Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

100% Completion:

Complete all missions - 68%

Complete all 30 car thefts - 2%

Complete all 50 stunts - 2.5%

Collect all 200 pigeons - 2.5%

Complete missions from all random characters - 5%

Complete all 20 vigilante crimes - 2.5%

Kill all 30 people on the list - 2.5%

Beat someone on every activity - 5%

Get all special abilities from your friends (doesn't include Dwayne or Roman and do the associated activities - 10%

Edytowane przez p!Ck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% Completion:

Complete all missions - 68%

Complete all 30 car thefts - 2%

Complete all 50 stunts - 2.5%

Collect all 200 pigeons - 2.5%

Complete missions from all random characters - 5%

Complete all 20 vigilante crimes - 2.5%

Kill all 30 people on the list - 2.5%

Beat someone on every activity - 5%

Get all special abilities from your friends (doesn't include Dwayne or Roman and do the associated activities - 10%

 

dzieki man...mnie interesuje tylko watek fabularny wiec gre uwazam za skonczona, a szkodabo jakas krotka, choc 96 misji to nie jest malo...gra jest swietna i co dziwne po skonczeniu jeszcze mi sie nie znudzila i gralbym bez konca..czekamy na jakis dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć w jaki sposób ? :). Zbieram większość informacji na temat gta4 (np o sterach, patchach, jak usunąć ograniczenia, wyniki benhmarków na różnych kompach, redukcje blooma itp) i bedzie można niedługo dobre FAQ stworzyć. Jak macie jakieś przydatne tricki i tym podobne walcie na PW i sie FAQ zrobi :).

Jeśli chodzi o tekstury i rive, to już pisałem ja i całkiem nie dawno jeden z forumowiczów screeny wrzucał. Default drivers, clean czy coś tam takiego jest pod rozwijalnymi strzałeczkami w głównym oknie rivy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tekstury i rive, to już pisałem ja i całkiem nie dawno jeden z forumowiczów screeny wrzucał. Default drivers, clean czy coś tam takiego jest pod rozwijalnymi strzałeczkami w głównym oknie rivy.

Chodzi zapewne o "Reset all driver's settings to their default values" ;). Ok dzięki, przyda sie tak jak FAQ do tego tematu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze dlaczego po zmianie parametrow auta w handling editorze i zapisaniu zmian one sie nie zapisuja ? Pliki maja zdjety atrybut READ ONLY, a mimo to ustawienia wracaja do fabrycznych :| Dziwne, bo np. bronie moge edytowac i grupy pojazdow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje małe zabawy z "handlingiem" Wóz strażacki o masie 100 ton :lol2::D

 

FILMIK

Coś szczególnego ustawiałeś że tekstury tak ładnie są wczytane? bo u mnie czasem jest tak że np gdy szybko jadę to tekstury drogi nie są wczytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted bierzesz z policyjnego komputera który jest w każdym radiowozie

a to?

Complete all 20 vigilante crimes - 2.5%

Kill all 30 people on the list - 2.5%

Beat someone on every activity - 5%

Get all special abilities from your friends (doesn't include Dwayne or Roman and do the associated activities - 10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu, ale u mnie na Win XP gta wraz z systemem zabiera 1,3GB ramu, gdzie reszta? gdzies trzeba przydzielic ile gta ma do dyspozycji? sie tylko marnuje moje 4gb (rzeczywiste 3,25GB - 32bit system)

 

po za tym denerwuja mnie powoli te straszne doczytywania textur :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to?

Complete all 20 vigilante crimes - 2.5%

Kill all 30 people on the list - 2.5%

Beat someone on every activity - 5%

Get all special abilities from your friends (doesn't include Dwayne or Roman and do the associated activities - 10%

Complete all 20 vigilante crimes - 2.5% - zabic 20 osob z komputera policji- current crimes

Kill all 30 people on the list - 2.5% - Most Wanted

Beat someone on every activity - 5% - tu chyba chodzi o wygranie w bila, kregle itd.

Get all special abilities from your friends (doesn't include Dwayne or Roman and do the associated activities - 10% - trzymac na tyle dobrze z ziomkami zeby miec mozliwosc: od romana taxi, jacoba broń, bruciego heli, packiego bomby

Edytowane przez p!Ck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to?

Complete all 20 vigilante crimes - 2.5%

Kill all 30 people on the list - 2.5%

Beat someone on every activity - 5%

Get all special abilities from your friends (doesn't include Dwayne or Roman and do the associated activities - 10%

 

vigilante crimes - komputer policyjny jak juz pisalem ;)

 

Kill all 30 people on the list - jw ;) to jest właśnie to "Most Wanted " Na każdej wyspie jest po 10 kryminalistów.

 

Beat someone on every activity - musisz z Brucie, Little Jacob i Packie skorzystać z każdej dostępnej rozrywki jak i pobić w każdej grze tj:

Brucie - musisz iść popływać łodzią, iść się napić, zjeść coś, polatać helikopterem, wyskoczyć na przedstawienie, striptiz, wygrać w kręgle i darty;

Little Jacob - darts, napić się, zjeść, bilard, show, striptiz;

Packie - kręgle, darts, napić się, bilard, show, striptiz.

 

Get all special abilities from your friends - musisz odblokować specjalne umiejętności Bruciego, Little Jacoba i Packiego. Umiejętność poszczególnego przyjaciele odblokuje się jeżeli osiągniesz wskaźnik "Like" na poziomie 75%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś szczególnego ustawiałeś że tekstury tak ładnie są wczytane? bo u mnie czasem jest tak że np gdy szybko jadę to tekstury drogi nie są wczytane.

Ja gram na takich ustawieniach

rozdzielczość 1680x1050

texture quality medium

render quality high

View Distance 35

Detal distance 35

Vechicle density 100

Shadow density 3

 

najgorsze jest to że przy kodowaniu filmu przy użyciu wbudowanego w grę edytora, wykorzystywany jest tylko 1 rdzeń ! proca ;/

 

Jak się pobawić tym plikiem by pozmieniać wartości? [pliki od Carsona wrzucone]

Gra ma zabezpieczenie także gdy po prostu edytujesz jakiś plik nie odpali się, musisz najpierw obejść zabezpieczenie.

Najprościej to zrobisz używają tego programu GTAIV Magic Patcher v 1.0.1

 

Pliki modyfikujesz przy pomocy notatnika i zmieniasz poszczególne parametry, tak jak we wcześniejszych częściach GTA :)

 

 

Dla tych którym nie chce się ładować link z Rockstar Social Club

Podaję link do filmu na Youtube

Film na Youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie moge poradzic sobie z misją, w ktorej gonimy Dimitra. Przechodziłem juz z 5 razy i albo rozbijam się helikopterem albo dostaje rakietą ;/ Juz nie mm do tego siły.

Prosiłbym o przejście tej jednej misij smile.gif Niżej podaję link do save'a:

http://przeklej.pl/d/0000cr7j103p/sgta412

 

Po przejsciu proszę o przesłanie nadpisanego stanu gry.

Z gry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma zabezpieczenie także gdy po prostu edytujesz jakiś plik nie odpali się, musisz najpierw obejść zabezpieczenie.

Najprościej to zrobisz używają tego programu GTAIV Magic Patcher v 1.0.1

 

Pliki modyfikujesz przy pomocy notatnika i zmieniasz poszczególne parametry, tak jak we wcześniejszych częściach GTA :)

No przeciez o tym pisalem, niektorym to nawet sie posta w calosci nie chce przeczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mam problem ... blad ktory mnie neka tyczy sie gtaIV.exe i nie mam zielonego pojecia dlaczego ... poprostu jak gra ma wystartowac to widze ten cudowny blad (menu chodzi itp.). Jakies lekarstwo na to jest ?? I niech nikt nie pisze, ze tak sie dzieje na piracie i kup oryginal bo wydalem te 150 zl i juz sie grzeje przed kompem ...

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mam problem ... blad ktory mnie neka tyczy sie gtaIV.exe i nie mam zielonego pojecia dlaczego ... poprostu jak gra ma wystartowac to widze ten cudowny blad (menu chodzi itp.). Jakies lekarstwo na to jest ?? I niech nikt nie pisze, ze tak sie dzieje na piracie i kup oryginal bo wydalem te 150 zl i juz sie grzeje przed kompem ...

Aa....masz błąd....mhm...no to żeby go nie było to trzeba go zniwelować. Więcej nie pomożemy bo nawet nie napisałeś co to za błąd! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa....masz błąd....mhm...no to żeby go nie było to trzeba go zniwelować. Więcej nie pomożemy bo nawet nie napisałeś co to za błąd! :P

Może chciał się tylko tym podzielić... Dużo osób żyje ze swoim malutkim błędem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa....masz błąd....mhm...no to żeby go nie było to trzeba go zniwelować. Więcej nie pomożemy bo nawet nie napisałeś co to za błąd! :P

Czytac nie umiesz ?? Blad zostal w pelni opisany chcesz screena zeby zobaczyc komunikat z windowsa ze aplikacja zostala zamknieta i problem tkwi w gta4.exe

 

Napisalem rowniez, ze wlacza sie menu i po nacisnieciu start wywala mi blad aplikacji. Jasniej napisac sie tego nie da ... czy to na oryginalnym .execu czy na cracku caly czas widze ten piekny cudowny blad. Format nie pomogl.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie popsuly kregle. Wchodze do kregielni, podchodze to obslugi i nic sie nie pokazuje. Nie moge kupic "kolejki" i nie moge grac. Co jest ? :| W zasadzie to juz tak mialem od poczatku, nie liczac pierwszej randki z Michelle, wtedy dzialaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje małe zabawy z "handlingiem" Wóz strażacki o masie 100 ton :lol2::D

 

FILMIK

No teraz wiem jak wygląda płynne gte IV ;]

 

Próbował ktoś oderwać drzwi od wozu? tzn. stoi fura z otwartymi drzwiami,wsiadam do fury rozpędzam się i uderzam w drzwi.Moje auto rozpieprzone a drzwi nietknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie popsuly kregle. Wchodze do kregielni, podchodze to obslugi i nic sie nie pokazuje. Nie moge kupic "kolejki" i nie moge grac. Co jest ? :| W zasadzie to juz tak mialem od poczatku, nie liczac pierwszej randki z Michelle, wtedy dzialaly.

Moze wywiesili tam Twoje zdjecie na takiej gablotce z napisem: Tych klientów nie obsługujemy. ;) :razz:

 

A tak na serio, to pierwsze słysze o takim problemie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...