Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo w końcu mam gierkę, kupiłem w MM za 149zł ehh bo mieli tylko wydanie od cenegi, no ale nic :razz:

 

Tera biorę się za instalację, za jakiś czas zdam relację jak to u mnie łazi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem oceny gta4 od kominka ;]

 

czekam na nią od czwartku wieczór :P Ani widu ani słychu, widać kominek gra całymi dniami w nią.

 

Ta "parodia" była nawet przekonująca, na początku chciałem ją wyłączyc, jednak posłuchałem i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Wam się znaleźć kody do tej gierki? Ja przypadkowo próbując wpisać z San Andres kod na odrzutowiec (jumpjet) odkryłem, że po wpisaniu:

Jump – włącza się nam blur w grze

Jet – pokazuje gdzie jesteśmy

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Wam się znaleźć kody do tej gierki? Ja przypadkowo próbując wpisać z San Andres kod na odrzutowiec (jumpjet) odkryłem, że po wpisaniu:

Jump – włącza się nam blur w grze

Jet – pokazuje gdzie jesteśmy

Blur to "P"

Bardzo fajna opcja na NRG900RR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Wam się znaleźć kody do tej gierki? JA przypadkowo próbując wpisać z san Andres kod na odrzutowiec (jumpjet) odkryłem, że po wpisaniu:

Jump – włącza się nam blur w grze

Jet – pokazuje gdzie jesteśmy

Blur włącza się "P", a miejsce gdzie jesteśmy pokazuje się po wciśnięciu bodaj "T". Kody są w postaci numerów telefonu, które wpisuje się w komórke. Wpisanie kodu powoduje zablokowanie misji pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie też wyskakuje niebieski ekran , co jakiś czas , ale ekran za szybko znika i nie wiem co to za błąd. Także narazie nie da się grać.

To ustaw zeby nie resetowalo sie odrazu bo BSOD. :P

 

A te BSODy zaczales miec po wgraniu patcha czy od zawsze w gta masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ustaw zeby nie resetowalo sie odrazu bo BSOD. :P

 

A te BSODy zaczales miec po wgraniu patcha czy od zawsze w gta masz?

Ma tak zaznaczone :wink: , raczej odznaczone. Z patchem gra działa troche dłużej , bez patcha wysypywała się szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma tak zaznaczone :wink: , raczej odznaczone. Z patchem gra działa troche dłużej , bez patcha wysypywała się szybciej.

Mi sie jeszcze wczoraj jakies uaktualnienia powgrywaly do XP ale watpie zeby to zemrzylo mi gre. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze skok fps po patchu - moze SLi wraz z nowymi sterami lata i choc troche podciaga framerate - mam teraz przy 1280x1024 High/Medium 30/35/30/7 i ANx4 podczas gry ponad 40 fps na luzie, sporadycznie spada ponizej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem 2 godzinki, nie przechodziłem na razie żadnej misji tylko tak bujałem się po mieście i gra jest świetna, tylko mam problem bo nie mogę się zalogować do usługi live a więc nie mogę robić save'ów i grać w multi, gdy się loguję to nagle wyskakuje mi komunikat że muszę uaktualnić grę no to ją uaktualniam ale nic to nie daje, znów wywala mi jakiś komunikat i znów próbuję się logować i znów to samo, wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam na UK. Chodzi o to że jak chcę zacząć grać lub robić bencha to wywala mi jakieś info to daję ok i pokazuje się usługa live, loguję się i naglę wywala że muszę zaktualizować grę daję tak bo jak dam nie to mnie niby wyloguje, daje tak i znów to samo info i tak w koło, raz tylko gra zaczęła się aktualizować ale po zakończeniu znów dzieją się te same rzeczy...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę '' W usłudze LIVE dostępna jest aktualizacja do tej gry. Odrzucenie aktualizacji spowoduję wylogowanie z usługi live'' Klikam na ''Tak'' pojawia się komunikat że trwa instalowanie aktualizacji, gdy zniknie znów jestem w menu gry ale jak chce grać to znów pyta o to samo....

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu patcha kamera w grze cały czas ustawia się ku górze ;/ Co zrobić z tym fantem?

Patcha odpaliłem prosto z pulpitu,gdzie się zainstalował?

Potem wkleiłem i odpaliłem w folderze z grą i w końcu usunąłem i nadal ten problem z kamerą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytocze posta z gtaforums :D

 

The only thing patch fixed for me is that highlighting text in the lower right of the screen when something's loading. Before it was fast like sh*t, now it highlights correctly.

I tak można podsumować patcha ;]

 

P.S. jeśli chodzi o ten film z hitlerem, to chyba kucyk przetłumaczył wersję angielską, która była już jakiś czas na youtubie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...