Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

A nie możesz niżej z detalami zjechać? Ja gram na Medium, High 15 15 15 0 i gra chodzi w większości czasów powyżej 30FPS (druga wyspa ok. 27) i da się grać a na grafice mi nie zależy tylko na klimacie. Jak chce grafikę włączam Crysis'a albo inne cuda :P

No ale przejzyj ostatnie 5 stron, tam ludzie z bencha wrzucaaja wyniiki gdzie na slabyszch (4650) kartach 38fps w benchu wypluwa...a mi 30...roznica bardzo duza...nie wiem czego to wina:| wrr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEST WYDAJNOSCI 13stu PROCESOROW W GTA 4

 

http://www.pcgameshardware.com/aid,669595/..._13_processors/

 

Polecam ten artykul i proponuje go przypiac do FAQ, nie bedzie zbednych pytan czy warto kupowac gre bo jak bedzie chodzila. Ale radze zwrocic uwage na ustawione detale i rozdzialke do testow, sa DOSC WYSOKIE.

i wlasnie dlatego czekam na spadek cen po nowym roku i kupuje Q6600 i bede go kręęęcił :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobić jak gta 4 nie widzi mi pada a inne gry widzą , jest na to jakiś trik????

Mi tez nie widzi :blink:

Trik jest bardzo prosty - nauczyć się czytać!!! :damage_wall:

Raptem kilka postów wyżej macie rozwiązanie:

Byc moze to Ci pomoze: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379477&st=0

U mnie na Rumblepad'zie 2 dziala bez problemu.

 

A wracając do gry, zauważyłem strasznie durne zachowanie aut przy wywrotkach - jak wańka wstańka zawsze lądują na kołach, mimo że fizycznie jest to niemożliwe. Ostatnio nawet miałem akcję która przebiła wszystko: samochód już leżał na dachu, skręciłem koła i dodałem gazu a sprzęt cudownie przekoziołkował się z powrotem na 4 koła :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do gry, zauważyłem strasznie durne zachowanie aut przy wywrotkach - jak wańka wstańka zawsze lądują na kołach, mimo że fizycznie jest to niemożliwe. Ostatnio nawet miałem akcję która przebiła wszystko: samochód już leżał na dachu, skręciłem koła i dodałem gazu a sprzęt cudownie przekoziołkował się z powrotem na 4 koła :blink:

Pierwsze słyszę :blink:

Nie raz już leżałem kołami do góry i nijak nie dało się tak zrobić :blink:

Na koła wylądowałem raz... jak koziołkowałem bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę :blink:

Nie raz już leżałem kołami do góry i nijak nie dało się tak zrobić :blink:

Na koła wylądowałem raz... jak koziołkowałem bokiem.

Tez pierwsze slysze ;p akurat wywrotki sa w miare normalne bo o samej jezdzie tego powiedziec raczej nie mozna , byc moze ciezsze samochody zachowuja sie w miare normalnie ale zwyczajne sedany jezdza jak po lodzie czasami ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę. Sterowanie klawiatura + mysz bardzo mi się podoba nie ma żadnego problemu z opanowaniem aut jedynie machanie myszką bo kamera ucieka trochę wkurza ale za to z auta fajnie się strzela. Na pieszo też się świetnie strzela np uciekasz przed policją biegniesz szukając auta to strzelasz w szybę i auto już otwarte a ty masz jeszczętrochę czasu by je odpalić. Fabuła jak dla mnie biedna, humor prymitywny. Na początku byłem zauroczony i jeździłem potrącając ludzi i bawiąc się euphorią ale już mi się znudziło. Jak dla mnie 8/10 gdyby nie brak optymalizacji, błędy i uciążliwości to byłoby 9/10. Dla mnie to nie jest gra roku a i zachwytów recenzentów nad nią nie podzielam być może jakbym dostał lot na karaiby od R* pisałbym inaczej :)

Edytowane przez TranceFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Czekaliśmy długo, cierpliwie i z nieskrywaną radością, aby w podnieceniu powitać dzień w którym na komputerach osobistych zadebiutuje Grand Theft Auto IV. Bezapelacyjnie najważniejsza premiera mijającego roku stała się faktem. Tysiące graczy od dawna ostrzyło sobie zęby na ten tytuł, a zazdrość względem konsolowców którzy już od kilku miesięcy mogli cieszyć się grą, ustąpiła miejsca wielkim nadziejom na niezapomniany hit. Poprzednie części niezwykle kontrowersyjnej serii, bulwersującej psychologów i fascynujące bez reszty amatorów wirtualnej rozrywki odniosły spektakularny sukces. Czy do milionów sprzedanych egzemplarzy na PlayStation 3 i xBox 360 dołączą kolejne z wersji PC? Sprawdźmy więc jak Rockstars poradziło sobie z konwersją na blaszaki. Zapraszamy na szybką przejażdżkę po Liberty City - stolicy oportunizmu, mekce nonkonformizmu gdzie gwałt i przemoc jest codziennością, a uczciwość dawno zapomnianą cnotą ...

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI GRAND THEFT AUTO IV NA PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pierwsze slysze ;p akurat wywrotki sa w miare normalne bo o samej jezdzie tego powiedziec raczej nie mozna , byc moze ciezsze samochody zachowuja sie w miare normalnie ale zwyczajne sedany jezdza jak po lodzie czasami ;p

Moim zdaniem model jazdy jest swietny. Ten z nowego nfs'a nie dorasta mu nawet do piet. Tu przynajmniej czuc mase wozu i przyczepnosc.

 

Pograłem trochę. Sterowanie klawiatura + mysz bardzo mi się podoba nie ma żadnego problemu z opanowaniem aut jedynie machanie myszką bo kamera ucieka trochę wkurza ale za to z auta fajnie się strzela. Na pieszo też się świetnie strzela np uciekasz przed policją biegniesz szukając auta to strzelasz w szybę i auto już otwarte a ty masz jeszczętrochę czasu by je odpalić. Fabuła jak dla mnie biedna, humor prymitywny. Na początku byłem zauroczony i jeździłem potrącając ludzi i bawiąc się euphorią ale już mi się znudziło. Jak dla mnie 8/10 gdyby nie brak optymalizacji to byłoby 9/10. Dla mnie to nie jest gra roku a i zachwytów recenzentów nad nią nie podzielam być może jakbym dostał lot na karaiby od R* pisałbym inaczej :)

Fabula na poziomie filmu sensacyjnego wiec imo jest dobrze. A jesli czarne poczucie humoru Niko jest wg Ciebie prymitywne to coz moge powiedziec, sytuacje moze i patologiczne ale humor jest przedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem model jazdy jest swietny. Ten z nowego nfs'a nie dorasta mu nawet do piet. Tu przynajmniej czuc mase wozu i przyczepnosc.

 

 

 

Fabula na poziomie filmu sensacyjnego wiec imo jest dobrze. A jesli czarne poczucie humoru Niko jest wg Ciebie prymitywne to coz moge powiedziec, sytuacje moze i patologiczne ale humor jest przedni.

 

Do modelu jazdy się zgodzę w końcu czuć auta.

 

 

Nie czuje tego klimatu :wink: To za to jest bardzo klimatyczne

http://pl.youtube.com/watch?v=g5lKEGYAmME

 

@MariuszDW no model idealny nie jest zwłaszcza przyśpieszanie jakieś dziwne ale lepiej jest niż w poprzednich częściach

Edytowane przez TranceFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba. Klimat przedni. Troszę kilka misji powiało mi SA i jego "nigga" klimatem. Ale reszta w klimacie typowo mafijnym jest świetna. Boli tylko mnie że trzeba jechać do misji pół mapy i jak nas ubiją to od nowa. Na początku misji powinien być save skoro i tak dostajemy sms i powtórzenie misji. Tak to równie dobrze można być brać tą misję ponownie. No i te nachalne telefony znajomych. Jak się nie zgodzisz na spotkanie to już obraza i wskaźnik leci.

Wesołkowaty klimat uciśnionych Afroamerykanów z SA bardzo mi nie leżał.

Tutaj czuje swojskie klimaty, chociaż czasami jak słyszę ten łamany polski czy rosyjski to mnie to razi. Czasem i niemiecki się słyszy. Normalnie jak w domu ;]

Co do prowadzenia pojazdów to są wg. mnie za miękko zawieszone, ale to i tak o niebo lepszy model jazdy od innych gier. Czuje się masę auta. W następnym GTA by mogli jakuze dać. A najlepiej gdyby dali włoską. W każdym razie coś ze znanych i owianych największą niesławą, bo te klimaty gangów i ciach!iarzy biegających z klamkami za paskiem i bluzach z kapturem mi nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem model jazdy jest swietny. Ten z nowego nfs'a nie dorasta mu nawet do piet. Tu przynajmniej czuc mase wozu i przyczepnosc.

jest ok, ale jest troche przesadzony szczegolnie w przypadku aut sportowych...dajcie spokoj...viper ktory tak sie przechyla na boki ?? To juz moje auto ma twardsze zawieszenie i w zasadzie nie przechyla sie na boki i tak sie nie slizga :lol: masakra.....wlasciwie co do jazdy to tylko do tego moglbym sie przyczepic...

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość grubys

Mam mały problem, otóż gra zawiesza się po kilku minutach gry i nic nie da się zrobić pozostaje tylko reset.

Jest jakiś sposób na to ??

 

Mój sprzęt:

E8400 3.0MHz oc 3.6MHz

Sapphire Radeon 4870

2GB ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, otóż gra zawiesza się po kilku minutach gry i nic nie da się zrobić pozostaje tylko reset.

Jest jakiś sposób na to ??

 

Mój sprzęt:

E8400 3.0MHz oc 3.6MHz

Sapphire Radeon 4870

2GB ram

 

moze za wysoka temperatura jakiegos podzespołu? lub jak widze kreciles cpu wiec moze za niskie napiecie narzuciles?

Edytowane przez kedly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb

Recenzja w sumie spoko, ale wkradła Ci się mała literówka. Mianowicie przy omawianiu przygód z instalacją napisałeś "Socjal club" :D .

 

A co do samej gry to jest może i fajna, ale nie za tą cenę, jeszcze trochę poczekam na jakieś patche i poprawki sterów :) . Dobrze, że nie kupiłem jej od razu po premierze, bo strasznie mnie korciło :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w GTA jest to, że wyjdzie do niego znowu cała masa modów nie do ogarnięcia i będzie można ją sobie totalnie spersonalizować ;] Jak to GTA ;] Tymczasem uciekam modelować sobie auto za pomocą przechodniów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptr3009

Kolega na lapciaku "gra" mając kartę HD3470 256mb +(intel 2core 1.9ghz, 3gb ram) :lol2: no cóż praktycznie to nie jest gra, a gdy dotrze do drugiego miasta to chyba sam odpuści ^^ choć znam takich co im 5fps nie straszne.

 

Na x1600pro cudownej gry nie wróżę :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to GTA 4 miło mnie zaskoczyło. Wszyscy mówili że są te ogromne wymagania a umnie chodzi elegancko.

 

Medium(więcej nie idzie)

Highest

40

100

100

11

 

i tak po 20-50 FPS :)

 

Co do fabuły jest świetna! Grafika też mnie powaliła :) Nie ma praktycznie zawachań w mimice postaci czy cus.

 

Ogólnie gra na ogromny + ale jest też troche bugów i błędów ale nie bardzo na to zwracam uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na szybką przejażdżkę po Liberty City - stolicy oportunizmu, mekce nonkonformizmu gdzie gwałt i przemoc jest codziennością, a uczciwość dawno zapomnianą cnotą ...

Może ja się nie znam .. ale coś mi tu nie gra :unsure:

Klimatyczny początek zapowiada się obiecująco, a prawdziwe atrakcje czekają nas za chwilę

Lepiej by było z "ale" zamiast "a". Początek sie zapowiada jest bez sensu. Raczej klimatyczny początek wygląda (nie najszczęśliwsze ale poprawne) obiecująco. Może być: smakuje niezmiernie obiecująco <popuścił wodze fantazji :P>

Zanim nonszalancki Niko Bellic stanie się kimś, czeka go długa, kręta i usiana trupami droga na sam szczyt.

Logiczne powtórzenie - niepotrzebne.

Czas więc wziąć się do działania i samemu dopomóc „amerykańskiemu snu”

To się nie odmienia przypadkiem snowi ?

u schyłku 2008 roku po prostu kują w oczy.

? ?

W moim mniemaniu jest to jednak cena, którą warto zapłacić za chwile przyjemności z GTA.

A w moim ktoś tu chyba na głowę upadł :o

W Liberty City życie płynie własnym trybem i jest znacznie bardzie urozmaicone niż w San Andreas.

Tokiem i literówka.

oraz darmowa defibrylacja

Nic nie jest darmowe ;)

Dopiero z biegiem wydarzeń

Rozwój wydarzeń i bieg czasu - to są tzw. związki frazeologiczne [;

ucieczka przed kordonem służb porządkowych.

Kordon. - nie bardzo dodaje sie przed nim ociekać.

Sprawy komplikują przybierają nieciekawy obrót w momencie wkroczenia S.W.A.T. oraz agentów federalnych, bo ci panowie łatwo nie odpuszczają. Aczkolwiek zabawa w kotka i myszkę nadal bawi.

Poprawić ;)

lub śmietnik szaleńczo podskakiwał, jakby w środku szalało stado dzikich bestii.

Wierzgało ?

Taka wirtualna imigracja nie powinna mieć miejsca.

My emigrujemy - nie doświadczamy napływu obcej ludności do Polski (nawet wirtualnie). Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam taki problem... otóż jak zmienię prędkość procesora to bardzo często gra działa w bardzo szybki tempie, nie mówię tutaj o liczbie klatek, ale o kilkakrotnie większym tempie gry. Jest jakiś na to sposób??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...