Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

A mi tak jak Kucykowi, średnio przypadła :( Ta gra powinna się nazywać PES2008SE -Slow Edition... Kurcze, wszystko jest takie wolne, strzały jakoś tak nie widać w nich siły, podania beznamiętne... Gra już jakoś nie sprawia tyle radości co choćby PES6... My z kumplami co tydzień w 3-4 się spotykamy i pykamy PC-TV i heja, ale pograliśmy 2-3razy w nowego i wróciliśmy do 6stej odsłony... Raz, że PES2008 jest żałośnie prosty, 2 - jakiś taki schematyczny na maksa jak fifa się zrobił... Te gole są takie podobne do siebie - nie to co w PES6... Nie wiem, poczekam na patcha - co 3-4dni próbuję podejść, pograć 5-6meczy - ale to nic nie daje :(

dokladnie to samo mak, gdzie ten fun z gry :-| pilka wpada po okienkach jak w fifa, zagrania sa powtarzalne, gdzie ta przypadkowosc z poprzednich czesci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo probowalem sie przekonac... Efekt? Po miesiacu grania, gra usunieta z dysku, a ja powracam do PES6, dalej ciorac moim wykoksanym Realem ;] W ósemce na plus fajnie zrobione podania... a poza tym? Miodnosc gdzies uciekla, sztywne to jakies sie wydaje, wiecej schematycznosci, brak dynamiki. Niefajnie, tym bardziej patrzac jak dlugo na ta gre czekalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak broniłbym najnowszej edycji. Jest dalej "miodna", nieschematyczna (chociaż... troszkę bardziej niż 6tka), nowe animacje dodają dużo do uroku.

 

Błędy w zachowaniu bramkarzy były też w 6tce.

 

Jedynie animacja biegu jakaś taka nierzeczywista jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy w zachowaniu bramkarzy? Tu się gra, tak jakby w 6stce postawić napastnika na bramce... Totalna żenada... Gram długo w PES'a, od czasów ISSa... Ale to co tu robią bramkarze to porażka... 95% moich strzałów = gol - a wcale taki super nie jestem - mimo że gram na najwyższym poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz z tą totalną żenadą. :] Dużo grałem w 6stkę, dużo gram teraz i bugów specjalnie nie przybyło.

 

Czyli na 10 strzałów strzelasz 8-9 bramek? Ja, mimo że w 6tce na Top Player szło mi gładko nawet z mocnymi drużynami, to tutaj tak akurat gra mi się na Prof. (mocna drużyną z reguły ponad 10 strzałów, i to co mi się podoba - raz wygrywam ze średniakiem 1:0, a raz 4:1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie to do pasji doprowadza: Przeciwnik z wolnego do 30m co drugi strzał strzela gola :/ Najgorsze jest to, że bramkarz zawsze stoi po stronie dalej od strzelającego i potem nie zdąży dobiec na strzał w krótką stronę. Nie ważne ile zawodników w murze oni strzelają. Czy da się jakoś przestawić bramkarza, żeby stal w dobrym miejscu. Na prawdę odechciewa się grać jak widzę rzut wolny, myślę ("ty ch** idź w lewo") i za 3 sekundy strzał i gol :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i temat powoli umiera...ale rzeczywiscie takiego niedoroba jak ta czesc to konami chyba nigdy nie wypuscila.

Najbardziej wkurza to ze e Pesie2008 jest kupe swietnych , nowych pomyslow.

Do tego nastapil postep w grze ofensywnej komputera co zawsze kulalo ,jednak liczba bugow,niedorobek jest tak porazajaca ze jakbym nie wiedzial ze to produkt finalny, pomyslalbym ze mam doczynienia z wczesna beta.

 

Szkoda reputacji Konami i szkoda nas graczy.

Ja co prawda gram sobie w 08 bo przymykajac oko na to wszystko, mozna sobie fajnie pograc ale czasami szlag trafia , szczegolnie gdy uswiadomi sobie czlowiek ze bez problemu mozna by takiego buga wyeliminowac.

 

1. miejsce u mnie w niedorobce roku jesli chodzi o pes08 to nieograniczone mozliwosci w przechodzeniu 1 grajkiem pol badz cale boisko, bazujac tylko na przyspieszeniu i kierunkach - oskar dla Konami :D

 

ps.

Pes 09 powinien juz byc git. :wink:

 

ps2 ,niewiecie czy jest jakis pacz, by w multi lidze, mozna bylo przed kazdym meczem samemu sobie ustawic na jakim stadionie chce sie grac , o jakiej porze itp?

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pomału przechodzę na drugą stronę barykady... Ostatnie 2tygodnie postanowiliśmy z kumplami, że się zmusimy, żeby popykać non stop w nowego PES'a i wiecie co? Ta gra wciąga - PES6 już mnie totalnie nudził - nie dlatego, że jest słaby, tylko dlatego, że grałem w niego dzień w dzień z kumplami... Teraz przyszła pora na 2k8! :) Po pograniu non stop dwa tygodnie - stwierdzam, że ta gra wcale nie jest taka zła :D Baaa, jest wręcz całkiem przyjemna :D Tylko broń boże grać z komputerem - bo to to jest poracha totalna... Nawet na maxymalnym poziomie trudności komputer jest żenująco słaby... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku (demo) byłem dość negatywnie nastawiony do nowej edycji...do momentu przywiezienia przez kumpla drugiego pada i rozpoczęcia normalnego grania :]...z godziny na godzinę było lepiej...

 

ogólnie jest sympatycznie,...ale jakoś to nie jest do końca to czego oczekiwałem, zwłaszcza przez tych bramkarzy, przez których miejscami sobie włosy z głowy wyrywałem - takiej ilości straconych głupio bramek to jeszcze nie było :|

 

gra jest fajna, ale mecze przeciwko interowi ponownie niszczą tą serie [*]

znaczy Adriano ? :D

 

Nawet na maxymalnym poziomie trudności komputer jest żenująco słaby... icon_sad2.gif

Z ust mi to wyjąłeś...kiedyś było zdecydowanie trudniej...teraz...przydałby się od czasu do czasu jakiś wirtualny przeciwnik na poziomie a tu lipton :|

 

Zobaczymy co Konami pokaże przy następnej odsłonie, mam nadzieję że 2k8 to było takie przetarcie... :]

 

żeby chociaż jakiś patch...a tu nawet Juce zapowiedział, że kończy na chwilę obecną prace nad kitserverem do najnowszej odsłony pes'a...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gram w pes od części 3 a wersja 2008 to chyba nieporozumienie takiego łatwego pes'a jeszcze nie widziałem i na dodatek to co mówił kucyk to odbieranie piłki od tyłu (podczas przyjmowania) no masakra :( Kurcze gdybym miał kod chętnie bym sobie z kimś pograł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy Adriano ? :D

znaczy cała drużyna tych pasiastych ku&@w!

 

wielkie świniory napakowane przepychaja sie przez kazdego, do tego cholernie szybcy i zwrotni. Ta druzyna praktycznie nie ma slabych stron. Cholernie trudna obrona do przejscia, super bramkarz, superskuteczny atak... szkoda gadac ;f

 

nie bez powodu ta druzyna byla zbanowana na turniejach w pes6

teraz powinni zrobic to samo, bo mimo ze adriano ciut oslabili, te wielkie przepychajace sie mendy nadal potrafia zniszczyc caly dobry humor gdy grasz przeciwko nim... ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie najabardziej przy tych najlepszych druzynach denerwuje to ze sprinty i zwrotnosc zawodnikow przypomina zabawe samochodzikami RC (nieziemskie przyspieszenia i ogolne rabaty w prawach fizyki). Wyglada to na poziomie fify...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie zaczelo dziac w sprawie kitserwera. ;] Mozna dodawac stroje, na razie jest to wersja beta. Wazne, ze cos sie zaczelo dziac. ;]

wiecej na przyklad tutaj --> http://www.issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1199541170

 

A ja caly czas czekam na superpatcha i jakos doczekac sie nie moge, mam nadzieje ze niedlugo wyjdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przydalby sie jakis patch

ostatnio grywam dosc czesto z bratem mojej kobiety i w sumie jakos w to sie gra, ale jest kiepsko wedlug mnie, ale powtarzac sie nie bede, bo pisalem o tym wczesniej, nie wiem czy z czasem nie wroce do pes6

a ponizej dwa filmiki :D :

 

bug1

bug2

 

drugi miazdzy :lol2:

nie no wpiszcie sobie na youtube pes2008 bug, po prostu magia :) co za crap...

 

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kucyk - nr 2 :lol: - ale jak by mi w taki sposób komp strzelił bramkę w doliczonym czasie gry w finale LM (przy stanie 0:0) to bym chyba rodzine pozabijał, a kompa utopił w Pogorii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za lamerskie pytanie ale czy pojdzie mi PES 8 na HiHG detalach laptok to ... Athlon 2x 1,8, 2GB ddr2 , geoforce 8400 obecnie mam Viste ale jutro instaluje XP, bo z tego co zaobserwowalem to sprzet komputera stacjonarnego ma sie nijak do tego z laptopa, myslalem ze na takim lapku kazda gre odpale na poczciwych detalach a tu heh...uruchamiam 3d marka 2003 i mniej wiecej mial tyle samo pkt w 1 "pokazje" co na tym Pcecie z podpisu... wiedzialem ze Laptok a Stacjonarny to 2 rozne bajki ale ze az tak ... moze to przez Viste no ale przecież aż tak by nie zamulala.

Edytowane przez SlaY3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...