Skocz do zawartości
ent

Weekend Z Ln2, P5k I X1950xt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dołączona grafika

Wszystkie wyniki by Break the Limits team - Gemmy i ja :D


Konfig:
P5K vanilla
  • vmch @ 1.83V
  • vddr@ 2,4-2,6
  • perf. lvl 7
E6700 @ 1.82V
CellShock 2x1GB 1000C4
X1950XT @ 749/954

Grafa chlodzona WC, CPU na azocie :D


SuperPi 16M = 4:30
Dołączona grafika

3DMark01 = 68970
http://service.futuremark.com/compare?2k1=9222936

3DMark03 = 27100
Link do screena (320kilo)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No i teraz pare slow od nas :D

SuperPi jest takie slabe gdyz P5K prowadzi procka znacznie gorzej niz QuadGT chociazby. Ten komplecik memek (inny niz przy poprzednich benchach) nie chcial dzialac z 5:6 i MHZ wiekszych niz 600. Odkrylismy takze ze procek przy Ln2 ma walla na 560 z hakiem :D Przy 1 corze SPi wcale nie zwalnia, za to plyta daje rade pare MHz wyzej podciagnac CPU. Po sobotnich zabawach w najlepszy bench stwierdzilismy ze nic ciekawego nie wyciagniemy, wiec zmotywowani zabawami Kiełbas postanowilismy sie pobawic 3D - wyszlo jak wyszlo :D niby najlepsze wyniki w swoich kategoriach na HWBot, ale tez szalu nie ma. Generalnie nie wiedzielismy czy wogole te wyniki pokazywac, ale nasza proznosc wziela gore :P

Dołączona grafika

pozdrowki

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Gratsy za wyniki na gpu, a spi jak to spi, resztę polaków i tak w tyle zostawiliście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to szykujemy się na Gdańsk :D Tylko trza zakupić ultraSLI i 2xkontenerki :D .Spodobała się zabawa w 3d,takie ładne kolorowe te benche.Troszkę niepokojącym faktem były stopniowe spadki OC memek.Zaczęliśmy od 1000MHz i 2.3V (01,06 stable),a skończyliśmy jak widać.

Dziękuje i pozdrawiam.

BTW z tymi ultrami to :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nice :D

 

Co do mobo to juz Ci pisalem, ze one powalone jakies sa. Cyrki odstawiaja same od siebie, a juz najlepsze jest jak ja wygniesz przez za mocne dokrecenie evapa.

 

Spodobalo sie 3D, huh - trza nowego cepa szukac do konkurencji :D

 

edit : maly hmmm 03 score niskie jakies ciutke, takty cpu ogromne. Macie moze orb'a z tego bencha ? Chcialbym porownac czastkowe wyniki.

 

Pozdro.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORBa ni ma :(, za duzo sie w 3d nie wczuwalismy jeszcze, troche za maly ten score jest moze i faktycznie :(, no ale wiesz 3d i my to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORBa ni ma :(, za duzo sie w 3d nie wczuwalismy jeszcze, troche za maly ten score jest moze i faktycznie :(, no ale wiesz 3d i my to :P

no dokaldnie w 3d musicie jeszcze powalczyc z optymalkami... bo naprawde i wynik w 2003 i 2001 sa takie... ciut zbyt niskie jak an TAKIEGO cepa !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, gratki! I w końcu więcej jakiś fotek... ;] Fajny macie blat pod mobo :wink:

 

BTW, do 3D uzywacie tej samej windy co do SPI?

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratz wyników w 3D smarkach i Pi :D

thx!

 

no dokaldnie w 3d musicie jeszcze powalczyc z optymalkami... bo naprawde i wynik w 2003 i 2001 sa takie... ciut zbyt niskie jak an TAKIEGO cepa !!!!

czy ja wiem... 01 tragiczne nie jest w porownaniu z innymi wynikami, 03 - fakt mogloby byc lepiej, tylko pamietajcie ze to tylko 1950xt.

 

No no, gratki! I w końcu więcej jakiś fotek... ;] Fajny macie blat pod mobo :wink:

 

BTW, do 3D uzywacie tej samej windy co do SPI?

Pozdro.

thx! winda of kors inna, ten blat to FC Gemmiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie :)... ln2 ciekawa sprawa ;). kielbasa squad ma cicha nadzieje ze kiedys uda sie wyprobowac :D.

zpraszamy kielbaski do siebie :P pare h pociagiem i mozemy sie bawic :D, kimanie da sie zoorganizowac i pifko tez niezle u nas :D poza tym z polaczenia dwoch teamow powstala by miazdzaca formacja o jakze wdziecznej nazwie "Break the KIELBASA" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)z polaczenia dwoch teamow powstala by miazdzaca formacja o jakze wdziecznej nazwie "Break the KIELBASA" :P

:lol2:

 

polska scena oc przezyje dzięki Wam i paru innym osobom :wink:

 

wyniki ładne i jak wszyscy juz wspomnieli / wypomnieli 3D takie sobie.

 

ale to przeciez dopiero początek B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zpraszamy kielbaski do siebie :P pare h pociagiem i mozemy sie bawic :D, kimanie da sie zoorganizowac i pifko tez niezle u nas :D poza tym z polaczenia dwoch teamow powstala by miazdzaca formacja o jakze wdziecznej nazwie "Break the KIELBASA" :P

To byłby pogrom ;) Monopol jest zakazany, dostalibyście kary za nie dawanie innym szans :D zresztą w pi i tak nie dajecie ;)

 

A wyniki jak wyniki, taki jakieś nie na moim pułapie :D Te 5ghz w 2k1 powinno Wam dać więcej na x1800gto, przy cpu na 1ghz niżej i niżej gpu/mem.....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

thx! winda of kors inna, ten blat to FC Gemmiego :D

Ano wiem, wiem właśnie o to mi chodziło :D

 

Co do połączenia team'ów, to jestem za :lol: Wezcie jeszcze DEVILKA z Matiz'em do 3D :D

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wiem, wiem właśnie o to mi chodziło :D

 

Co do połączenia team'ów, to jestem za :lol: Wezcie jeszcze DEVILKA z Matiz'em do 3D :D

 

Pozdro.

to wtedy byłby dopiero oc-team poland B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@octane-sausage-break-team :twisted:

 

Swoją droga jakie to ciekawe zjawisko.. Polacy dostają lepszy sprzęt i moga robić w końcu wyniki na światowym poziomie ... Fajnie :twisted: Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że w końcu OC-Team, BTL czy KIEŁBASA czy też inne ugrupowania OCerów made in Poland pokażą takim wyjadaczom z Azji co to się nie robi :twisted: Ech .,.. mnie nic ku temu niestety finansowo nie wrzyna... chociż gdybym wysłał do kogos mojego cepa pod jakis mały kriogenic to kto wie ,..... zapewne mógłby paść jakiś wynik w swojej klasie ... ja mam zbyt mały skill (-3 do sprawności) poza tym za mało czasu i siły (-2 do strenght) .... dlatego WIELKIE GRATKI da pokazujących wyniki w eXtreme! benching :twisted:

 

Tak czy inaczej : Wielkie Gratyfikacje za starania w dołączeniu do czołówki..... z Ułańską Fantazją i samozaparciem mimo "gorszego" sprzętu :evil:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wtedy byłby dopiero oc-team poland B-)

I o to chodzi... B)

 

Windy/optymalki Gemmy'ego/mody enta + sprzęt/chlodzonka Kielbasek + skill i dostep do sprzetu OC-Team'u...

Dopiero by sie namieszało... (kolejność przypadkowa, jak o czyms zapomnialem - wybaczcie :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi... B)

 

Windy/optymalki Gemmy'ego/mody enta + sprzęt/chlodzonka Kielbasek + skill i dostep do sprzetu OC-Team'u...

Dopiero by sie namieszało... (kolejność przypadkowa, jak o czyms zapomnialem - wybaczcie :wink:)

+ optymalki w 3D Lanca z hindenburg extreme :P

 

I jechana B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

I miejsce dla ryby gdzieś powinno być...

 

@ sector hindenburg extreme to się dopiero rozkręca ;] Troche pracy przed wami i będa naprawde fajne wyniki...

 

lanca optymalki są ok.. 73GT w smarkach dostała pare pkp ale co z tego jak mój zabujczy chip ULI nie jest optymalizowany pod smarki.. EOCIK

 

 

OBY TAK DALEJ PANOWIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I miejsce dla ryby gdzieś powinno być...

 

@ sector hindenburg extreme to się dopiero rozkręca ;] Troche pracy przed wami i będa naprawde fajne wyniki...

 

lanca optymalki są ok.. 73GT w smarkach dostała pare pkp ale co z tego jak mój zabujczy chip ULI nie jest optymalizowany pod smarki.. EOCIK

OBY TAK DALEJ PANOWIE!

4 WR'y to nie są fajne wyniki ? Co do optymalek to jak już umiesz większość/wszystkie to co ma do tego to ile team istnieje ? :mur:

 

Ryba do akwarium :lol: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I miejsce dla ryby gdzieś powinno być...

Pozwol ze to ja sobie sam bede wybieral osoby z ktorymi benciach!e, bo jednak nie kazdy moze. :]

 

Trzeba mieć trochę poczucia humoru :)

 

Ja z poczuciem humoru lubie wciskac przycisk raport ;)

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za graty :D

 

Pozwol ze to ja sobie sam bede wybieral osoby z ktorymi benciach!e, bo jednak nie kazdy moze. :]

Czyli z nami nie? OK :P benchuj sam :P, a jak uslysze cokolwiek na temat wpadnij do mnie na bencha to masz bana na GyGy :P, a co do Twojego poczucia humoru to jak kiedys loga sprzed ESWC wkleje :P

 

Jako ze ja mam wakacje a Gemmy troche wiecej wolnego niz zwykle to sobie cos od czasu do czasu benchniemy - dzis po obiadku dla relaksu, jednego slabiutkiego Cela 352 zmeczylismy.

 

Valid @ 7083 MHz

 

pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwol ze to ja sobie sam bede wybieral osoby z ktorymi benciach!e, bo jednak nie kazdy moze. :]

zabrzmiało groźnie- nie będzie rybek benchował z byle plebsem.... :lol:

 

 

 

@ent

wyniczek ujdzie z tłumie jak na byle jakiego celka i to na ln2 z biedronki (w końcu to nie mega super hiper kaskada rybki)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...