Skocz do zawartości
qqrydza

Overlord

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Gra wygląda jak jakaś darmówka online [;.

 

Coś dużo tych gier pojawiło się ostatnio na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda jak jakaś darmówka online [;.

Coś dużo tych gier pojawiło się ostatnio na horyzoncie.

Czy to źle?

 

Co do wyglądu to chyba coś "chory" jesteś dzisiaj. :wink:

Podoba mi się, że overlord będzie okraszony dużą dawką humoru, może być całkiem przyjemnym kawałkiem gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ta gra może nie być zła ;]. Graficzka luźna i klimat fajny. Szkoda ze nie jest darmowa ;].

A ja mam skojarzenia z rune i giants :) Ah cudowne gierki to były kiedyś :)

Rune to było to (prawdziwy Berserker itp rzeczy ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dużo tych gier pojawiło się ostatnio na horyzoncie.

Nie to qqrydza ostatnio zakłada dużo tematów :)

Gra mi nie wygląda na darmówkę mimo, że nie gram w takie gry to grafika nawet ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem, pogralem godzinke. Na dzien dobry poczestowalo mnie komunikatem, ze moj sprzet nie spelnia minimalnych wymagan :lol:

Oczywiscie w 1024x768 all High chodzi jak zloto, nie ma mowy o przycinkach.

 

Gierka ma potencjal. Widac, ze jest robiona z jajem. Takie polaczenie TPP z prosta strategia (wydawanie polecen minionom, pozniej tez pewnie rozbudowa twierdzy). Nawet fajne - dzis po powrocie z pracy na pewno pogram dluzej, to zdam szerszy raport.

 

Aha, demo jest tez na gamershell.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem i muszę powiedzieć ze gra bardzo fajna , i co najważniejsze wciąga, zrobiona tak aby co chwile mieć beke z czegoś i ciągle sie smiać

 

grafika bardzo ładna , gra ma ogranicznik do 30fps no chyba ze synchronizacja mi ogranicza ilosc FPS, napewno godna uwagi bo jest to jakiś odskok od ostatnich gniotów i clonow strategi itp...

 

wszystko max 1280x1024 + AAx8

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Rav85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wcięło te fotki, bo jak naciskam na link do pisze, że "Image does not exist".

 

PS Zmień linki na prawidłowe, bo w tych kropki się zalęgły i wycięło pół adresu

 

PS2 Mi to bardzo przypomina skrzyżowanie Dungeon Keepera z Sacrifice (nie wiem czy ktoś grał w tą drugą, kierujemy magiem zza pleców i przyzywamy stwory żeby dla nas walczyły, rzucamy wulkany i kule ognia i zamiast zasobów przejmujemy dusze jednostek przeciwników, gra z 2000 chyba, 'nawet' kupiłem oryginał, co jak dla mie było sporym wydatkiem, ale opłacało się)

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo - szkoda że takie krótkie ale naprawdę miodne :banana: gierka zrobiona z jajem :D Fajny humor :mrgreen: Demko spodobało mi się na tyle że chyba zdecyduje się na kupno pełnej wersji jeśli tryb multi będzie ciekawy :wink: Szkoda tylko że premiera dopiero 29 czerwca - już teraz bym pograł :blurp: :wink:

 

P.S> Już dawno mnie nie nie wciągnęła aż tak żadna inna gierka... :D :D - "miła" odskocznia od Battelfieldów czy "Stalker-a"

 

P.S2> Ciekawe jak wygląda tryb multi <_<

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 Mi to bardzo przypomina skrzyżowanie Dungeon Keepera z Sacrifice (nie wiem czy ktoś grał w tą drugą, kierujemy magiem zza pleców i przyzywamy stwory żeby dla nas walczyły, rzucamy wulkany i kule ognia i zamiast zasobów przejmujemy dusze jednostek przeciwników, gra z 2000 chyba, 'nawet' kupiłem oryginał, co jak dla mie było sporym wydatkiem, ale opłacało się)

Trzeba ściągnąć i zagrać, zwłaszcza jeśli ta gierka to skrzyżowanie Dungeon Keeper z Magic Carpet (Sacrifice przez co poniektórych było nazywane trzecią częścią Magic Carpet). Stare dobre czasy, aż się łezka w oku zakręciła. Chyba je odkopię i zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z demem, otóż zwalnia jak cholerka na moim konfigu.

Nawet w 1024x768 w medium, w podziemiach mam od 25 do 18 fps. Na jakich grafach testowaliście grę ??

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie nazekal to Ja trochu ponazekam ;)

 

Gra wychodzi ponad rok czasu po Oblivionie i ma slabsza grafe to mnie troche zniecheca :/

Jak czlek pogral kilkadziesiat godzin w Obliviona potem kolejne kilkadziesiat godzin w Stalkera

to normalna rzecza jest ze rosna jego wymagania odnosnie grafiki w kolejnych grach ,

na przykladzie Overlorda grafika nie powala na kolana ,

grywalnosc sprawdze jak sciagne ponad jednogigowe demo .

 

oto kolejna gierka i nic pozatym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 1.1 Gb to cos mało grania w tym demie ale nvm. Gierka ogólnie bardzo przyjemna i wciąga głownie dzięki humorowi i łatwej przyswajalności zarówno zasad jak i sterowania. Grafa bardzo ładna, a przecież nie miał to być wcale Obliion killer :> Dawno nie grałem w tak przyjemne demko, obowiązkowo obadam wersje full. "Księciunio" hehe ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z demem, otóż zwalnia jak cholerka na moim konfigu.

Nawet w 1024x768 w medium, w podziemiach mam od 25 do 18 fps. Na jakich grafach testowaliście grę ??

To cos masz nie tak, bo na sprzecie z podpisu u mnie 1024x768 all max i smiga jak zloto...

 

Gra wychodzi ponad rok czasu po Oblivionie i ma slabsza grafe to mnie troche zniecheca :/

Mi tam sie grafika podoba - moze nie ma az tylu bajerkow, co w Oblivionie, ale gra jest ladna i nie odrzuca od monitora :) Poza tym ma male wymagania, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z demem, otóż zwalnia jak cholerka na moim konfigu.

Nawet w 1024x768 w medium, w podziemiach mam od 25 do 18 fps. Na jakich grafach testowaliście grę ??

U mnie na tym co siga w 1280x1024 75hz All Full bez V-Sync i mam 30 fps ;] Opytmalizacja jest niezła.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos powiedziec jak ma sie sprawa wymagan? ;) bo nie wiem czy wybrac wersje pc czy x360 ;D Komp to a64@2.7ghz, x850xt pe i 2gb ramu... pociagnie wszystko na full? ;)

 

edit: costi no faktycznie ;) tylko podpis Ci sie troche zmienil i teraz jest 7900gs ;D

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...