Skocz do zawartości
qqrydza

Overlord

Rekomendowane odpowiedzi

Podziel się qqrydza wrażeniami z nami. Po screenach widzę, że graficznie całkiem ładnie, ciekaw jestem jak prezentuje się gameplay.

 

BTW gierka już do mnie leci :rolleyes:.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wciąga jak chora zaczolem grac o 14 i skończyłem teraz, nakazie jestem w wiosce krasnoludów, gra naprawdę na myślenie i planowanie , bo nie da sie przejsc danego poziom nie majac wszystkich rodzai goblinów :P i czasami trzeba lecieć do innej krainy wybijaczach owiec żeby w innej z dusz owiec utworzyć gobliny odpowiednie do danego zadania, roboty, walki z potworami, lub dokończyć zaczęty na początku dany quest po uzyskaniu dostępu do innych minionow :P, można remontowca swoja wieże zła , znosić znalezione artefakty , które dodają nam many i życia + w kuźni możliwość wytwarzania nowych przedmiotow dla naszego overlorda no i co najważniejsze grając , turlamy sie ze śmiechu ale to juz trzeba obadać samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Gra przeszła moje oczekiwania, myślałem, że będzie fajna a jest jeszcze lepsza. Zaskoczyła mnie miło już kilkukrotnie pod względem rozgrywki jak i oprawy graficznej. Dostarcza dużo zabawy i przyjemności również dzięki zawartej w niej potężnej dawce humoru. Miniony są bezlitosne ;) a ich maniery i obycie rozbraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do zdania qqrydzy. Myslalem ze bedzie to jakis taki "smutny epizod z zycia zlego " ;) Jednak po 10 minutach gry ilosc humoru po prostu mnie rozwalila :) Miniony z dyniami na glowach,sikajace po wypiciu piwa lub soku,totalne wejscia smoka i demolka domow i wiosek :) W naszej wiezy minion "blazen" wprost uwielbia dostawac z buta w ryło :D

Gra dzisiaj do mnie przywedrowala o 11 i do tej pory gram.Nie zaluje wydanych pieniazkow bo jak tylko odpalilem demko to wiedzialem ze musze to miec. Moglem poczekac na premiere PL ale po co skoro co 2-3 dni koledzy wracaja do Polski i zawsze cos przywiaza :)

Moja ocena: 8/10. Duzy plus za humor i ciekawy sposob sterowania minionami.Grafika tez nie jest zla...nie dramatyzujcie :)

Mam wazne pytanie do tych, ktorzy juz troszke w te gre pograli :

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jestem w lesie w ktorym sa duchy elfow.Zabilem juz krwiste jednorozce i mam za zadanie pokonac Oberona.Problem w tym ze nie moge zlokalizowac siedliska zielonych minionow.Sa one niezbedne do kontynuowania rozgrywki. W tej chili posiadam zolte i czerwone.Dochodze do miejsca w ktorym wysylam miniona przez kladke, a ten podnosi taka jakby zielona dynie ( ktora po kilku sekundach wybucha ) dostarcza ja do grupki wrogow i wraca.Dynka wybucha i ....dalej isc nie moge a jak wysle miniony przez wspomniana wczesniej kladke i nastepna to topia sie w wodzie....Ktos wie jak tam dojsc?Zniszczylem dopiero jedno pole silowe chroniace Oberona a do nastepnych nie mam dojscia gdyz potrzebuje zielonych minionow...Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokombinowalem i juz jestem dalej :) Nie wiedzialem ze Overlord moze wchodzic do dosc glebokiej wody...stad moj problem :)

Teraz przez ostatnie 2 godziny mecze sie z przeniesieniem niebieskich minionow :) Jestem w miejscu gdzie sa 3 gejzery a czwarty odblokowaly moje niebieskie miniony przenoszac glaz. W tym miejscu dalej ruszyc sie nie mozna.Sa trzy gejzery na dole, mostek a za nim czwarty gejzer.Na dole jest gniazdo z jajkami i kladka przez ktora do tych gejzerow moga schodzic miniony.

Moze mala podpowiedz :) ? W 2 miejscach tylko sie zacialem a i tak w pierwszym z braku wiedzy...teraz juz idzie lepiej :) Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciut trzeba pokombinować takich miejsc nie jest mało. Ciężko mi trochę pomóc bo drogi często się rozwidlają i przechodząc lokacje nie zawsze zapamiętuję dokładnie i na dłużej drogę, którą pokonuję. Pomięć mam dobrą ale krótką.

:wink:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pustyni jest niezła jazda :P no i trochę wcześniej 1 nieliniowość fabuły

 

a tak naprawdę to jako zly jestem raczej dobry, pomagając wieśniakom z obrzydliwymi niziolkami, nachlanymi krasnoludami i innymi szumowinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----------------------

Minimum Specification:

----------------------

- Windows XP

- DirectX 9.0c

- CPU: Pentium 2.4 GHz or Athlon XP 2400+

- 512 mb RAM

- Graphics Card: GeForce FX5900 / Radeon 9500 or above

- DirectX 9 Compatible Sound Card

- 4.5 Gb Hard Drive Space

- 2x DVD-ROM Drive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wodne są w jaskini na bagnach , w mapie gdzie jest oblężony zamek przez truposzy

Znalazłem zielone w jaskini, ale za cholere nie moge odnleźć niebieskich. Gdzie dokladnie jest ten zamek z truposzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...