Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marantz5003

chodzi mu pewnie o to, żeby nie wyglądał jak wycięty z papieru :P Sporo szukałem ale nic nie znalazłem na ten temat.

to chyba nie jest proble zeby ktoś od nich zrobił jakiś lepszy telefon? modyfikacje duzo trudniejsze robią a ten telefo aż razi w tej grze wygląda jak nie wiadomo co. jakaś nokia n95 chociaż by sie pzrydałą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Poszukaj na stronach typu gtagaming itd z tego co kojarzę to byly nowe skiny phonow ale zbyt zmeczony jestem zeby szukac teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Poszukaj na stronach typu gtagaming itd z tego co kojarzę to byly nowe skiny phonow ale zbyt zmeczony jestem zeby szukac teraz

nie jestem za dobry w szukaniu hehe. ale jak coś znajde to dam linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

3351861[/snapback]

zaraz wypróbuję czy działa
install

mit SparkIV C:\Programme\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\anim\cutsprops.img

öffnen und csdecentmobile.wdr suchen erzätsen.fertig ,backup nicht vergessen!!!

 

moschus

booster500ml@hotmail.de

i nie wiem co tu zrobić ten plik ma inną nazwe i nic nie podminia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w ten sposób że już przeszedłem, a drugi raz przejdę sobie nudną zimą jakoś po upgrade sprzętu (czyli na wyższych detalach i płynniej) + ze spolszczeniem + inne wybory w fabule niż te których dokonałem teraz :)

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam plan. Na konsoli grę przeszedłem + dodatek, a zimą w końcu kupie nowy sprzęt i zagram w dozbrojone dodatkami GTA ;]

Ja mam podobny tylko że jeszcze u siebie w GTA4 nie grałem ani nie przeszedłem ;]. Upgrade kompa taki, że pociągnie to [ciach!]o w 1440x900 all maxed aax4 af x16 plus mody na tekstury i inne fajne graty@60FPS - chyba sobie na taki sprzęt jeszcze poczekam :lol: Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co to wogóle za pytanie. Chyba po to są różne ustawienia żeby na coś wpływały. Każda zmiana jakiejś opcji w dół odejmie ci trochę detali, czy to zauważysz czy nie to już inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harry Lloyd

 

Grasz w GTA IV na sprzęcie w sigu? Jakim cudem ci to działa na 9400GT... przecież to złom kompletny.

http://www.youtube.com/watch?v=Yga5qDpPoGQ...feature=related

 

Mi się udało to odpalić na A64 X2 3600+ i 7600GS... ale nie było to grywalne w jakimkolwiek stopniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie gram, grałem na GTX 260. Teraz złożyłem HTPC, kompa do grania zrobię pewnie jak wyjdzie jakiś GTX 300, plus Core i5.

 

A grać pewnie się by dało na niskich detalach, ale tak to już wolę na konsoli, zresztą tam mam TLaD.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...