Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Yhy...

 

A pewnie znowu wycieknie parę dni wcześniej i przesuną premierę na 21 listopada... :damage_wall: :lol2:

 

BTW: Ktoś wie jak jest z wysyłką pre-orderów w wirtusie ? Wysyłają przed premiera, żeby dotarło w dzień premiery, czy wysyłka dopiero w dzień premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka w dniu premiery z tego co pamiętam, bo zmawiałem tam ostatnio Dead Space przed premierą i wysłali dopiero w dniu premiery i to jeszcze z małą obsuwą....

 

Lanc a co do wycieku przed premierą to każdy o tym wie, więc po co o tym dyskutować ? Tak jest prawie z każda grą niestety. Ja tam mam zamiar kupić wersje na PC (na Allegro , bo taniej) , a wersję na X360 chyba wymienię na GOW2 jak będzie taka możliwość ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale duzo gier wycieka, ja sie tak wlasnie zastanawiam gdzie kupic, zeby bylo 120zl a wysylka przed premiera, musze poszukac, narazie wiem ze w wirtusie kosztuje 120zł.

 

EDIT: W wirtusie podniesli cene do 129zl.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie do końca rozumiem czemu producent podaje w wymaganiach zalecanych 4 rdzenie? Czy to oznacza, że dwurdzeniowce będą jakoś ograniczone? Płynność będzie zwiększona na quadach? A może jest to tylko zabieg marketingowy? Albo solidne lobby Intela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Skoro zaleca cztery rdzenie to chyba znaczyło by że gra potrafi wykorzystać cztery wątki, dość logiczne. Jak w praktyce to się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszą, że Intelowski Q9000 jest następcą serii E8000, tzn że trzeba go kupić?

 

Że miejscami wykorzysta, to wiadomo. Pytanie tylko, czy na quadach będzie wyraźniejszy przyrost płynności/detaliczności? Czy może jest to tylko (jak opisane w tym wątku) lenistwo twórców w zabawie z bitmapami (nie znam się na tym).

 

Wydaje mi się, że gdyby GTA miało rzeczywiście wykorzystywać te cztery rdzenie, to fakt ten stałby się częścią kampanii reklamowej. Tak jak ma to miejsce w Alan Wake. Dużo się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak BTW:

 

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz - yyyyy, że co??

Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)

18 GB Free Hard Drive Space

Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870 - że WTF??

 

Jednakowoż Phenom X3 i C2Q (już pomijając różnicę taktowania gdzie Intel złoiłby AMD przy jednakowym zapewne) nie stoją na tym samym pułapie wydajnościowym.... a co dopiero porównywać 8600 i 3870.

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to sobie można wsadzić wiadomo w co, wyjdzie gra wtedy się okaże jak chodzi. Mam nadzieję że mi pójdzie w 1280-1024 all full z jakimś aa czy anizo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i premiera przesunieta znow na 20.12, heh zycze Rockstar, ze wyplynie przed terminem i nie sprzedadza tyle kopii ile chca :/

 

skad to info? Przesuneli tylko DLC na X'a, chyba, ze cos mi umknelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i premiera przesunieta znow na 20.12, heh zycze Rockstar, ze wyplynie przed terminem i nie sprzedadza tyle kopii ile chca :/

[ciach!]a ile można czekać, gra już dawno zamówiona, a ci sobie przekładają premierę jak chcą, mam nadzieję że to nieoficjalne info.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i premiera przesunieta znow na 20.12, heh zycze Rockstar, ze wyplynie przed terminem i nie sprzedadza tyle kopii ile chca :/

Jakiś link na potwierdzenie ?

 

Bo to powoli przestaje być śmieszne... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to jakieś bzdety...

W zalecanych 8600 :lol: vs 3870, 8600 do DX10 się nie nadaje a konkurować w dx9 to może z GF7900/Radeonem 19XX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd autor wziął takie informacje, to mnie najbardziej zastanawia. Przeszukanie zasobów internetu przez google nic nie wskazuje na jakiekolwiek przesówki, skąd więc on może posiadać takie informacje? Osobiście nie wierzę w takie coś, niech się benchmark weźmie za wróżenie z fusów ile to potoczków będzie miała kolejna karta graficzna niż zajmowanie się grami.

 

Edit:

Nie ma co do tego wątpliwości. Pojawiły się na stronie oficjalnej informacje o premierze ( Europa - 3.12.2008 ), screenshoty oraz filmy z dodanego eksluzywnego (głupie słowo) dla wersji PC edytora filmów, miłego oglądania. Dostarczą masę zabawy.

 

Link do oficjalnej strony Rockstar Games

Edytowane przez bartopl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8g7kHe68_GTA_IV_PC_92.html

 

Esencja:

1. Klawiatura i mysz nie sprawiają praktycznie żadnych problemów w sterowaniu

2. Znane już z wersji konsolowych błędy pojawiające się niekiedy po przylgnięciu do ściany nie zostały usunięte z wydania komputerowego

3. Dziwne decyzje zostały podjęte w kwestii multiplayera - gracz musi zalogować się zarówno do Social Clubu, jak i Windows Live, by móc przystąpić do rozgrywki przez sieć

4. Gra prezentuje się znakomicie z dwurdzeniowym procesorem i kartą graficzną modelu 8800. Zdarzały się momenty, w których klatkowała, ale nie działo się nic zgubnego

Oby bardzo rzadko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...