Skocz do zawartości
cavarr

Virtua Fighter 5

Rekomendowane odpowiedzi

Virtua Fighter 5

  • Oficjalna strona: LINK
  • Producent: Sega
  • Wydawca: Sega
  • Gatunek: 3D Fighting
  • Rozdzielczość: 720p 60FPS (PS3 - 1080p Japan)
  • Data wydania: PS3 - Europa (PAL): 23.03.2007, USA (NTSC): 20.02.2007
Xbox 360 - Q3 2007

Foty

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"(...)konwersja na Xboksa 360 charakteryzuje się wyższym poziomem wygładzania krawędzi obiektów (Anti-aliasing). Magazyn GamePro utrzymuje ponadto, że Virtua Fighter 5 na urządzeniu firmy Microsoft działa w rozdzielczości 720p, z prędkością 60 klatek na sekundę, zatem pod tym względem również nie różni się od swojego pierwowzoru."

za gry-online: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a VF5 nie miał chodzić w 1080p przypadkiem? chyba nawet kiedyś zdjęcie pudełka z napisem "1080p" widziałem

a miał chodzić i chodzi :? , ale tylko wersja przeznaczona dla naszych skośnookich przyjaciół :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miał chodzić i chodzi :? , ale tylko wersja przeznaczona dla naszych skośnookich przyjaciół :wink:

Z recenzji Kaliego w PSX Extreme z numeru 116 można wywnioskować że wersja Europejska też hasa w 1080p. Cytat z recki (żeby nie było, na krawędzi strony widnieje napis "Recenzja Europa" więc rozumiem że chodzi o "nasz" rynek)

 

(...) Virtua Fighter 5 to prawdziwe Next-Genowe mordobicie (...) Wczym się ta Next-Genowość tutaj przejawia? O sprawie animacji uwzględniającej trójwymiarowość walk już wspominałem - czas na grafikę. Choć automat pojawił się już jakiś czas temu, to jednak VF5 wciąż pozostaje najbardziej zaawansowanym graficznie mordobiciem, jakie do tej pory powstało. I co na sam początek cieszy; tak jak się jakoś zawsze składało, że domowe wersje mordobitek w jakiś sposób ustępowały oryginalnej wersji z automatów. Tym razem VF5 trafia na pokład jako konwersja arcade perfect - a nawet lepiej, gdyż dzięki HDTV i obsłudze nawet 1080p (a jednak!), VF5 na konsoli wygląda lepiej niż na automacie. (...)

Zresztą w następnym numerze "PSX'a" (117) w "Kąciku bijatyk" jeden z czytelników pyta się Kaliego czy aby na pewno VF5 na Euro był w 1080p właśnie ze względu na to że o ile Japan ma 1080p to USA już tylko 720p/1080i. Kali odpowiada zatem, że choć faktycznie jest to dziwne, taka jest prawda i Europa ma 1080p. Czyli wersja Euro Virtua Fighter 5 na PS3 JEST w 1080p (warto to poprawić w małym info na początku tematu ;) ). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta gra kompletnie nie spodobala. Sztywna taka jakosc a postatnie nie komponuja sie z otoczeniem. Probowalem sie przekonac co do tej gry ale nie moglem. Jak narazie w srod bijatyk wedlug mnie rzadzi tylko i wylacznie tekken. Z niecierpliwocia jednak bedzie rozniez czekal na nowego Soul Calibura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość simian raticus

Akurat każda z tych gier jest świetna i nie ma co się kłócić czy Virtua Fighter czy Tekken . . . w obie trzeba grać z kumplem (najgorzej, że przez net się nie da - jedynie na emu w T3 i w VF2 na PC), a nie broń Boże z konsolą hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za frajda grać w Tekkena przez neta ;)

Usiąść w trójkę i próbować na zmianę w końcu pokonać jednego z nas... Tylko na kszesłach siedzimy i pchnięcia w realu jeszcze nie szły :)

W VF2 grałem i takoś mi się podobało, nawet bardzo - mimo imo słabej grafiki (choć nie pamiętam kiedy ta gra wyszła). Jak widzę VF5 jest malowana dobrym pędzlem przez aartystę.

Domyślam się, iż demo jest na sieci PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VF5 na X360 bedzie posiadala tryb online!!!

 

Get this, VF fans: the Xbox 360 Virtua Fighter 5 will include online versus play.

 

Confirmed by Sega this afternoon, this will come as a huge surprise to VF fans, who've decreed that the game's split-second timing would make unsuitable for the lag-ridden world of online gaming.

 

And this will come as an equal disappointment to owners of the PS3 version, which lacks online gameplay completely. We asked Sega if the PS3 version may receive and online-enabling update, to which it replied "no comment". Fingers crossed though, eh?

 

The quest mode is also enhanced, with more CPU rivals to battle, and an enhance Dojo mode gives players even more options as they train their skills.

 

Time to go mental in the comments section below.

Zrodlo: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=167394

 

Tutaj nastepne potwierdzenie: http://uk.gamespot.com/news/6173679.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówili że przez lagi ich gra nie będzie miała Online...Kasa MS chyba czyni cuda ;). A tak na serio, pewnie cała masa graczy będzie w to szarpać po necie ale podejrzewam że pro-players dalej będą uważać taką formę sparingów za "gorszą". Ale fakt jest faktem, XO będzie mieć, PS3 nie ma i chyba już nie dostanie. Bywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w początkowej fazie życia PS3, jej usługa sieciowa PSN była zbyt "ułomna" i zrezygnowano z Online. Teraz pewnie zrobiliby to bez problemu (tak myślę). Wersja na XO dodatkowo opiera się na nieco nowszej "rewizji" automatu przez co pewne zagrania zostały zmienione (pewnie nieznacznie). Np. coś co wchodzi na PS3 na XO może już nie wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Gra wyglada beznadziejnie, postacie to po prostu plastikowe figurki, DOA4 wyglada lepiej :/ O systemie walki nie bede nic pisal bo sie kompletnie nie znam [;

chyba ta gre robili na kolanie a wzorowali sie na modelach Barbie i Kena :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość simian raticus

Podobno w początkowej fazie życia PS3, jej usługa sieciowa PSN była zbyt "ułomna" i zrezygnowano z Online. Teraz pewnie zrobiliby to bez problemu (tak myślę). Wersja na XO dodatkowo opiera się na nieco nowszej "rewizji" automatu przez co pewne zagrania zostały zmienione (pewnie nieznacznie). Np. coś co wchodzi na PS3 na XO może już nie wejść.

 

Ma być patch do pobrania za 10 dolców, który to da tryb online na PS3 . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzę gierkę i przesadzacie panowie :) Gierka bardzo ładnie wygląda, lepsza grafa niż w DoA4. Do tego bardziej przystępna dla normalnego człowieka z 2 dłońmi i 10 palcami :lol2: :lol2: A nie dla samych japończyków-cyborgów jak DoA 4 (sławny tryb survival ;) ).

 

Ale jedno co to przesadzili z przejściem Quest Mode. Aby zaliczyć cały Quest Mode (i dostać 1000GS ;) ) trzeba odbyć ponad 1000 walk :huh: Do tego każda walka ma 3 rundy. Nie wiem. To będzie chyba najdłuższy tysiak w mojej karierze ;) Ale miło się gra więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzę gierkę i przesadzacie panowie :) Gierka bardzo ładnie wygląda, lepsza grafa niż w DoA4. Do tego bardziej przystępna dla normalnego człowieka z 2 dłońmi i 10 palcami :lol2: :lol2: A nie dla samych japończyków-cyborgów jak DoA 4 (sławny tryb survival ;) ).

 

Ale jedno co to przesadzili z przejściem Quest Mode. Aby zaliczyć cały Quest Mode (i dostać 1000GS ;) ) trzeba odbyć ponad 1000 walk :huh: Do tego każda walka ma 3 rundy. Nie wiem. To będzie chyba najdłuższy tysiak w mojej karierze ;) Ale miło się gra więc...

Bo Ty juz jestes zaprawiony w bojach z tego typu grami :ph34r: Wiesz... jakby to powiedziec.... mi sie np w pale nie miejsci jak cierpliwym czlowiekiem trzeba byc, zeby przejsc takie bullet witch na 1000 pkt :D tak samo jest z ta gra - za kare moze byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opłaca się kupować tę grę jeśli tylko będzie wykorzystywana podczas domowej popijawy? W bijatyki tak się składa gram tylko z kumplami po paru głębszych, więc tylko w takich sytuacjach będę ją wyciągał. Powinienem zaznaczyć, że do tej pory ja i znajomi mieliśmy do czynienia tylko z Tekkenami (wszystkimi z biegiem lat :)) System walki w Virtua Fighter jest tak samo prosty, czy trzeba mieć jednak tego skilla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na party lepsze będzie DoA4, po opanowaniu counterów można już się już spokojnie bawić, VF5 bez paru godzin spędzonych w Dojo wydawał mi się strasznie 'drętwy'.

Przyznać jednak trzeba że pod względem grafy VF5 stoi o klasę wyżej od DoA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opłaca się kupować tę grę jeśli tylko będzie wykorzystywana podczas domowej popijawy? W bijatyki tak się składa gram tylko z kumplami po paru głębszych, więc tylko w takich sytuacjach będę ją wyciągał. Powinienem zaznaczyć, że do tej pory ja i znajomi mieliśmy do czynienia tylko z Tekkenami (wszystkimi z biegiem lat :)) System walki w Virtua Fighter jest tak samo prosty, czy trzeba mieć jednak tego skilla ?

Pewnie że warto :) i nie słuchaj że lepiej DoA 4. Ten jest naprawdę strasznie techniczny i nie polecam dla grupki znajomych, co wolą przyjść, usiąśc i po prostu popykać w gre :)

 

EDIT-------------

 

jeszcze a propos wyglądu i komentarzy niektórych, ze gra wygląda beznadziejnie. Przypomniałem sobie jak grałem w Virtua Figher 1 na PC. No i znalazłem filmik na youtubie ;) Niektórym to sie w d...ch poprzewracało pisząc o biednej grafie :P Popatrzcie na to. I każdemu się poodbało i każdy się "podniecał". A teraz?

 

http://youtube.com/watch?v=uKFLoAILur0

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...