Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze co do Call of Duty - dużo akcji, fajny motion capture postaci do których strzelamy, realistycznie upadają. Wyciskąją engine CoD4 na maksa - pokazany gameplay bardzo przyjemny, dużo akcji i ogólnie dużo emocji (wspinaczka). Ciekawe jak multi sie zaprezentuje - może zagoszczą pojazdy, do których można się bijać po 5 osób - było by miło.

To wszystko oferuje Frontlines:FoW w multi, można wsiadać nawet po 6 osób do np. helikoptera.

 

vortex1984, ooo, widzę, że 14 maja zagrałeś we FFoW, jakie wrażenia??, czy raczej wolisz ściganki?

musimy kiedyś pogadać na party, narazie nie będzie mnie, bo wysłałem konsolkę do tunningu.

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko oferuje Frontlines:FoW w multi, można wsiadać nawet po 6 osób do np. helikoptera.

Ale CoD to zawsze CoD po prostu ma to cos, Frontlines jak dla mnie jest takie dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale CoD to zawsze CoD po prostu ma to cos, Frontlines jak dla mnie jest takie dziwne.

 

Podaj swój gamertag to zobaczę czy w ogóle pykałeś we frontlines. Mój "wujekz". Wiesz, ja jak zagrałem po tygodniu przerwy to najpierw kołowało mi sie w głowie przez jakieś 20 minut po uruchomieniu gry zanim załapałem rytm, więc dlatego ci się nie dziwię skoro piszesz "dziwne", a giera jest naprawdę atrakcyjna ale tylko w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat CoD nie ma tego czegoś, bo multi IMO jest denne. Przynajmniej na PC, bo na konsoli gra się w miarę fajnie, ale na kompie ta gra jest po prostu dla totalnych noskillow ;) brak recoila, spam granatami, helikopterki i naloty o tym świadczą :)

 

A Frontlines jest fajne, szkoda ze tak mało osób już w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj swój gamertag to zobaczę czy w ogóle pykałeś we frontlines. Mój "wujekz". Wiesz, ja jak zagrałem po tygodniu przerwy to najpierw kołowało mi sie w głowie przez jakieś 20 minut po uruchomieniu gry zanim załapałem rytm, więc dlatego ci się nie dziwię skoro piszesz "dziwne", a giera jest naprawdę atrakcyjna ale tylko w multi.

Wypowiedzialem sie ze dziwna, bo po prostu gralem na PC i SP dlatego duzo o niej nie moge powiedziec jesli chodzi o MP...

no akurat CoD nie ma tego czegoś, bo multi IMO jest denne. Przynajmniej na PC, bo na konsoli gra się w miarę fajnie, ale na kompie ta gra jest po prostu dla totalnych noskillow icon_wink2.gif brak recoila, spam granatami, helikopterki i naloty o tym świadczą icon_smile3.gif

Ja gralem tylko w MP ze znajomymi i to wlasnie na PC, sam nigdy. Za to SP byl super.

Ogolnie nie jestem fanem MP i wole grac w SP, albo Coop z kims znajomym ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh

 

Ostatnio śledziłem aukcje i tak sobie przeliczając ile gier na X'a (które MNIE interesują) jest wydawanych w ciągu miesiącam wychodzi na to, że już za 100 PLN można kupić jakiś ciekawy tytuł. Nie zawsze zaraz po premierze, ale tak 2-3 miesiące po.

 

Mnie akurat z graniem się tak nie spieszy. Np od 3 miesięcy mam Halo 3 i jeszcze go nie przeszedłem. Czasem gram na XBL. Ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi to, że jak się kupuje z głową to można sobie spokojnie poradzić bez sięgania po pirackie kopie i mieć całkiem pokaźną kolekcje gier na X360

 

Naprawdę jedna gra za 100-130 PLN na miesiąc to nie jest dla mnie aż taki wydatek i myślę, że sporo osób wydaje więcej na jakieś [ciach!]ły. Ogólnie satysfakcja z posiadania wersji pudełkowej gry jest większa. IMO bardziej się docenia taką grę. A taki co ściągnie zaraz będzie narzekał, że grafika słaba. Ze nudna, że model jazdy fatalny etc. Wiem, że temat ten był wałkowany setki razy, ale niech nowi (młodzi ) na forum to przeczytają. Może zmienią podejście.

 

 

Sorki za OT, ale musiałem to napisać

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ciekawostka

 

polygamia

 

3299834[/snapback]

PS. Wracaj do butelki.

dooobre ;)

 

ale faktycznie nie zrozumiales chyba posta Grobel'a ;)

 

z innej beczki- pamietacie Project Natal? i filmik gdzie kobieta udawala rekoma kierownice?, rozumiem ze taki ruch kamerka przeniesie dosyc latwo,podobnie jak niby zmiane biegow, ale jak przeniosa gaz, chamulec, ew. sprzeglo? bo wydaje mi sie ze tak jak Wiiloty nie maja jeszcze emulacji glebi pola tak i kam w Natalu bedzie mial z tym problem,tym bardziej ze noga, ustawiona w pionie na przeciwko kam widziana, bedzie jako jeden obiekt, macie jakies pomysly jak sobie z tym poradza?.. no chyba ze to narazie byla sciema na filmiku

 

ps. nie zabardzo wierze ze ten project sie przyjmnie w grach(chyba w bardzo uproszczonych , i w tym wypadku wole nowe "wiiloty" sony do gier

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uwagę.

 

Jestem pełen podziwu Gladiac że nie pociągnąłeś dalej za język pyskówki tylko wróciłeś do tematu, no no :mrgreen:

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przegapiłem jakąś większą rozróbę. Mam nadzieję, że to nie mój post ją rozpętał :mrgreen:

Ale wracając do sprawy polskiego live:

na jego start nie ma wpływu faza księżyca, aktualna partia przy korycie, czy też niesamowite piractwo jakie panuje w tym kraju.

Liczy się liczba konsol na rynku, co potwierdził już kilka razy przedstawiciel microsoftu na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

polygamia

 

Podczas targów E3, nieco po cichu, Microsoft zaprezentował usługę umożliwiającą zakup wybranych pełnych wersji gier na 360 w formie cyfrowej bezpośrednio z poziomu Interfejsu Głównego. Powyższy filmik pokazuje działanie tej usługi. Games on Demand będzie po prostu dodatkową zakładką w menu, z dobrze znanym interfejsem NXE. Jak już wiadomo, gry będą wycenione za pomocą prawdziwej waluty, a nie punktów MS. Wszystko wydaje się już gotowe, ciekawe kiedy Microsoft zdecyduje się na start usługi. Przy okazji, wierzę, że - jeśli nowa usługa zdobędzie popularność - niedługo doczekamy się większych dysków do 360.

jesli gry beda odpowiednio tansze to wchodze w to

 

MaZZeo - mieszkalem troche w Portugali , ogolnie jest tam troche bida, piractwo jest na dosc duzym poziomie co nie przeszkadzalo wcale na wprowadzenie XBL przez Microsoft.No i wtedy ten kraj mimo wszystko byl poprostu lepeij postrzegany niz Polska, dzisiaj troche sie zmienilo wiec i microsoft musi zmienic podejscie

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pytanie nie do mnie, a do przedstawicieli ms :P Ja przytaczam tylko to, co było mi dane przeczytać na wspomnianym forum.

 

edytka:

Znalazłem jeszcze dosyć świeży post na forum ms.

Finalną decyzję podejmuje centrala w USA, jednak do polskiego oddziału należy zdawanie raportów odnośnie statystyk pomocnych w podjęciu decyzji (jak skala penetracji rynku kartami kredytowymi, popularność szerokopasmowego Internetu itd.).

Więc jednak na decyzję wpływają też rzeczy niekoniecznie związane z samym rynkiem konsolowym...i nie miałem racji :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki numer kreciliscie na partyline? jakbym nie probowal wykrecic (dwa zera, jedno zero, bez zera) "nie ma takiego numeru" :/

Dzwon z komorki. U mnie tez ze stacjonarnego nie przechodzi. Nie mam zielonego pojecia dlaczego.

Dzwonię z komórki na numer podany w FAQ'u i nie ma nawet sygnału tylko wyświetla się "Połączenie nieudane". Czyżby Heyah miała zablokowane numery zaczynające się na 0800? Pamiętam, że jakiś czas temu ktoś pisał o zablokowanym numerze 0800, ale nie podał w jakiej sieci ma komórkę.

Niestety stacjonarnego nie posiadam...

Zgłaszał ktoś może ostatnio klocka z komórki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do kumpla, albo dzwoń z budki telefonicznej. Z komórkami jest tak, że jednym działa, innym nie. Mi z komórki nie udało się dodzwonić (era tak-tak), natomiast kumpel z Orange(abo) nie miał z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oba próbowałem :wink:

Na 00800 pojawia sie na wyświetlaczu " Połączenie nieudane"

Na 0800 "Nie ma takiego numeru"

Próbowałem nawet bez zera :rolleyes: No nic jutro spróbuję z Orange zadzwonić i się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że studiuję to wszyscy moi znajomi (w tym ja) wynajmują mieszkanie lub mieszkają w akademikach, więc raczej nie mają stacjonarki. A sąsiadów też nie zdarzyłem jeszcze poznać, bo mieszkam tu gdzie mieszkam od niecałego roku, i zresztą głupio się tak do kogoś wbić z prośbą o rejestrację klocka :wink: Jutro dorwę kogoś z Orange i nie powinno być już żadnych problemów. Ale i tak dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu padł mi stary xbox z RROD i dzisiaj właśnie otrzymałem nową konsolę.

Jest na opakowaniu data produkcji z końca marca 2009, ale jest to niestety XENON,

czyli wymieniają na to co się miało.

 

Mam tylko pytanie do Was, czy orientuje się ktoś jak wygląda teraz gwarancja,

czy ta nowa konsola jest połączona w systemie ze starą i gwarancja dawno

przepadła i zostało kilka miesięcy na RROD czy patrzą potem tylko na datę

produkcji jak to mają w zwyczaju?

Mam nadzieję, że i tak konsola w spokoju pociągnie ale zawsze miło wiedzieć,

jeśli ma się gwarantowane dobre działanie sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem moze to być xenon jezeli xenonów juz nie produkują? Po czym poznałeś że to xenon?

ps. nie zabardzo wierze ze ten project sie przyjmnie w grach(chyba w bardzo uproszczonych , i w tym wypadku wole nowe "wiiloty" sony do gier

Naprawdę myślisz, że się wiiloty od sony przyjmą? xD Chyba już pisałem w którymś z tematów jak to sony przechwalało się eye toyem pare lat temu i ile teraz tytułów na to wyszło? Nic konkretnego prócz karcianki. Myślę, że tak samo sony zagra z wiilotem - fajny bajer ale wypuszczą kilka tytułów arcade'owych a potem zapomną. Liczę na to że projekt NATAL przetrwa (musi przetrwac, gdyż xbox prócz gier nie ma nic konkretnego do zaoferowania - teraz dopiero pojawia się radio, TV - bo chyba z wypożyczalni wideo nikt z Was nie korzysta [; ). Co do tego sterowania podczas wyścigów. Skoro natal skanuje całego człowieka to wykryje również ruch nogą (gaz, hamulec itd) - wszystko zależy od oprogramowania. Natomiast to co pokazali (te wyscigi i rodzinka na kanapie) to była sciema - przeciez to gołym okiem widać. Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Wtyczka od zasilania z bolcem na środku dla 203W

2) Z tyłu na tabliczce jest 12V----16,5A

3) Brak HDMI

4) Głośna praca

 

Konsola jest z 22-03-2009 (tak przynajmniej się z tyłu sprawa przedstawia), czyli nawet 3 miesiące jej nie stuknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem moze to być xenon jezeli xenonów juz nie produkują?

Pewnie wypychają to, co zalega im na magazynach...

 

 

Ktoś się wybiera na fun day w tym roku? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz, że się wiiloty od sony przyjmą? xD Chyba już pisałem w którymś z tematów jak to sony przechwalało się eye toyem pare lat temu i ile teraz tytułów na to wyszło? Nic konkretnego prócz karcianki. Myślę, że tak samo sony zagra z wiilotem - fajny bajer ale wypuszczą kilka tytułów arcade'owych a potem zapomną. Liczę na to że projekt NATAL przetrwa (musi przetrwac, gdyż xbox prócz gier nie ma nic konkretnego do zaoferowania - teraz dopiero pojawia się radio, TV - bo chyba z wypożyczalni wideo nikt z Was nie korzysta [; ). Co do tego sterowania podczas wyścigów. Skoro natal skanuje całego człowieka to wykryje również ruch nogą (gaz, hamulec itd) - wszystko zależy od oprogramowania. Natomiast to co pokazali (te wyscigi i rodzinka na kanapie) to była sciema - przeciez to gołym okiem widać.

 

No tak, pałeczki od Sony się nie przyjmą, bo to Sony i to co ich to się nie przyjmuje. Za to Natal przetrwa ("musi przetrwać"), bo to Microsoft. Cóż za logika :lol2:

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że logika. Wystarczy zobaczyć jak ma się eye toy. Oczywiście z całego serca życzę posiadaczom playstation aby wibrator od sony się przyjął. Microsoft jaki jest to jest ale jak w coś inwestuje to rozwija to do samego końca natomiast z sony to różnie bywa. Absolutnie moja wypowiedź nie ma charakteru "fanboyowego" gdyż konsolę samą w sobie badzo lubię, natomiast na obiecanki sony jestem wyczulony.

No tak, pałeczki od Sony się nie przyjmą, bo to Sony i to co ich to się nie przyjmuje

Może nie tyle "nie przyjmie" co po prostu fakt, że sony potrafi coś pokazać ale nie wykorzystać w pełni potencjału. I tu znów piję do eye toya, który jest w swoich możliwościach potężny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...