Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja raczej bez napisów PL, ale pewnie po jakimś czasie znajdzie się jakaś grupa zapaleńców i przetłumaczy dialogi. Tak jak to było chyba z każdą częścią GTA (licząc te starsze z widokiem z góry ;) ) . Ogólnie po trailerze jestem bardzo zadowolony i z chęcią zakupię wersję również na PC ze względu na mody. Swoją drogą to moja pierwsza gra na X360 jaką kupiłem. Nie licząc używanego Burnouta: Revenge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku 4 rdzenie moga swiadczyc o lenistwie programistow.

Jedna bitmapa-1 rdzen, druga bitmapa-2 rdzen itd.

Bo co prawda pod 4 jajka trzeba zoptymalizowac gre, ale kiedy sprawa rozbija sie o bitmapy to juz jest chyba lzej czyz nie?? :wink:

Grafa z poprzedniej epoki(ograniczona cudowanym konsolami :lol2: ), ale sama giera zapewne zmiazdzy grywalnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko idz już spać. Gra nie ma rewelacyjnej grafiki również na PC. GTA nigdy nie powalało grafiką, ale za to grywalnością i żywym miastem na pewno. W GTA 4 to pokazli jak dotąd z najlepszej strony.

 

Konsole nie mają nic tu do tego. Zagraj sobie dziecko Neo w Gears of War na 50' TV Full HD i zobaczysz jakie to konsolę są ograniczone. Sorry za tego Offtopa, ale nie mogę ścierpieć jak czytam takie bzdury.

 

P.S po co Ci do tej gry 4 rdzenie :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko idz już spać.

zasłyszal dzis Devil od kolegi z podstawowki...

GTA nigdy nie powalało grafiką, ale za to grywalnością

Co ty nie powiesz?? :lol:

to konsolę są ograniczone. Sorry za tego Offtopa, ale nie mogę ścierpieć jak czytam takie bzdury.

No raczej rewelacja nie sa juz na dzisiejsze czasu.

I jak najbardziej "narzut graficzny" idzie z konsol, bo tam jest kasa.

P.S po co Ci do tej gry 4 rdzenie :lol: ?

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem??

no raczej, przeciez na PC nie ma zadnych ograniczen, kazdy ma w domu Core2Extreme i GTX 280 SLI , co nie ? :lol2:

Za tanioche mozna zlozyc niezlego kompa(o czym bardzo dobrze wiesz), a to ze za rok "trzeba" ulepszac(kompletna bzdura imo) to tylko dlatego, iz grafika ewoluuje, a nie stoi w miejscu jak na konsolach(pomijam grywalnosc).

Druga sprawa to "wyscig zbrojen" glownych producentow chipow, ktory doprowadza do roznych kwiatkow typu C2Q i GTA4 :lol2:

Grafika jest slaba, ale taka juz charakterystyka tej serii...i konsol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko idz już spać. Gra nie ma rewelacyjnej grafiki również na PC. GTA nigdy nie powalało grafiką, ale za to grywalnością i żywym miastem na pewno. W GTA 4 to pokazli jak dotąd z najlepszej strony.

Proponuje zwrocic uwage na trailer. O ile chlopaki nie wyssali go sobie z palca to miasto z wersji konsolowej bedzie wygladalo jak zywy... ale trup przy piecowym odpowiedniku. Ruch jest conajmniej kilka razy wiekszy ;)

 

Konsole nie mają nic tu do tego. Zagraj sobie dziecko Neo w Gears of War na 50' TV Full HD i zobaczysz jakie to konsolę są ograniczone.

Ograniczone to w tym wypadku troche duzo powiedziane ;) chlopaki z r* mistrzami kodu po prostu nie sa. Wszystko na to wskazuje, ze wersje na klocka i ps3 znacznie okroili a i tak czasami strasznie tnie... Imho to 2ga po ultimate carnage najbardziej zwalniajaca gra w jaka dane mi bylo grac na konsoli. Fabula, misje itp jak to w gta - super, ale optymalizacja kuleje. Nie wiem jaka wade wzroku trzeba miec, zeby nie dostrzegac, ze fps podczas jazdy samochodem przez miasto spada ponizej 20... czasami grubo ponizej...

 

Nie mowie tego jako jakis fanboy peceta or sth ;) w tym momencie mam ~40% gry ukonczone na konsoli i dogram to raczej do konca, ale panowie... troche obiektywizmu.

 

a to ze za rok "trzeba" ulepszac(kompletna bzdura imo) to tylko dlatego, iz grafika ewoluuje, a nie stoi w miejscu jak na konsolach

Na konsolach tez ewoluuje. Tylko w bardziej cywilizowany sposob ;) po prostu zmuszaja programistow do wiekszego wysilku i optymalizacji ;) popatrz na takie pgr 3 i pgr 4... te gry imho dzieli conajmniej jedna generacja. Nawet ze slabego sprzetu mozna wydusic niewiarygodnie duzo (co pokazuje np demoscena). Przed zmiana warto by bylo wykorzystac do konca to co sie ma ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i troszkę przesadziłem. Konsolę swoje lata mają to fakt. Może większa ilość ramu i instalacją na HDD pozwoli na większy ruch uliczny w mieście, ale grywalność na konsolach i tak jest bardzo dobra mimo tych ograniczeń. Przeszedłem ponad 80% gry i bawiłem się przy tym świetnie nie raz podziwiajac fizykę rozbijających się aut czy upadającego Niko. Nie mówiąc już o zachowaniu ludzi na ulicach. Wygląda to naprawdę nieźle. O wiele lepiej niż w poprzednich częściach.

 

[OT] Ogólnie nie rozumiem tekstów, że konsolę ograniczają grafikę i każda wersja wydana na PC wygląda gorzej, a takie czytałem nie raz na tym i innych forach. Fakt wyszło parę gier, które wyglądają słabo, bo na konsoli tak właśnie wyglądały. Jak nowy Brothers in Arms. Ale taki GOW, który też jest na UE 3.0 jest przykładem, że grafika na konsolach może być dobra. Tekstury wyglądają znakomicie IMO[/OT]

 

W GTA 4 nie czuje tych spadków FPS tak bardzo, a po przejściu gry sporo się jeszcze nachodziłem i na zwiedzałem. Może gra mnie tak wciągnęła, że nie zwracałem na to uwagi.Teraz mogę liczyć tylko na lepsze wydanie na PC ( bo takie będzie nie oszukujmy się) i do tego jakieś mody.

 

Z mojej strony kończę tego offtopa, bo do niczego to nie prowadzi. Jak będzie trzeba to wydytuje posty, bądź je usunę. EOT.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach tez ewoluuje. Tylko w bardziej cywilizowany sposob ;) po prostu zmuszaja programistow do wiekszego wysilku i optymalizacji ;) popatrz na takie pgr 3 i pgr 4... te gry imho dzieli conajmniej jedna generacja. Nawet ze slabego sprzetu mozna wydusic niewiarygodnie duzo (co pokazuje np demoscena). Przed zmiana warto by bylo wykorzystac do konca to co sie ma ;)

Ja widze wady nie tylko konsol, ale tez PC i to duze.

Konsole nawet starsze mam, a Ps3 kupie jak stanieje i to duzo, bo interesuja mnie gora 2-3 gry :wink:

Dobra, koniec OT.

 

Co do GTA4 to gierka fajna, ale szkoda troche, ze R* poszedl na latwizne i "bajery", ktore byly w SA zobaczymy zapewne dopiero w jakims "dodatku" do czworki.

Gra jest przeciez mniej rozbudowana od takiego SA, no ale tak jest latwiej zarobic...

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S po co Ci do tej gry 4 rdzenie icon_lol.gif ?

Ja lubię hardcore i będę grał na jednym, no może jeśli zdążę wymienić, to na AMD x2 zagram :P

 

Po raz pierwszy w historii tryb gry wieloosobowej!

LOL ? A VC , SA ? Tam był multi-player xD

 

Mieszkańcy Liberty City czytają gazety na przystankach, rzucają śmieci i palą, kiedy mają na to ochotę

A może wtedy, gdy skrypt za działa ?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wtedy, gdy skrypt za działa ?

Do czego się jeszcze doczepisz? Po cholere w grze robić postać która pali od podstawówki i nagle na ulicy poczuła głód nikotynowy, ew. miała kiepskie dzieciństwo i rodzice nie nauczyli, że na chodniku się nie śmieci? Przecież taki citizen jest tu tylko po to żeby go rozjechać/obić/cokolwiek. A jak Niko nie będzie miał uber-realistycznych rosnących paznokci, włosów i 2 dniowego zarostu to ja tej gry nawet nie instaluje, nie ma bata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego się jeszcze doczepisz? Po cholere w grze robić postać która pali od podstawówki i nagle na ulicy poczuła głód nikotynowy, ew. miała kiepskie dzieciństwo i rodzice nie nauczyli, że na chodniku się nie śmieci? Przecież taki citizen jest tu tylko po to żeby go rozjechać/obić/cokolwiek. A jak Niko nie będzie miał uber-realistycznych rosnących paznokci, włosów i 2 dniowego zarostu to ja tej gry nawet nie instaluje, nie ma bata.

i kto sie w tym momencie czepia... czytales w ogole cytat na ktory Stachuuu odopowiedzial? Jedza pija i s**ja kiedy maja na to ochote... takie marketingowe g***o moga wciskac miedzy stoiskami w mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do multipalyer-a w GTA: przeciez pierwsza czesc GTA miala multiplayera. Pamietam jak z kuzynem i bracmi ganialismy sie po miescie na lanie.

P.S. Stachuuu: ci dwaj kolesie w Twoim avatarze, to nie sa postacie z gry "Spy vs spy" z czasow commodore?

Edytowane przez Leoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też skrypt :P

 

Nie można po wybredzać ? Czy jesteś FanBojem GTA ?

Nie jestem fanboyem, bede happy jak bede mial czas w to pograc.

 

Co do multipalyer-a w GTA: przeciez pierwsza czesc GTA miala multiplayera. Pamietam jak z kuzynem i bracmi ganialismy sie po miescie na lanie.

Dwojka tez miala multi o ile pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Cena 129zł... trochę dużo ale da się znieść mam nadzieję tylko, że jak Cenega da du** z tłumaczeniem to będzie możliwość pogrania na wersji angielskiej po sieci z cdkeyem z polskiej.

 

I skończcie o tych konsolach

 

PS czyżby w pełnej miały w końcu być te rękawiczki ? bo na trailerze widać jak w nich biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

widziały i dobrze zadecydowały. kupuję grę miech-dwa po premierze, odsprzedaję ze stratą 20-0 zł.

kupowałem grafikę, odsprzedawałem za pół - 1/3 ceny + wymiana ramu, proca itp.

:damage_wall: skończcie o tych konsolach

 

 

129 na allegro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...