nie licytowalem :(

EDIT: mam nawet okazje go kupic za 475zl + przesylka ale nie wiem czy warto podpinac to do Creative Inspire T7700

EDIT: no ale za te 500zl to juz amplituner dobry sie kupi na alledrogo :) hmmmm chyba nie kupie dekodera :)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adbok nie wydaje Ci się troszkę dziwne, wydawać w sumie 1/3 wartości konsoli na to, że podłączysz głośniki ?

No chyba, że jesteś dziany :)

Ja teraz szukam tańszego sposobu, i chociażby to co dawał Costi przez kompa, i że działa, to jest bdb sposób, ew. przez ampli, o ile się da takie 5.1 ale i tak to dalej będzie taniej niż ten Creativ który nie wiem skad taką cene ma :( a sam o takim myślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adbok nie wydaje Ci się troszkę dziwne, wydawać w sumie 1/3 wartości konsoli na to, że podłączysz głośniki ?

No chyba, że jesteś dziany :)

Ja teraz szukam tańszego sposobu, i chociażby to co dawał Costi przez kompa, i że działa, to jest bdb sposób, ew. przez ampli, o ile się da takie 5.1 ale i tak to dalej będzie taniej niż ten Creativ który nie wiem skad taką cene ma :( a sam o takim myślałem...

wiesz z kasa to bywa roznie .. ;) jak w zyciu raz sie ma a raz nie ;) hehe mam dopiero 19 lat i mysle "perspektywicznie" :lol: (przynajmniej taki mi sie wydaje) jesli kupie taki sprzet grajacy z amplitunerem to wysle ze to bedzie zakup na lata .... i nie bede musial w niego inwestowac ani grosza wiecej :) raz a dobrze ... nawet w opcji stereo. No ale nie wiem czy moje myslenie jest dobre ... zalerzy kto co woli ... Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mam dopiero 19 lat i mysle perspektywistycznie (przynajmniej taki mi sie wydaje)

A moze "perspektywicznie"? Tak sie tylko czepiam ;-)

A powaznie mowiac, jesli masz mozliwosc, to kup ampli i do tego chocby pare glosnikow - na przody, potem dokupisz reszte. I ZAWSZe bedzie to bardziej perspektywiczna ;-) opcja niz glosniki komputerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie podłączyłem wierzę z kolumnami do x-a i jest dużo lepiej niż podpięty był do TV :P jak będzie kasa kupię jakiś zestaw 5.1 a teraz zainwestuję w kierownicę i gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, seraf ;) Syci bardziej niż x2 z 8800GTX, wierz mi.

 

Fajnie, że się przekonałeś do pudła, najlepsze czasy wciąż przed tą konsolą.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest duza roznica w jaksci obrazu pomiedzy firmowym component

a vga ?

kurde dzis wywalilem obrazki z porownianiem :(

z nich wynikalo ze lepsza jakosc obrazu jest na componencie. Te obrazki mialem z jakiegos forum o ixie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde dzis wywalilem obrazki z porownianiem :(

z nich wynikalo ze lepsza jakosc obrazu jest na componencie. Te obrazki mialem z jakiegos forum o ixie

niby nowy update do dasha poprawia jakość obrazu na vga. więc nie można już napisać, że obraz prezentuje się lepiej na componencie. niech ktoś się wypowie kto posiada obydwa kabelki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obydwa :) Faktycznie, po ustatnim up'ie kontrast i kolory na vga się polepszyły, ale i tak przy hdtv używam componenta- wciąż wydaje mi się, że kolory są żywsze. Ogólnie jednak, różnica po 5min grania zupełnie pomijalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj glos na VGA. Po updacie kolory porownywalne z componentem, ale za to krawedzie (przynajmniej u mnie na projektorze) sa gladsze.

dokladnie - component strasznie uwypukla aliasing. Polecam sprawdzic to na pgr3 - roznica kolosalna, szczegolnie widok zza samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepsze po updacie jest VGA. Na componencie w ciemnych miejscach w grach nic nie widze. Nie ważne jakbym ustawił TV w PGR3 na Nurburgringu były takie miejsca, że trzeba było jechać prawie na ślepo. Na VGA są słabsze kolory ale za to wszystko widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Dla mnie lepsze po updacie jest VGA. Na componencie w ciemnych miejscach w grach nic nie widze. Nie ważne jakbym ustawił TV w PGR3 na Nurburgringu były takie miejsca, że trzeba było jechać prawie na ślepo. Na VGA są słabsze kolory ale za to wszystko widać :)

wlasnie mnie to denerwuje.

Obraz przez component jest trasznie ciemny, sytuacje ratuje

gdy w grze jest ustawienie jesnosci. Dlatego chyba poszukam vga

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mnie to denerwuje.

Obraz przez component jest trasznie ciemny, sytuacje ratuje

gdy w grze jest ustawienie jesnosci. Dlatego chyba poszukam vga

pzdr

Czasami nawet regulacja nie pomaga. W GoWie czerń robi się niebieska a w R6 Vegas czerwona :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...