Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak bede gral na oryginalach przez siec to moga mi zbanowac konsole przez to ze jest sflashowana?

P.S. Mam najprawdopodobniej iXtreme 1.4 (na 1.5 nie mozliwe jest ze sie dostanie bana).

Edytowane przez igo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak będziesz grał to oryginałach to też Ci zbanują konsole. Nie ważne czy masz 1.4 czy 1.9 .

No chyba zarty sobie robisz. Jesli wypowiadasz sie to nie pisz bzdur bo na 1.5 jest anty-ban i nie wykryja czy grasz na piracie czy na oryginale, a piszesz 1.9 to widac ze nie masz pojecia co piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba zarty sobie robisz. Jesli wypowiadasz sie to nie pisz bzdur bo na 1.5 jest anty-ban i nie wykryja czy grasz na piracie czy na oryginale, a piszesz 1.9 to widac ze nie masz pojecia co piszesz...

1.41 też miał super zabezpieczenia :lol:

Każdy wcześniejszy flash miał być niewykrywalny - jak jest, każdy słyszał.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to FW jest wykrywany :lol: ? Wykrywane są pirackie wersje gier. Jak grasz na oryginałach to nie powinno być problemu. Chociaż jak na konsoli ktoś już odpalał pirata to może to wystarczyć, bo niby gdzieś to jest zapisywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to FW jest wykrywany :lol: ? Wykrywane są pirackie wersje gier. Jak grasz na oryginałach to nie powinno być problemu.

M$ może w każdej chwili zablokować Twoją konsolkę - serio myślisz, że nie są w stanie wykryć zmiany FW?

Po za tym kopie zapasowe przy 1.41 miały odpowiednie zabezpieczenia wprowadzone WRAZ z nową odsłoną ixtreme - a i tak skończyło się czystkami przed wydaniem NXE.

Na 90% wykrywana była zmiana prędkości odczytu napędu (czyli flash sam w sobie, a nie wersje gier z jakich się korzystało).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba zarty sobie robisz. Jesli wypowiadasz sie to nie pisz bzdur bo na 1.5 jest anty-ban i nie wykryja czy grasz na piracie czy na oryginale, a piszesz 1.9 to widac ze nie masz pojecia co piszesz...

Nie ma czegoś takiego jak anty ban. W sumie nie wiadomo jak M$ znajduje piratów, ale od dłuższego czasu chodzą słuchy, że właśnie przez zmieniony FW .

W sumie w ~ sierpniu się wszystko okaże ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chyba wiekszosc graczy na Live'ie gra na piratach...a napewno w polsce...

No tak ale jak bede gral na oryginalach i mi zbanuja konsole to bede mogl gdzies to zglosic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chyba wiekszosc graczy na Live'ie gra na piratach...a napewno w polsce...

No tak ale jak bede gral na oryginalach i mi zbanuja konsole to bede mogl gdzies to zglosic?

Tak, będziesz mógł zadzwonić na infolinie M$ i poprosić o odbanowanie, bo konsolę masz przerobioną, ale grasz na oryginałach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam pytanko odnośnie wypożyczalni gier. Np. w USA istnieją firmy prowadzące taką działalność, czy u nas jest to jakoś zabronione w prawie, czy też wynika to z decyzji wydawców gier?

Dawno temu pamiętam były wypożyczalnie płyt audio, z czasem znikły. Wypożyczalnie filmów istnieją dalej i mają się dobrze. Czemu nie ma wypżyczalni gier? Piractwo? Filmy bez problemu można kopiować, a mimo to wypożyczalnie są.

 

Proszę o konkretne i prawdziwe info, a nie spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prawde powiedziawszy to co z tego czy zbanują czy nie jak i tak z tego live nic nie wynika oprócz satysfakcji gry (dokopania komuś) z innymi. Gram na live od trzech lat i tak powoli się zastanawiam, że to jedna wielka lipa a jeszcze płacę 4.99 co miesiąc. Nie wiem może w wieku 50 lat w końcu w jakiś sposób mądrzeję, he, he. Nie mam live od tygodnia, bo konsola w remoncie we Frankfurcie więc może z tąd takie a nie inne myślenie. Co niektórzy przeżywają live jak dzieci.

Harry, ciekawe pytanko zadałeś.

 

Moderator, proszę cię weź coś z tymi moimi procentami zrób, bo jakoś tak dziwnie wyglądają.

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym wspomniałem w pierwszym zdaniu. No gram z ludźmi i nie chwaląc się zawsze wygrywam, może dlatego takie moje myślenie, bo ile można wygrywać. Gram od ponad roku tylko we Frontlines Fuel of War, może powinienem zmienić grę ale żadna inna mi nie podchodzi na live. A gram na oryginałach jak i piratach i nic się nie dzieje od trzech lat. Cóż, może przydał by sie ban żeby w końcu jakoś ogarnąć to życie a nie tylko gra i gra a lata lecą, he, he, he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Live jest kiepskie po gra się z ludźmi przez neta ?

 

Ja ze względu remontu w pokoju mam problemy z podłączeniem się do Live i straasznie mi tego brakuje.

 

Poza tym Frontlines co by nie mówić jest grą słabą, pograj w jakieś Gearsy, Burnouty czy nawet w Halo 3 - może zmienisz zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w GOW1 w coopie. Gra tak mnie wciągnęła, że prawię w ogóle nie gram w Single. Jedynie GOW2 przeszedłem sam, ale potem już tylko w towarzystwie.

 

P.S Wujekz kompletnie Cie nie rozumiem ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Frontlines co by nie mówić jest grą słabą, pograj w jakieś Gearsy, Burnouty czy nawet w Halo 3 - może zmienisz zdanie.

 

No może i racja, ale każdy lubi to co lubi. Próbowalem grać w inne gry ale cóż, brak możliwości wyboru servera a co się z tym wiąże możliwości wyboru pingu zniechęca do grania. Muszę spróbować zagrać w Gearsy, bo ludzie chwalą a czy Frontlines jest grą słabą?, cóż spróbuj, może zagramy razem i pogadamy na Xparty w tym czasie.

Ale miało być o live i banach, wydaje mi się, że to tylko dodatek do życia a jak ktoś myśli inaczej to już przepadł a czy dobrze to czy źle to juz indywidualna sprawa każdego gracza.

 

eragonek, tak z ciekawości sprawdziłem czy kiedykolwiek miałeś Frontlines w napędzie i okazuje się, że nie, więc dlaczego wypowiadasz się na temat tej gry, wiem, wiem, grałeś pewnie u kumpla, więc spoko.

 

devil, ja cie rozumiem, bo Frontlines też mnie wciągnęła tak, że od ponad roku praktycznie nie gram w nic innego jak tylko w tę grę i to na live, pykłem w nią coś koło 1300 godzin.

 

Tak żeby chociaż jakieś bonusy były za osiągnięcia, za granie na live to jakoś tak lżej by było, a tak to co, pozostaje tylko satysfakcja, że można było komuś dokopać. Ja otrzymuje sporo wiadomości w postaci fucków i takich tam różnych i jak dany gamertag spotykam później podczas gry to celowo go maltretuje. Pewnie wtedy człowiek rzuca padem o podłoge, cóż życie a może wyżycie i jakiś sposób dowartościowania siebie a Ms zaciera ręce, bo kaska za live płynie na konto.

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę spróbować zagrać w Gearsy, bo ludzie chwalą a czy Frontlines jest grą słabą?

GoW wymiata, jak i na x'ie tak i na PC, w Coop przeszedlem z kumplem polowe gry (z rok temu u niego ;))...

Frontlines gralem na PC i to w SP. Gra slabiutka, byc moze w MP to cos lepszego ale czy sie rowna z np CoD 4, raczej wątpie??

...wyżycie i jakiś sposób dowartościowania siebie a Ms zaciera ręce, bo kaska za live płynie na konto.

Live jest po to zeby ludzie mieli jedno konto do kazdej gry, zeby nie trzeba bylo sie setki razy rejestrowac w roznych grach ;)

 

 

A co do "banów" to co jest banowane dokladnie?? Numer seryjny konsoli??

 

A i znacie jakas stronke z ktorych mozna sciagac dema gier?? Dema gier mozna odpalac z plyty i czy mozna miec ich kilka na jednej plycie??

Edytowane przez igo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igo05, temat jest o live i o gry na live chodzi. Moje zdanie na temat CoD na live jest złe, małe mapy, mała ilość graczy, brak możliwości wyboru servera (pingu), gdzie cie da tam grasz albo nie. Nie mam zamiaru nikogo do niczego namawiać, bo zmienimy temat na "Która gra na live jast najlepsza" Frontlines, wybieram server (ping) jaki mi odpowiada, najlepiej firmowe servery KAOS,a, są dwa na europe, wybieram z kim chce grać i gdzie, po 25 graczy z kazdej ze stron, mapy wielkie i mniejsze do wyboru, jak i sprzęt i broń, szybka akcja jak w realu. Jak już wspomniałem mam możliwość wyboru pingu, na firmowych serverach wszyscy mają równe szanse a nie jak gdzie indziej, strzelam i przeciwnik nie pada a on wlepia mi dwie kulki i ja padam, jak np. w CoD. A i dlaczego piszesz o kilku kontach, coś ja nie rozumiem. Przecież ja mam jedno konto, jeden gamertag, po którym kazdy mnie rozpoznaje gdzie mam zapisane moje gry i osiągnięcia i za to konto gold płacę. Więc z kąd pomysł o kilku kontach do kazdej gry inne, nie rozumiem.

 

Dema ściągaj z live, załóż konto gold i ściągaj do bólu a jak nie to załóż konto na rapidzie i ściągaj dema z tąd: http://x360iso.org/rapidshare-gry/397-x360...bez-linkow.html

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i dlaczego piszesz o kilku kontach, coś ja nie rozumiem. Przecież ja mam jedno konto, jeden gamertag, po którym kazdy mnie rozpoznaje gdzie mam zapisane moje gry i osiągnięcia i za to konto gold płacę. Więc z kąd pomysł o kilku kontach do kazdej gry inne, nie rozumiem.

Toz i to samo on napisal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

igo05, temat jest o live i o gry na live chodzi. Moje zdanie na temat CoD na live jest złe, małe mapy, mała ilość graczy, brak możliwości wyboru servera (pingu), gdzie cie da tam grasz albo nie. Nie mam zamiaru nikogo do niczego namawiać, bo zmienimy temat na "Która gra na live jast najlepsza" Frontlines, wybieram server (ping) jaki mi odpowiada, najlepiej firmowe servery KAOS,a, są dwa na europe, wybieram z kim chce grać i gdzie, po 25 graczy z kazdej ze stron, mapy wielkie i mniejsze do wyboru, jak i sprzęt i broń, szybka akcja jak w realu. Jak już wspomniałem mam możliwość wyboru pingu, na firmowych serverach wszyscy mają równe szanse a nie jak gdzie indziej, strzelam i przeciwnik nie pada a on wlepia mi dwie kulki i ja padam, jak np. w CoD. A i dlaczego piszesz o kilku kontach, coś ja nie rozumiem. Przecież ja mam jedno konto, jeden gamertag, po którym kazdy mnie rozpoznaje gdzie mam zapisane moje gry i osiągnięcia i za to konto gold płacę. Więc z kąd pomysł o kilku kontach do kazdej gry inne, nie rozumiem.

 

Dema ściągaj z live, załóż konto gold i ściągaj do bólu a jak nie to załóż konto na rapidzie i ściągaj dema z tąd: http://x360iso.org/rapidshare-gry/397-x360...bez-linkow.html

po co konto gold do sciagania dem?

 

a co do multi to dla mnie moze nie istniec ,leje na to , mam nadzieje ze gry nie zamienia sie w jedno wielkie multi i ze beda pamietac o solo co bylo zawsze esensja grania.

 

ps. i o jakim temacie piszesz? takowego nie ma , w tym dziale pisze sie o sprawach zwiazanych z x360, multi jest jedna z nich i nie tworzy stalego tematu, wiec nie wytykaj komus ze nie pisze w temacie, jak chcesz gadac tylko o multi zaloz odzielny nowy temat i po sprawie

 

nie mam humoru dzisiaj :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Gdzie najtaniej kupię przewodowego pada? Przegapiłem receivera na allegro, a kto wie kiedy znowu ktoś będzie sprzedawał.

 

Podejrzewam że przewodowe były tylko w białym kolorze, ale jakoś to przeżyję.

 

Na allegro nówkę widzę po 135 zł, w Krakowskim sklepie znalazłem za 153 i raczej tu bym wział bo na miejscu. Widział ktoś taniej?

 

Pad ma być oczywiście do kompa, ale podejrzewam że wszystkie są takie same.

 

EDIT. Hmm znalazłem coś takiego - http://kdo.pl/product_info.php/products_id/18080

Chyba się skuszę, zostawię receiver a pada sprzedam.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys w empiku byly z recieverem za 159 zł bezprzewodówki (z czerwona etykieta o ile dobrze pamietam ze niby do pc)... i za 169zl takie same ale BEZ recievera z etykietą ze do xbox360 xDDD ja nie wiem kto ustala te ceny, ale nie umie logicznie myslec... serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...