Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w takim tempie jak SA, to mooożemy poooczekać trochę :>

Może i tak być :). Mi nie zależy zbytnio na wersji polskiej, jakos postaram się zrozumieć wątek z moim ''pięknym'' angielskim. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to skandal, że nie będzie spolszczenia. Nie każdy rozumie na tyle dobrze angielski, żeby wszystko perfekcyjnie w grze rozumieć, zwłaszcza slang. Gra będzie kosztować w sklepach typu MM, Saturn 149 zł(przynajmniej w Saturnie tyle będzie kosztować na 100%, bo widziałem już w najnowszej gazetce z tego sklepu), wiec jak chcą aż tyle za grę na PC, to mogli postarać się bardziej i spolszczyć ją, zwłaszcza, że takie kinowe spolszczenie nie wymaga jakichś kosmicznych nakładów finansowych, bo nie potrzeba opłacać aktorów. Powinna być możliwość wyboru w grze języka i powinien się tam tez znajdować polski, skoro gra jest wydawana w Polsce.

 

Z multiplayerem i Windows Live mogą wystąpić problemy, spolszczenia nie ma, a za grę chcą 149 zł. Chyba się z głupim przez ścianę macali. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście słabo znam angielski. grę przeszedłem całą praktycznie bez przeszkód. w necie jest pełno poradników opisujących misje. korzystałem z nich ~3razy. wersja PL mogłaby tylko zepsuć grę ;)

Kinówka by wystarczyła, bo faktycznie podkładane głosy by pewnie zaszkodziły no chyba że by zatrudnili dobrych aktorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie. Kinówka, by nic nie zpesuła, bo to tylko polskie napisy, a jak nawet komus by przeszkadzały, to by sobie włączył grę całkowicie po angielsku. Każdy powinien miec wybór. Ja nie lubie grac z jakimis poradnikami i wole wszystko zrozumieć bezpośrednio z gry, bo jak dla mnie takie granie z poradnikami, to własnie jest psucie sobie frajdy z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucz się angielskiego a nie marudź. Polska wersja zlikwidowała by cały klimat, tak jak widziałem to w fallout3 czy mass efect, zupełnie inna gra sztuczne dialogi, nieważne czy "dobrzy" aktorzy czy nie... ja sobie nie wyobrażam grania w którakolwiek z tych gier po polsku, ani oglądania filmów z polskim lektorem, co jest tematem na napisanie co najmniej książki o tym jak można spieprzyć cały film poprzez tłumaczenie przez kogoś kto chyba nie zna języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucz się angielskiego a nie marudź. Polska wersja zlikwidowała by cały klimat, tak jak widziałem to w fallout3 czy mass efect, zupełnie inna gra sztuczne dialogi, nieważne czy "dobrzy" aktorzy czy nie... ja sobie nie wyobrażam grania w którakolwiek z tych gier po polsku, ani oglądania filmów z polskim lektorem, co jest tematem na napisanie co najmniej książki o tym jak można spieprzyć cały film poprzez tłumaczenie przez kogoś kto chyba nie zna języka...

Ciekawe w jaki sposób polskie napisy zepsułyby klimat?? Masz dokładnie tą samą, grę, te same postacie, mówiace w tym samym jezyku, co w wersji angielskiej, wiec nie wiem co moze tam pospuc kilmat. :blink: Jak tak doskonale rozumiesz angielski, to mozesz sobie całkowicie wyłączyć napisy w czasie gry i nie bedzie problemu. A zreszta tak jak pisałem wczesniej powinien byc wybór w opcjach, albo gra z agielskimi, albo z polskimi napisami i kazdy byłby zadowolony.

 

A co do Fallouta 3, to moim zdaniem polski dubbing jest tam bardzo dobrze zrealizowany i nie psuje klimatu gry. Ale Fallout, to taka gra, w której dubbing jest dopuszczalny, w GTA dubbing rzeczywiscie popsułby klimat, choc nie wiem na jak wysokim byłby poziomie i dlatego w takich przypadkach powinno sie stosowac spolszczenie kinowe.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacze - nikt Wam nie karze kupować gry :damage_wall:

Polski wydawca GTA IV, czyli Cenega, chyba jest podobnego zdania, nie dbajac tak o swoich klientów, a potem beda gadać, jacy, to ludzie są be, bo zamisat kupić gre, to sciągneli ją z sieci. :razz:

 

Pozostaje miec nadzieję, że tak jak w przypadku Vice City i San Andreas, znajdzie sie jakas grupka zapaleńców, która wyreczy Cenegę i wyda swoje nieoficjalne spolszczenie do gry. :rolleyes:

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spolszczenie kinowe mogło by być, ale z angielskim sobie poradze wiec sie nie przejmuje, a co do tego gościa to on nie pierwszy co twierdzi ze mu napisy przeszkadzaja. A z tym 150zł to juz nie przesadzajcie bo na allegro mozna znalesc za 120(w sklepach) + 10zł przesylka to wychodzi 130zł, nikt wam nie każe lecieć do Saturna, Empika, MM albo jeszcze gdzies indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacze - nikt Wam nie karze kupować gry :damage_wall:

Ja już zamówiłem także mogę ponarzekać :razz:. Mam tylko nadzieję że ten MP będzie działał bo jak nie to pupa.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwki, tylko Kobiety lekkich obyczajów, i pewnie Polki

przepraszam, mój błąd! osobiście je spotkałem dwa razy, niektórzy nie mieli tyle szczęścia i nie doznali tego miłego akcentu w grze. Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem i to nie raz. Wystarczy odpalić grę od początku. Wyjść na ulicę z domu Niko i po jednej lub drugiej stronie ulicy można spotkać Polkę. Raz jak wyciągnąłem gościa z samochodu to ładnie zaklął w naszym ojczystym języku.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak amerykanie nie mają nas polaków całkowicie gdzieś!, przynajmniej w grze o nas pamiętają!

 

Rzecz dzieje się w USA ? Chyba tak :P a tam Polacy to trzecie czy czwarta narodowość :D Czyli co czwarty gość to Polak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz dzieje się w USA ? Chyba tak :P a tam Polacy to trzecie czy czwarta narodowość :D Czyli co czwarty gość to Polak xD

Heh, Polki to dzifki, a Polacy to...alfonsi?? :wink:

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...