Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

p!Ck3r - w momencie jak Francis kaze mi zabic Derricka to mam u niego 100% wiec raczej ciezko bedzie u nieg miec jakies misje, zas z drugiej strony to widze ze jak zabije Francisa to mi mam jakies 86% czyli pewnie z 1 misja jeszcze jest, ale jakos nie mam Francisa aktywnego.

 

No i u Garrego mam 40%, jak kropne jego brata to bedzie mi dalej dawal misje?

a jakie to ma znaczenie? wczuwamy się w fabułę i podejmujemy decyzję kto ma żyć a kto do piachu, ja kosiłem cwaniaczków którzy mieli wszystko a chcieli śmierci wszystkich innych nawet najbliższych z rodziny. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma znaczenie? wczuwamy się w fabułę i podejmujemy decyzję kto ma żyć a kto do piachu, ja kosiłem cwaniaczków którzy mieli wszystko a chcieli śmierci wszystkich innych nawet najbliższych z rodziny.

To ze dla Ciebie nie ma - nie znaczy ze nie ma znaczenia dla kogos innego.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p!Ck3r - w momencie jak Francis kaze mi zabic Derricka to mam u niego 100% wiec raczej ciezko bedzie u nieg miec jakies misje, zas z drugiej strony to widze ze jak zabije Francisa to mi mam jakies 86% czyli pewnie z 1 misja jeszcze jest, ale jakos nie mam Francisa aktywnego.

 

No i u Garrego mam 40%, jak kropne jego brata to bedzie mi dalej dawal misje?

 

TomekB - a wlacza Ci sie Social Club?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "j"
Derrick zawsze daje po zabiciu Francisa misje, możesz zrobić save przed tym i sie jeszcze upewnić. A Garry będzie dawać misje, nie dowiedzą się ze to ty zrobiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem te 2 pliki od Carsona i gra sie nie wlacza :lol:

 

Mógłby ktos z łaski swojej podrzucic mi plik filelist.pak z

X:\….\Grand Theft Auto IV\pc\data\

 

i handling.dat z

 

X:\...\Grand Theft Auto IV\common\data\ ?

 

Zapomnialem wczesniej zrobic backupu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej problem z przekrecona grafa niz gra...

Karta radek 4850x2 nie podkrecany ;] problem ustapil po ponowym uruchomieniu kompa a zrobil sie gdy 4 razy nacisnalem klawisz Q :blink: wiem ze to dziwne ale tak bylo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kłopotów zbytnich nie miałem, po za znikaniem głosu po wymianie... GRAFIKI ;| Ale gra tak nadrabia, że i to nie przeszkadza. Ja nawet nie wiem co wy tak na instalacje narzekacie. Mi to problemów nie sprawiło, normalna instalacja była, bez komplikacji.

Carson - zniszczenia fajne. Jak pierwszy raz wystartowałem autem i lekko puknąłem taxi od razu się zaczęła palic :D Myślałem, że przesadziłeś, ale później było ok ;) A możesz coś zrobic by przy dachowaniu dach się wgniatał albo chociaż rysował? U mnie po takim wyczynie dach jak nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu grafa sie skopala ;/ ta gra to jeden wielki bug nawet po zmianie sterow do karty jest tak samo ...

jak ktoś chce miec problemy (w przenośni) to je bedzie miał. Kazdy problem da sie rozwiazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na viscie tak:

C:\Users\V\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

potem w optionsach skan i grają, radio indepence czy jakos tak ;P (czasem moze byc wstawka jakiegos wywiadu itd. nie jest jak w starych wersjach ze odrazu gra twoja muza)

No qrwa, kiedy właśnie w ten sposób to robię...pojawia się komunikat o możliwości zmiany utworów za pomocą "n/b" i d**a :wink: Dalej lecą jakieś defaultowe bełty. W poprzednich częściach nie miałem z tym żadnych trudności a tu... :damage_wall:

 

p.s. O.k. coś tam zaczęło działać, choć niektórych przerywników nie można przewinąć.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cz tylko ja z tu obecnych, nie mam problemów z GTA? No poza instalką, bo to piekło było ;] Ale tekstury naprawiłem rivką i od tamtej pory żadnych kłopotów :P

A można wiedzieć w jaki sposób ? :). Zbieram większość informacji na temat gta4 (np o sterach, patchach, jak usunąć ograniczenia, wyniki benhmarków na różnych kompach, redukcje blooma itp) i bedzie można niedługo dobre FAQ stworzyć. Jak macie jakieś przydatne tricki i tym podobne walcie na PW i sie FAQ zrobi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przesiadki na platforme Intela i Q6600 przez 2 tyg zero problemow. Teraz zauwazylem tylko, ze gra troche spowolnila i tam gdzie bylo zazwyczaj 30 fps teraz potrafi byc 20fps i zaczela momentami przycinac. Dziwne, poki co da sie grac.

 

Nic nowego szczegolnie nie instalowalem... everesta tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...