Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując, każdy stara się jak może, by usprawiedliwić ściągnięcie gierki z neta :lol: Jak te niesamowite bugi i nieprofesjonalna cenega was tak niemiłosiernie męczą, to kupcie konsolę i po problemie. Wyjdą nowe stery i problemy na 7600 znikną - ale trzeba pomarudzić dla zasady, rajt?

 

A co do płakania o polskiej wersji...na jakim świecie wy żyjecie? Angielski jest teraz wszędzie wymagany, jak bez niego sobie chcecie radzić w życiu? Zwłaszcza, że dialogi/fabuła w grze nie należą do skomplikowanych. Nie mówię tutaj o użytkownikach starszej daty, którzy uczyli się ruska, ale to raczej nie oni marudzą....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I potwierdza się zasada kto nie ma sprzętu marudzi ile może w sumie się nie dziwie.

Moze i masz racje ale powiedz mi po co podaja w minimalnych wymaganiach gf7900 kiedy wg nich na tej karcie nie zobaczymy uszkodzen wozow. I to nie wiadomo czy zrobione to jest umyslnie czy R* po prostu nie mogli sobie poradzic z jakimis problemami. Ja na szczescie wymieniam grafe (z reszta specjalnie pod ta gre) wiec mnie ten problem nie bedzie dotyczyl, co nie znaczy ze nie zwracam uwagi na takie babole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie wiem czy się opłaca wymieniać kartę pod tą grę. Na bugi i kiepską optymalizację nie ma lekarstwa. Przegięciem będzie jak R* za tydzień będzie oburzone, że ich gra nie sprzedała milionów... jaka praca taka płaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie wymieniam grafe (z reszta specjalnie pod ta gre)

 

Nie dość , że kartę ( na HD 4670 ) to i jeszcze specjalnie nowy system postawię xD

 

jaka praca taka płaca.

 

Tak jak pisałem, stawiam, że szybko wyjdą poprawki i sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla wszystkich sa konsole ;) Ja gralem w gta4 na Xie i jedyne co mi sprawialo przyjemnosc w tej grze (przez pada) to jazda samochodami. A konsoli nie bede kupowal dla jednej gry. Mam nadzieje ze tak strasznie nie bedzie z tym portem gta4 na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

czy zamiast wymienić kartę taniej nie wyjdzie kupno konsoli <_<

sama gra na Xa jest 2x tańsza.

I cieszyć się z doczytywania textur i spadkami fps o dostawaniu szału w misjach ze strzelaniem nie wspominając. 2xtańsza? Tak ale używana na allegro. Po to czekam na tą gre na PC by w końcu dostać dobrą wersję bo ta konsolowa mnie nie zadowoliła. W dodatku jestem skazany na grę na moim monitorze co wygląda dość tragicznie i chciałbym w końcu pograć w wyższej rozdzielczości. Ale czy dostane to okaże się po premierze.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mowiac w skrocie, na czesci kart gra chwilami bedzie wygladala... niepelnie? :lol2: Za taka kase jaka sobie zycza za oryginal takie bugi sa imo nie do przyjecia. Wychodzi na to kazdy bedzie mial jakis syf na ekranie, czy to ati czy nvidia

Wierzysz w to?

 

Zobaczycie gta4 będzie łazić na max na kartach od HD3850/9600GT w górę :razz:. Ja pitole gra jeszcze się nie ukazała a już większość ludzi ją skreśla to nie NFS ;p, że wymagania takie i takie a to takie i takie, graliście? nie!, więc nie plećcie głupot!

 

Gra wyjdzie, wtedy się zobaczy, ja tam w te wszystkie news'y nie wierzę.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawyżają wymagania żeby ludzie karty kupowali (to nie przypadek że z nV tylko seria 7 może mieć kłopoty, tym sposobem pokazują że karty ATi są gorsze od nV) szczególnie nV bo pewnie będzie reklama nV na początku gry ;) Czysty marketing :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje ale powiedz mi po co podaja w minimalnych wymaganiach gf7900 kiedy wg nich na tej karcie nie zobaczymy uszkodzen wozow. I to nie wiadomo czy zrobione to jest umyslnie czy R* po prostu nie mogli sobie poradzic z jakimis problemami. Ja na szczescie wymieniam grafe (z reszta specjalnie pod ta gre) wiec mnie ten problem nie bedzie dotyczyl, co nie znaczy ze nie zwracam uwagi na takie babole.

Minimalne = takie zeby gra ruszyla, a juz ludzie placza ze nie bedzie mozna grac na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to jakie wymagania proponują w ogóle się nie patrzy bo to jest czysty marketing, reklama dla sprzętu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdy by chciał by na jego sprzęcie latało na maxa i jak się okazuje że nic z tego nie będzie zaczyna się bluzganie na R*. Chcesz grać w nowe gry na maxa kup nowy sprzęt proste. Wiadomo że dochodzi jeszcze optymalizacja lecz nie można po niej oczekiwać cudów ze strony twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdy by chciał by na jego sprzęcie latało na maxa i jak się okazuje że nic z tego nie będzie zaczyna się bluzganie na R*. Chcesz grać w nowe gry na maxa kup nowy sprzęt proste. Wiadomo że dochodzi jeszcze optymalizacja lecz nie można po niej oczekiwać cudów ze strony twórców.

Jasssne... chcesz grać kup lepszy sprzęt bo nam producentom nie chce się optymalizować gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli te bugi z GF7 sie okaża prawdą, to w wielu przypadkach tylko na tym stracą, bo np. ja i tak już w najbliższych miesiacach w kompa nie bede inwestował kasy i pozostanie jaki jest, a nowy sprzet planuje dopiero gdzies w drugim kwartale przyszłego roku, wiec gry nie kupie. A jakby tego buga nie było, to bym gre kupił. I zapewne takich przypadków bedzie wiecej, wiec lepiej dla R* jak sie okaże, że to nieprawda, albo szybko wyjda jakies nowe sterowniki, które to naprawią, bo jesli gra trafi do wiekszej liczby odbiorców, to wiecej zarobią.

 

Ogólnie teraz, to wydaja takie niedopracowane, zabugowane gry na PC, a potem marudzą, że sprzedaż gier na PC jest za mała i nie opłaca sie ich robic na tę platformę i zwlalają wszystko na piractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale czasy świetności kart pokroju 7600 już dawno minęły i nie narzekajcie ile taki 9600GT kosztuje 430 zł ??, a przy większości gier, które wychodzą i na konsole i na PC na karcie tego pokroju gry śmigają bez problemu w 1280x1024 lub podobnej panoramie. Wiadomo, że x360 się nie rozwija pod względem grafiki, więc jeśli na konsoli chodzi ok to na dzisiejszych kompach musi latać chyba, że totalnie twórcy zwalą swoją robotę, ale to się zdarza na szczęście bardzo rzadko. Osobnym przypadkiem są gry które wychodzą tylko na kompa, ale to już osobny temat i nie ma związku z GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o chcenie tylko o czas jak by mieli każdą grę optymalizować by chodziła na starym sprzęcie to jej wydawanie by trwało strasznie długo. Jedno jest pewne w dzisiejszych czasach dla osób które nie chcą się bawić w wymianę sprzętu pozostaje jedynie kupno konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdy by chciał by na jego sprzęcie latało na maxa i jak się okazuje że nic z tego nie będzie zaczyna się bluzganie na R*. Chcesz grać w nowe gry na maxa kup nowy sprzęt proste. Wiadomo że dochodzi jeszcze optymalizacja lecz nie można po niej oczekiwać cudów ze strony twórców.

 

Dziecko Microsoftu to o czym napisałeś to czysty przypadek marketingu. To, że nie optymalizują gier i do tego wydają niedopracowane świadczy o pośpiechu i cięciu po kosztach. Nie zdziwiłbym się, że te bugi po części mogły być celowo nie usunięte/poprawione. Ale z osądem może poczekajmy aż gra sie pojawi na półkach sklepowych i będzie można w nią zagrać. Pewnie wyjdzie na to, że znów wydadzą nam nieco wybrakowany towar. Tak było z FC 2 , tak było ze S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky i po części z nowym Tomb Raiderem (też ma sporo bugów). Pewnie wydadzą jakiegoś patcha niedługo po premierze.

 

 

EDIT: Do twojego nowego posta: Kiedyś wydawali naprawdę dobrze zoptymalizowane gry. Więc to nie tylko kwestia czasu, a głównie $$.

 

Żeby nie było jakiś niedomówień. Oczywiście podzielam zdanie, że seria 7000 to już miniona dekada i czas zbierać na nowy sprzęt, ale producent i tak powinien pamiętać o posiadaczach tych kart i dać możliwość odpalenia gry nawet w mniejszych detalach. Co jak co, ale taki 7800 czy 7900 jeszcze daję radę. Na tym można jeszcze grać w Crysisa w niższych/średnich detalach także nie przesadzajmy. Zwłaszcza, że w pełnie obsługuje Pixel Shader 3.0

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na testy gta4, jeśli się potwerdzi że są takie bugi na bardzo popularnych kartach to dla mnie to jest wczesna beta i niech lepiej ściągają to z półek, zresztą tam gdzie m$hit wkłada łapy tam największe komplikacje, w sumie niema się też co dziwić, większość producentów gier na pc nie dba od dawna o optymalizacje.. aby sprzedać :damage_wall:

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cieszyć się z doczytywania textur i spadkami fps o dostawaniu szału w misjach ze strzelaniem nie wspominając. 2xtańsza? Tak ale używana na allegro. Po to czekam na tą gre na PC by w końcu dostać dobrą wersję bo ta konsolowa mnie nie zadowoliła. W dodatku jestem skazany na grę na moim monitorze co wygląda dość tragicznie i chciałbym w końcu pograć w wyższej rozdzielczości. Ale czy dostane to okaże się po premierze.

nie wiem czy widziałes jak cała gra jest odpalana z dysku.

też gram na monitorze w rozdziałce 1680x1050, na PC większośc może zapomnieć i takiej rozdziałce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

nie wiem czy widziałes jak cała gra jest odpalana z dysku.

też gram na monitorze w rozdziałce 1680x1050, na PC większośc może zapomnieć i takiej rozdziałce.

skalowanej do 1050 warto dodać... z resztą zależy kogo co zadowala mnie nie zadowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Grandmaster, ja mam ta grę na ps3 i rozdzielczosc jest dla mnie nie do zaakceptowania (skalowana do 1920x1080) tv42full, czekam na pctową wersje zeby pograc w 1920x1200. TYLE

Ps3 wersja jest w 640p xboxowa w 720p a i tak wygląda ekhemmm ale sokoro chodzi na klocku moim z płyty bez dysku bez problemów to ja się nastawiam na granie w tej samej działeczce co na klocku 1360x768 na vmodowanym 8600GT z siga i mysle, że wystarczy do gry jako tako. Po VGA klocek najprawdopodobniej nie używa skalera przynajmniej wszystko na to wskazuje bo różnica między komponentem a VGA jest równoznaczne z podbijaniem grafy w PC zobacz takiego Fable 2 po componencie w 720p a po VGA 1360x768 coś jak niebo i ziemia albo zmiana rozdziałki po VGA na 640x480 daje niesamowitego kopa framerate'owi w grach np saint row 1 za to po komponencie po przestawieniu na 480p żadnej różnicy w wydajności nie ma. W każdym razie gierka fajna za pierwszym razem tylko łykam na PC aby zobaczyć lepszą grafę i pograć myszką ale jak nie bedzie biegać wystarczająco to się rozejrzę za grafą nową.

8600GT+/GTS i X1900XT powinien targać gre z palcem w ..... w końcu w klocku siedzi X1900XTX z tylko zamiast 64ps ma 48us. A problemy z serią 7 hmmm RSX w PS3 to zmodyfikowana seria 7 lol

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...