Skocz do zawartości
qqrydza

Overlord

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli twoje 7300 jest lepsze od 7900 po niezłym OC?

Juz nie moje ;) A poza tym - fps nie badalem. Stwierdzam tylko fakt, ze na moje oko bylo plynnie. A skoro jest plynnie, to co sobie bede tylek iloscia klatek zawracal? ;) Naleze do tej ginacej grupy ludzi, ktorzy graja w gry, a nie w benchmarki i fpsy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze odejde troche od tematu szukania goblinow, bo z tym nie mam problemu, ale nurtuje mnie inny problem. Kiedy i gdzie bede mogl wydawac zloto? :]

W odpowiednim czasie - chyba po uratowaniu księzniczki - w twojej wiezy pojawi sie wejscie na góre - beda tam cztery komnaty i w jednej z nich pokój z obrotowa podłogą (?) - podchodzisz wciskasz spacje i wybierasz dodatki ;] Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata na całej linii. Od trzech dni po robocie nic innego nie robię tylko w nią gram. Mam już niebieskie stworki a jeszcze zostało tyle świata do zwiedzania.

@Jin*-Kasę wydajemy na nowe bronie w kuźni.

Edytowane przez Fonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie piszecie ze mozna nowe przedmioty dla overlorda w kuzni tworzyc ? a gdzie ona jest ??/ moze trzeba wykonac jakis quest ???

 

mam juz wszystkie 4 typy minionow i jestem w wiosce krasnolodow gornikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 zejscia w dol do tower heart i do miejsca gdzie moge walczyc z wybranymi potworami, 3 zejscie mam jeszcze zasypane ;/

 

aha i mam jeszcze 1 niewykony quest w 1 wiosce "retrieve the first tower smelter" gdzie to znajde bo chodze i chodze bez skutku ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem gra fajna relaksujaca.Mogliby troche bardziej humorystycznie podejsc do tego (wiecej fajnych tekstow i scenek) bo niby takie bylo zalozenie. Fajna grafika i fabula pomysl niezly ale mozna by go lepiej wykorzystac. Dla mnie 8/10 polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem gra fajna relaksujaca.Mogliby troche bardziej humorystycznie podejsc do tego (wiecej fajnych tekstow i scenek) bo niby takie bylo zalozenie. Fajna grafika i fabula pomysl niezly ale mozna by go lepiej wykorzystac. Dla mnie 8/10 polecam.

 

W ile godzin przeszedłeś? Bo ja mam coś ponad 21h gry i byłem teraz w kopalni złota. Gra super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ile godzin przeszedłeś? Bo ja mam coś ponad 21h gry i byłem teraz w kopalni złota. Gra super!

Grałem jakies 3-4 dni po pare godzin nie sprawdzalem ile dokladnie. Sporo czasu poswiecilem na arenie zeby zdobyc maksymalna ilosc minionow na upgrade sprzetu. Jeszcze duzo zabawy przed Toba a zakonczenie na bank zaskoczy ;).

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...