Skocz do zawartości
qqrydza

Overlord

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka od razu przypadła mi do gustu wygodne sterowanie (jak na 360) ogromna dawka humoru jak tu sie nie smiac jak widzisz tak pocieszna bande szaranczy ktora pije plondruje robi sobie czapki ze szczurow przynosi ci prezenty "for you master" :lol:

No i bardzo dobra oprawa graficzna na dobrym pececie musi to jeszce fajniej wygladac

 

no i tekst ktory mnie rozwalił u zielonych gobosow

Even evil creatures should have standards czy jakos tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie malo gram a jak gram to w jakies symulatory / wyscigi ale nie powiem ta gierka bardzo mi sie spodobala, szczegolnie sam pomysl rozgrywki, roznego rodzaju rpg i h&s juz mi sie przejadly dawwwwno temu a tu cos nowego i to bardzo przyciagajacego - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku gry mam 16-17 fps, wtf? I ogólnie mam 14-30 fps z przewagą na 14-17. I na 94.24, 91.37 i 162.01 Xtreme-G.

 

EDIT

 

Kolejna gra z enginem z pupy? ;) Nawet jak ustawię medium to mam spadki :lol2:.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamczysz :> U mnie 1280x1024 wyłączone Vsync, Zasięg widzenia medium i odświeżanie ustawione na 75 - poniżej 20 nie spada, a buja sie w okolicach 25-27-30. Stery to 91.37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamczysz :> U mnie 1280x1024 wyłączone Vsync, Zasięg widzenia medium i odświeżanie ustawione na 75 - poniżej 20 nie spada, a buja sie w okolicach 25-27-30. Stery to 91.37

Ale masz cpu 2 jajowego, a ja mam 1 jajko, więc jak widać co 2 jaja to nie 1. W readme jest zalecany 2 jajowy procek :mur:. Ciekawe skąd go wytrzasnę. BTW sprawdź ktoś na 1 jajowym jak jest z fps'ami, bo się grać nie da nawet na medium przy 14 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło raczej o test na 7900GS z innym jednojajowym cpu i czy tez są takie spadki fps jak u niego. Co mu po tescie na 8800GTS ? To żadne odniesienie do jego sytuacji ... Czytajmy posty :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dlaczego mam 14 fps'ów? A?

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

EDIT

 

Googlowałem, googlowałem i znalazłem taki oto topic: http://www.xtrempc.ro/forum/viewtopic.php?f=6&p=696583

 

I teraz myślę, że to przez cpu mam niższy framerate. W readme zalecają coś z 2 jajami, ja mam tylko z 1, więc to może mieć wpływ na to, że mam te 5-6 klatek za mało. Widziałem jeszcze w sieci testy NFS:MW gdzie na C2D po o/c jest 70 fps a na a64 Venice tylko 51 fps w 1024/768 ofkoz na 79gs. Więc mam rację, że cpu mnie ogranicza, nie? ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon - u mnie dokładnie to samo...czyli framerate lipa :|...a kompy ogólnie dość podobne mamy...

 

zainstalowałem i w sumie nic nie grałem bo czasu ostatnio brak...jak znajdę to się pobawię bo się sympatycznie prezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon: ja mam Sempa 2,6+ i x800gto, ustawienia: 1024, detale high i mam praktycznie ciagle 30fps. Czasami sie zdaza ze troche spadnie, ale naprawde baaaardzo zadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurczę... sprostuję jednak by nie było, że ciemnotę wciskam. Z 25 minionami i w zadymce również u mnie spadnie czasem do 25fps. Specjalnie te śmiszne cyferki zostawiłem... Napisałbym gdzie to mam... ale sobie daruję.

 

W grze właśnie dotarłem do złotych gór, overlord jest... rzekłbym jedną z sympatyczniejszych :-D gier w jakie grałem... wręcz przesympatyczna. Na ten przykład mordowanie jednorożców.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, wiedziałem :D. Trzeba mieć 2 jajka, żeby gra jakoś hulała, bo inaczej jest biednie, a to http://www.xtrempc.ro/forum/viewtopic.php?f=6&p=696583 mnie w tym uświadomiło. I chwała wam za to, że się odezwaliście jednojajowcy ;).

 

EDIT

 

Tyle o ile demko hulało, jak ktoś się wypowiadał, że bodaj na 73GT miał 30 fps, tak już full nie hula. Cóż nie ma to jak 2 jaja teraz. Znowu graficznie wymagania o 3x za wysokie, ale grywalność jest przeboska. Więc trzeba przestać marudzić i grać z tymi 15 fps'ami ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie laska przeczytać parę postów wyżej??

 

Łaska,łaska, tylko ze nie ma podanej nazwy lokalizacji. Jest tylko nazwa gdzie mozna niebieskich znależć. A o zielonych byla tylko mowa ze jest jakis las z duchami elfow.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kwesti wydajności. Testowałem full wersję i demo, na 7900GS przycinało nie miłosiernie. Myślałem, że to wina proca - jedno jajko wiadomo.

Więc wybrałem się do kuzyna z grafą, ma C2D E4300 2.5GHz i co... to samo !! Zastanawiające jest tylko to, że osoby narzekające na wydajność mają płyty Asrocka... (kuzyn również) Takie hybrydy AGP z PCI-E nie wychodzą widać najlepiej "na zdrowie" naszym komputerom.

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz w sprawie nazwy lokacji z jaskinia zielonych goblinow. Jestem obecnie w lokacji z zamkiem oblezonym przez truposzow. Wiem, ze jest tutaj jaskinia z niebieskimi, ale zeby je pozyskac, trzeba miec zielone gobliny :( Czy ominalem jakis quest wczesniej? Prosze o nazwe tej lokacji z zielonymi. Przesledzilem caly watek i nigdzie nie jest podana nazwa tej lokacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle o ile demko hulało, jak ktoś się wypowiadał, że bodaj na 73GT miał 30 fps, tak już full nie hula.

Ja sie wypowiadalem - w 1280x1024 all max nie mialem w demie problemow z plynnoscia. Fulla jeszcze nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz w sprawie nazwy lokacji z jaskinia zielonych goblinow. Jestem obecnie w lokacji z zamkiem oblezonym przez truposzow. Wiem, ze jest tutaj jaskinia z niebieskimi, ale zeby je pozyskac, trzeba miec zielone gobliny :( Czy ominalem jakis quest wczesniej? Prosze o nazwe tej lokacji z zielonymi. Przesledzilem caly watek i nigdzie nie jest podana nazwa tej lokacji...

zielone sa u oberona czy jak tam sie on zwie.. tam gdzie sa elfy..

 

w zadnej innej grze elfy nie byly tak przepysznie zalosnie przedstawione :D w koncu era legolasa minela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...