Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak XBL będzie dostępne w Polsce to już X360 się skończy na dobre i wyjdzie nowa generacja konsol. A tak na poważne to traktując w ten sposób Polaków M$ nie zwiększy sprzedaży swoich pseudo systemów, a liczba sprzedanych kopi GTA5 z pewności nie będzie zadowalająca. A M$ i R$ mieli by sporą szansę zarobić w PL, gdyby dali normalną cenę 100-120 PLN i w pełni dostępne MP (ten kupon to nic pewnego) . Ale oni mają nas gdzieś. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie trochę wkurzyli, zamówiłem grę z dużym nastawieniem na multi, ale jak go ma nie być w ogóle to po co kupować oryginała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamiast siedzieć na krzesłach i spać w łóżkach to leżą na stertach wytłoczonych płyt :lol:. Nie wierze,że jakiś maniak nie wyniesie kopi z tłoczni, albo chociaż skopiuje. Chociaż wcale R$ nie życzę, bo w pełni zasłużyli na te pieniądze. Gra jest naprawdę znakomita.

chodzi raczej o stworzenie cracka a nie wyniesienie kopii, która jest bez niego bezwartościowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja godzina 17:40

 

Znamy już oficjalne stanowisko Cenega Poland Sp. z o.o. Dziękujemy za rozmowę.

 

Interesuje was wynik?

 

Oficjalnie w Polsce multiplayer nie będzie wspierany!

Znajdziemy oczywiście kupon do rejestracji ale możemy to zrobić tylko poprzez brytyjski alias. Zachęcam do przesłuchania stanowiska Cenegi gdzie znajdziecie sporą ilość nowych informacji o których nie wszyscy wiecie i/lub zostały zatajone.

 

Dziękuje również serwisowi Wykop.pl za "wykop" tej informacji. Ostatnie nagranie potwierdzi wiarygodność, że ta wiadomość jednak jest prawdziwa.

 

Pozdrawiam

XenoN

Źródło, oraz nagranie z rozmowy z przedstawicielem Cenegi: http://www.gtam.pl/index.php?mod=comment&a...amp;id=10000230

 

Czyli jednak oficjalnie multiplayera w GTA IV w Polsce nie bedzie. Szkoda. :(

 

Zatem cena GTA IV powinna byc duzo niższa, bo próbują nam wepchnąć niepełnowartościowy półprodukt, a ja dziś juz widziałem GTA IV na PC w gazetce z Saturna za 149 zł. :blink: Chyba troche przeginaja z ta ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowy cyt:

Uzyskaliśmy odpowiedź. Nie zagramy legalnie w multiplayer, jedynym wyjściem jest rejestracja w innym kraju ale...

- możemy stracić konto

- możemy mieć z tego powodu nieprzyjemności

- nie będziemy mogli uzyskać pomocy technicznej

- KONSULTANCI WYRAŹNIE DALI NAM DO ZROZUMIENIA ŻEBY SIĘ TAM NIE REJESTROWAĆ

 

Microsoft odpiera zarzuty. "My nie zajmujemy się sprzedażą tej gry w Polsce".

 

Chcieliśmy zapytać dystrybutora gry dlaczego sprzedaje nam bubel. Niestety na oficjalne zdanie Cenega Poland Sp. z o.o. musimy zaczekać do jutra. Pani na zegarku miała godzinę 17:56 i nie miała ochoty prowadzić już rozmowy bo śpieszyło się jej do domu. Minute później cała infolinia nie odpowiadała.

I powiedzcie mi ze cenega jest fajna :lol:. Na Vice city czekałem "lata" ("w miarę normalna" cena 140 zł...) a SA to to już tragedia była...

 

gta4 bez multi... To jak oni chcą tą gre sprzedawać ? Powinni wtedy za 50 zł skoro nie multi u nas oficialnie nie bedzie wspierane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Cenega już dawno powinna ugryźć piach i przenieść się na rynek z warzywami... co nie zmienia faktu, że ja raczej i tak pójdę do sklepu i zarejestruje się w Irlandii ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się rej. z zagranicznego IP czy jak? Czy starczy mail w domenie UK lub innej ?

Wystarczy, ze wpiszesz sobie kraj jako UK i miasto. Teraz w NXE nie trzeba nawet podawać chyba kodu pocztowego więc pewnie tak samo ja na live dla windows. Nie trzeba maila w domenie mieć i vpna.

 

Widzę, że niektóre osoby maja idealna wymówkę żeby nie kupować gry. To jeden z czynników dla których nie ma live u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektóre osoby maja idealna wymówkę żeby nie kupować gry. To jeden z czynników dla których nie ma live u nas.

My nie dajemy "live" u was, bo wy kradniecie. My kradniemy, bo wy nie dajcie nam "live". Tak można w kółko do usranej śmierci gadać. W moim odczuciu Microsoft powinien już dawno wprowadzić tę usługę w Polsce, nie było by powodów do narzekań i czepiania się go. To że gry u nas nie zarabiaj tyle co w USA, to nie jest wymówka, pieniędzy im nie braknie. Mogli by przynajmniej mówić jacy są w porządku, że wspierają w Polsce "live" charytatywnie. Wpłynęło by to pozytywnie na obiór i wizerunek firmy.

 

end OT.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wystarczy, ze wpiszesz sobie kraj jako UK i miasto. Teraz w NXE nie trzeba nawet podawać chyba kodu pocztowego więc pewnie tak samo ja na live dla windows. Nie trzeba maila w domenie mieć i vpna.

 

Widzę, że niektóre osoby maja idealna wymówkę żeby nie kupować gry. To jeden z czynników dla których nie ma live u nas.

Live jest płatny od dawna i działa mniej więcej od tego czasu co Steam. Steam jest darmowy a w tym samym czasie rozwinął się o wiele lepiej i jak dla mnie jest o wiele wiele lepszą usługą. To zależy głównie od tego, że MS ma na nas... może to i też dlatego, że konsol MS nadal za dużo u nas w kraju nie ma ( rok temu były dane o 20 000 Xboxów 360 sprzedanych u nas w kraju) a i 158 stron tematu o Banach na Live za przerabiane konsole też nie pojawiło się znikąd. To już druga generacja konsol MSu... może przy trzeciej pomyślą o Live w Polsce nie mniej powinni już to zrobić bo chyba za coś się płaci.

 

Nie wiem czy to było ale tutaj opis co ma GTA IV w pudełku.

 

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

 

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,

• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,

• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,

• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,

• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami."

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Video RAM: Required - 512 MB , You have - 2.5 GB" :lol2:

 

Jeśli użytkownicy xbox'ow, sobie z tym radzą, więc chyba z live na PC nie powinno być problemów. Niby gra wydana na PC, a rządzona jest prawami M$.

Żeby legalnie grać przez sieć trzeba niestety uciekać z tego pięknego kraju.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

 

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,

• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,

• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,

• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,

• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami."

Skoro za wszystko (poza grą) w języku polskim mam płacić 150 zł, to wolę zamówić w UK i poczekać ten tydzień dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Skoro za wszystko (poza grą) w języku polskim mam płacić 150 zł, to wolę zamówić w UK i poczekać ten tydzień dłużej.

?

 

Ile razy mamy wam mówić, że przez Live bez problemu można grać wystarczy zarejestrować konto na np. Wielką Brytanię. W wersji polskiej jak i angielskiej masz to samo czyli klucz do Live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi o to że wszystkie dodatki są po polsku. Wolę zapłacić podobną cenę i mieć wszystko po angielsku, dla mnie to istotne. A Live mam gdzieś, nie dla multi tą grę kupuję, to tylko dodatek z którego może skorzystam jak mi się znudzi SP (zapewne nie prędko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest Można sobie sprawdzić czy mi pójdzie GTA :D

 

Następny z tą "genialną" stroną. ;)

 

Ten test jest wart tyle co nic. On tylko porównuje wymagania producenta z wydajnością komputera. A jak wiadomo wymagania zalecane często są zawyżane przez producentów. Chociaż w przypadku takiego Crysis były wręcz zaniżane ;) Bo do Full HD przy AAx8 i AFx16 Very high to trzeba jednak naprawdę mocnego kompa, by grać z przyzwoitym FPS. A w takich rozdzielczościach chcę dziś grać większość graczy PC co jest zrozumiałe (chociaż ja dalej jadę na 1280x1024 i 19' CRT ;) )

 

Co do GTA 4 to prawdopodobnie będzie większe zapotrzebowanie na RAM. 1 GB do wyższej rozdzielczości może nie wystarczyć. Jeśli tekstury będą dosyć wysokiej rozdzielczości to przy AA i AF i 1920x1080 256 MB na karcie równie może okazać się zbyt mało. Pamiętajmy, że miasto jest naprawdę spooore. Ale ja jestem ogólnie dobrej myśli ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi o to że wszystkie dodatki są po polsku. Wolę zapłacić podobną cenę i mieć wszystko po angielsku, dla mnie to istotne. A Live mam gdzieś, nie dla multi tą grę kupuję, to tylko dodatek z którego może skorzystam jak mi się znudzi SP (zapewne nie prędko).

Myślałem, że (poza grą) tyczy się tego, że ma nie być multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny z tą "genialną" stroną. ;)

 

Ten test jest wart tyle co nic. On tylko porównuje wymagania producenta z wydajnością komputera. A jak wiadomo wymagania zalecane często są zawyżane przez producentów. Chociaż w przypadku takiego Crysis były wręcz zaniżane ;) Bo do Full HD przy AAx8 i AFx16 Very high to trzeba jednak naprawdę mocnego kompa, by grać z przyzwoitym FPS. A w takich rozdzielczościach chcę dziś grać większość graczy PC co jest zrozumiałe (chociaż ja dalej jadę na 1280x1024 i 19' CRT ;) )

 

Co do GTA 4 to prawdopodobnie będzie większe zapotrzebowanie na RAM. 1 GB do wyższej rozdzielczości może nie wystarczyć. Jeśli tekstury będą dosyć wysokiej rozdzielczości to przy AA i AF i 1920x1080 256 MB na karcie równie może okazać się zbyt mało. Pamiętajmy, że miasto jest naprawdę spooore. Ale ja jestem ogólnie dobrej myśli ;)

Nie oczekiwałbym super textur , ewentualnie mogą zapodać streaming textur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie oczekiwałbym super textur , ewentualnie mogą zapodać streaming textur.

Główna różnica to taka, że textur jest więcej ( dalszy zasięg widzenia) i jakość tekstur na oddalonych obiektach jest lepsza ale dobrych tekstur jak na te czasy to raczej się nie spodziewajcie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...