Skocz do zawartości
CzArNy`

Na Co Wymienic 76gs'a

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymienic moja obecna grafe na lepsza... sklaniam sie ku 79GS lub 86GT

 

Galaxy 7900GS 256MB GDDR3 1.4ns 475/1400 - 391 zl

Palit 8600GT 256MB GDDR3 1.4ns 540/1400 - 395 zl

 

grafiki nie chce modowac i krecic bardzo (jedna i druga tak srednio 600/1600)

 

zasilacz mam Seasonic 350W (17A na linii 12V) - czy to nie za malo dla 79GS'a?

 

 

B-)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900GS w takiej cenie to jest śmiech, bez zastanowienia brałbym 7900GS ;] Co do zasilacza to GS nie jest jakos przesadnie łasy na prąd wiec powinien dac rade bez problemu ale głowy nie dam :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350W wystarczy na 100% - looknij na mój konfig. Proca mam pdkręconego do 3GHz, kartę też trochę pogoniłem. Całość działa stabilnie jak skała.

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba bede dzisiaj zamawial :) jak widze narazie wszyscy sa za 79GS :P

 

 

btw. ten twoj Szef ile ma amperow na linii 12V? i czy jest to stara konstrukcja jeszcze? (pojedyncza liniia 12V)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 7900gs, te prawdziwe 350W spokojnie ci starcza(patrz na moj cfg+ dodatkowe 5 wentyli). A jeszcze na poczatku kwietnia kiedy kupowalem palita to galaxy byl po 560zl najtaniej, a teraz niecale 400zl, nic tylko brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie SLi sie nie oplaca...

 

wiekszy budrdel w budzie, wiekszy halas, wiecej zajetego miejsca

.... , więcej pobieranej energii ( podniesione wymagania odnośnie zasilacza - wzrost głośności pracy bardziej grzejącego się zasilacza ), duża ilość emitowanego ciepła ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie... moja zasilka nie ma kabla do PCIE a w tym zestawie z Galaxy widze przejsciowke (2x Molex 4 pin na jedno PCIE)

 

czy trzeba podlaczyc ja do 2 Molexow czy wystarczy do jednego? bo jak do 2 to musze z kablami porzadek zrobic :]

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się obecnie zastanawiam nad 7900GS za 400 lub ponad 500zł (1,4 lub 1,2ns) i różne taktowania, jak ktoś ma tą tańszą wersję niech napisze jak się kręci. Wielu ludków to baaardzo interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... , więcej pobieranej energii ( podniesione wymagania odnośnie zasilacza - wzrost głośności pracy bardziej grzejącego się zasilacza ), duża ilość emitowanego ciepła ...

wymagany szybszy procesor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wymienilam 7600GT na 7900GS w cenie wlasnie owych 409 zl (za 76 dalam 450 wrrr).

Karta na dziendobry uruchomila sie z taktami 546/708 zatem troche wiecej niz podaja w ofercie.

 

Gierki chodza lepiej (w 3dMark05 ma bez podkrecania lepszy wynik o 2000).

Na razie jestem z niej zadowolona (zobaczymy co sie da wycisnac oprocz 560/750).

Skoro i tak nie ma gier na dx10 to wole ten czas przeczekac na lepszej 7900 ale to moja decyzja.

 

Grunt to lapac okazje B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...