Skocz do zawartości
djsilence

Gry Za Darmo Dla Uzytkownikow Kart Ati Na

Rekomendowane odpowiedzi

Valve has Informed us about their plans to deliver free games to all owners of ATI RadeonT graphics cards via Steam, a popular platform for the distribution and management of digital content.

 

Effective immediately, all owners of ATI Radeon graphics cards may receive a free copy of Half-Life 2: Lost Coast and Half-Life 2: Deathmatch via Steam, http://www.steampowered.com/ati_offer1a/. Steam will automatically confirm the presence of ATI RadeonT hardware and then enable immediate access to full versions of the games free of charge.

 

For added convenience to new purchasers of ATI RadeonT products, Steam will be included in all ATI CatalystT Software and Driver packages through early 2008.

 

And, as recently announced by AMD, customers who purchase the new ATI RadeonT HD 2900 XT will also receive, upon release via Steam, the highly anticipated trio of new games coming from Valve: Team Fortress® 2, PortalT, and Half-Life 2: Episode Two.

 

That's a very good deal, we expect to see more Radeon users within the next few weeks.

 

Posiadacze kart ATI otrzymaja za darmo gry tj. Half-Life 2: Lost Coast i Half-Life 2: Deathmatch. Steam zostanie zintegrowany ze sterownikami Catalyst od początku 2008r. Nabywcy Radka HD2900XT dostaną także Team Fortress® 2, PortalT, oraz Half-Life 2: Episode Two.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zastartować tego STEAM i wyskakuje mi :

 

Dołączona grafika

 

OK - zastartowałem z folderu w Program Files steam.exe i poszło aż do momentu :

 

Dołączona grafika

 

.... ja nie jestem OFF LINE ! :huh:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

da się następnym razem przetłumaczyć? ( ja rozumiem ale to polskie forum w końcu).

 

Z czego się tu cieszyć? Z tego, że zamiast płytek z grami będziemy musieli sobie je sami ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się następnym razem przetłumaczyć? ( ja rozumiem ale to polskie forum w końcu).

 

Z czego się tu cieszyć? Z tego, że zamiast płytek z grami będziemy musieli sobie je sami ściągnąć?

Na co narzekasz ????????????? Przecież od samego początku jest przetłumaczone. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dla mnie fajnie, przyciągnie trochę osób do ATI, jak by nie patrzeć :) Nie myślałem że będą musieli uciec się aż do takich chwytów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze miec HL2 od kilku lat... Ciekawi mnie jak bardzo wzrosnie obciazenie ledwo zyjacego Steama.

Nie no super, ale sie ATI postarało ... by sie za sterowniki lepsze wzilei, a nie wciskaja ludziomstarcie ktore i tak mozna za darmo z sieci zassac (czy sie mylę?).

Popatrzyłem na Wasze sygnatury drodzy koledzy - GeForce widzę macie. W tym co napisaliście zazdrość widzę .... jakie to ATI złe że za darmo chce coś dać no nie ??? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na Wasze sygnatury drodzy koledzy - GeForce widzę macie. W tym co napisaliście zazdrość widzę .... jakie to ATI złe że za darmo chce coś dać no nie ??? :mrgreen:

Czemu mam zazdrościć czegoś co już mam ? W tym wypadku HL2 który nowością nie jest, Lost Coast jest darmowe, Deatchmatch mod mnie nie interesuje :D Tak sobie skomentowałem ten akt szczodrości ze strony ATI - pewnie dali akurat HL2 bo to ich rodzynek, i innych propozycji specjalnie nie mieli hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam zazdrościć czegoś co już mam ? W tym wypadku HL2 który nowością nie jest, Lost Coast jest darmowe, Deatchmatch mod mnie nie interesuje :D Tak sobie skomentowałem ten akt szczodrości ze strony ATI - pewnie dali akurat HL2 bo to ich rodzynek, i innych propozycji specjalnie nie mieli hehe :D

Wiesz ... ja tam za darmo to się pakietu kilkudziesięciu najnowszych gier nie spodziewałem -tylko właśnie jakichś pojedynczych starszych produkcji (i tak jestem miło zaskoczony że jest to gra w którą będzie warto zagrać a nie jakieś beznadziejne i nieznane dziwadło/a). ... no fajnie by było gdyby dali te nowości które teraz wyszły/wychodzą i gratis dorzucili jakiś samochód ( z pełnym bakiem ) .... he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyle

Tylko, że ty nie dostaniesz HL2, a HL2 DM - sam multiplayer - nic szczególnego ;] No a Lost Coast jest do ściągnięcia za darmo od momentu wypuszczenia tej dodatkowej mapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyle

Tylko, że ty nie dostaniesz HL2, a HL2 DM - sam multiplayer - nic szczególnego ;] No a Lost Coast jest do ściągnięcia za darmo od momentu wypuszczenia tej dodatkowej mapki :)

Za bardzo w tych HL2 nie siedzę więc reasumując:

 

Ten pierwszy stary dobry ( zgodnie z opiniami ) HL 2 dla jednego gracza to jest ten zwany Lost Coast i jest dostępny za darmo ? [swoją drogą może macie przy okazji linka :rolleyes: ]

 

A HL2 multi udostępniło ATI .>> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle, źle zrozimiałeś..

 

Całkowicie za darmo jest Half Life 2 Lost Coast - jest to demko próbek grafiki hdr itp. Ale do poprawnego działania wymagany jest podstawowy half life 2.

 

Half life 2 deatchmatch to taka zalagowana strzelanka on line. Do niej też potrzeba podstawowego hl2...

 

więc albo dadzą Ci dwa dodatki i jak będziesz chciał pograć to kup Pan Half life 2 przez steam lub dadzą specialnie przygotowaną (okrojoną z single player)

 

szkoda że nie dają CS:S, bo mimo iż mam zakupionego skorzystał bym z promocji :D

[mam x1300pro na szafie ;] ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle, źle zrozimiałeś..

 

Całkowicie za darmo jest Half Life 2 Lost Coast - jest to demko próbek grafiki hdr itp. Ale do poprawnego działania wymagany jest podstawowy half life 2.

 

Half life 2 deatchmatch to taka zalagowana strzelanka on line. Do niej też potrzeba podstawowego hl2...

 

więc albo dadzą Ci dwa dodatki i jak będziesz chciał pograć to kup Pan Half life 2 przez steam lub dadzą specialnie przygotowaną (okrojoną z single player)

 

szkoda że nie dają CS:S, bo mimo iż mam zakupionego skorzystał bym z promocji :D

[mam x1300pro na szafie ;] ]

Ja źle nie zrozumiałem tylko zupełnie nie wiedziałem jak to z tymi HL2 jest :wink: Tak więc dzięki za przewodnik B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tej ofercie jest takiego fajnego, poza tym, ze gry trzeba sobie zassac z netu i zainstalowac nieszczesnego Steama?

W pudelku z 6600GT mialem 2 gry, swego czasu w Radeonie 8500 tez jakas byla, do 8600GT Gigabyte'a dodaja Supreme Commandera, a do 7900GS Call of Juarez...

 

Innymi slowy - zadna nowosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tej ofercie jest takiego fajnego, poza tym, ze gry trzeba sobie zassac z netu i zainstalowac nieszczesnego Steama?

W pudelku z 6600GT mialem 2 gry, swego czasu w Radeonie 8500 tez jakas byla, do 8600GT Gigabyte'a dodaja Supreme Commandera, a do 7900GS Call of Juarez...

 

Innymi slowy - zadna nowosc.

Zgodnie z tym co mario pisze to faktycznie nieciekawie bo to HL2 co dają to jakieś dodatki a nie wersja podstawowa ( tak zrozumiałem ).

 

ps. do Radeona X1950PRO też dostałem Call Of Juarez - ale przykre że do oryginalnych, legalnie zakupionych tytułów to crack'a trzeba szukać aby nie niszczyć napędu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...