Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

5zł 8O

 

W drodze powrotnej z Sikorem i Niemcem obmyślaliśmy właśnie nowe nicki dla forumowiczów 8O

 

edit

Widzisz Eclipse, ma się tego skilla nie tylko w OC :) . A wódeczka na pięterku była zajefajna ;)

Dorwe jej gadu albo telefon i sam pozdrowie ;P Fajna fotka [;

 

I jakie nicki powymyślaliście?

 

Dla Eclipse również pozdrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wlasnie wrocilem z GDA...

Pierwsza impreza tego typu na ktorej bylem (wraz z kumplem z obudowa nr.18 - Fanless max 0dB).

I wlasnie od tego zaczne moj komentarz...

A wiec:

Nie wiedzielismy o co bedzie generalnie chodzilo z budami z racji "pierwszego razu" na tej O/C & Modders, weszlismy, wnieslismy bude... Szczerze zdziwilem sie jak zobaczylem wytwory innych ludzi... Nie wiedzialem ze bedzie chodzilo o to zeby to (nie) ladnie wygladalo, wydawalo mi sie ze bedzie chodzilo raczej o zastosowanie bardziej uzyteczne niz wygladajace inaczej niz normalny komp.

 

Kilka osob przechodzilo obok Nas, przyjrzalo sie i odeszlo zaciewionych, dzieciaki ktore tam byly mowily "ojaaa zero-piątka (3dmark05) jak chodzi", a wiekszosc nawet nie rzucilo okiem.

 

Konkurs mial nazwe chyba "Najlepiej zmodyfikowana obudowa (...)", a tam z tego co widzialem to obudow bylo moze polowa, reszta to pokrywki/przykrywki...

 

Myslalem ze ten konkurs bedzie mial troche inne nachylenie, no ale niestety 8O Przydalo by sie jakies wyroznienie od organizatorow, czy cos w tym stylu 8O Bo Miras(mems) wladowal w to sporo kasy i czasu i zajal 15 miejsce... No nic.

 

Impreza ogolnie fajna ale wg. mnie brakowalo drugiego rzutnika i kamery, ktora by na biezaco z komentarzem przekazywala wszystkie "wydarzenia" bo ja na przyklad nie wiedzialem co chlopaki tam podkrecali i kiedy.

 

Aha i gratuluje organizatorom zalatwienia takiego sponsoringu, myslalem ze bedzie o wiele biedniej.

 

Fotki jakies porobilem, ale musialem na kompa wystawowego zrzucic... Jak tylko dostane na maila to cos tu zamieszcze.

 

To tyle narazie ode mnie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze ten konkurs bedzie mial troche inne nachylenie, no ale niestety 8O Przydalo by sie jakies wyroznienie od organizatorow, czy cos w tym stylu ;) Bo Miras(mems) wladowal w to sporo kasy i czasu i zajal 15 miejsce... No nic.

 

Impreza ogolnie fajna ale wg. mnie brakowalo drugiego rzutnika i kamery, ktora by na biezaco z komentarzem przekazywala wszystkie "wydarzenia" bo ja na przyklad nie wiedzialem co chlopaki tam podkrecali i kiedy.

Bo taki komp to jest mocno standardowy "tuning". Jedyne co mnie zdziwiło to ta ninja przymocowana do zasilacza. A 0dB nie było, z pewnego istotnego powodu, ale nvm :) . Jak dobrze zauwazyles jest to konkurs na najlepiej zmodyfikowana obudowe, a Twoja była niestety taka jaka mozna kupic w sklepie...

 

A chlopaki krecili caly czas i caly czas to samo 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci dokładnie jak było ale to sie bierze go na siłe i prowadzi tam gdzie być powinien.

Własnoręcznie wraz z Przemkiem nieśliśmy Kaabana po tym jak chciał sobie iść w miasto. Kolegi z Ostródy nie trzeba było pilnować bo sobie spał spokojniutko 8O , a w drodze powrotnej jeszcze trochę to by zapomniał wysiąść z pociągu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo taki komp to jest mocno standardowy "tuning". Jedyne co mnie zdziwiło to ta ninja przymocowana do zasilacza. A 0dB nie było, z pewnego istotnego powodu, ale nvm 8O . Jak dobrze zauwazyles jest to konkurs na najlepiej zmodyfikowana obudowe, a Twoja była niestety taka jaka mozna kupic w sklepie...

 

A chlopaki krecili caly czas i caly czas to samo 8O

Tak, wiem o jaki powod Ci chodzi, ale to juz jest przemyslane i niedlugo zostanie wdrozone... :)

Nie wiem czy tak standartowy... Ale nie spotkalem sie jeszcze z kims kto by mial sprzet tego pokroju pasywnie schlodzony przy zamknietej budzie na 20-procentowym podkreceniu wszystkich podzespolow...

Mozna ja kupic ale nie tak zrobiona... ;)

Dobra nie wypowiadam sie za niego, jak tylko sie pojawi na gg to mu powiem, aby tu zajrzal... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdowałem się w odległości paruset metrów od imprezy...

Niestety nie potrafiliśmy (tzn. ja, brat i kolega) trafić tam...

Objeździliśmy autem wszerz i wzdłuż całą okolicę.

Ale cóz...

Jak nie w tym roku to w następnym.

 

 

btw.

Do mieszkańców Gdańska:

Ładnie Wam miasto rozkopali (czyt. dużooo remontów) 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że to ta obudowa? 8O

2698655[/snapback]

Do mieszkańców Gdańska:

Ładnie Wam miasto rozkopali (czyt. dużooo remontów) :)

Tak jest od dwóch lat! cały czas w centrum i na najbardziej uczęszczanych ulicach są jakieś remonty. A trafić nie było aż tak ciężko 8O

Edytowane przez adrkan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemek2f:

 

No jak miejscowi nie wiedzieli to zapewne tak... nie wiem, może jak bym nie mieszkał po drugiej stronie Polski to łatwiej byłoby znaleźć miejsce imprezy...

 

Pozostają zdjęcia/relacje. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miejscowy 8O ale szukalismy z pomocą mapy z stronki zjazdu, i gdy juz nie moglismy trafic pytalismy ludzi o ulice targowa to dostalismy odp: "tej ulicy nie ma juz od 10 lat " lol

 

foto odemnie, jakosc srednia bo sie rece trzesły ze stabilizacja nie pomagala 8O

 

http://archiv.to/?Module=Details&HashI...LE46AD459C58901

Edytowane przez przemek2f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że to ta obudowa? 8O

http://overclock.pl/images/news/adrkan/akt...oc/img_3395.jpg

 

EDIT

 

Tak jest od dwóch lat! cały czas w centrum i na najbardziej uczęszczanych ulicach są jakieś remonty. A trafić nie było aż tak ciężko 8O

Tak to ta. Tylko podkreslam jeszcze raz ze ja nie jestem jej wlascicielem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miejscowy :) ale szukalismy z pomocą mapy z stronki zjazdu, i gdy juz nie moglismy trafic pytalismy ludzi o ulice targowa to dostalismy odp: "tej ulicy nie ma juz od 10 lat " lol

 

foto odemnie, jakosc srednia bo sie rece trzesły ze stabilizacja nie pomagala 8O

 

http://archiv.to/?Module=Details&HashI...LE46AD459C58901

hyh no fajnie było, ale marny z ciebie fotograf 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemek2f:

 

No jak miejscowi nie wiedzieli to zapewne tak... nie wiem, może jak bym nie mieszkał po drugiej stronie Polski to łatwiej byłoby znaleźć miejsce imprezy...

 

Pozostają zdjęcia/relacje. 8O

Więc jesteście z drugiego końca Polski i nie trafiliście O_o przejechaliście cały kraj na darmo? 8O ja bym ne mówił tak spokojnie, że po prostu nie trafiłem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh no fajnie było, ale marny z ciebie fotograf 8O

 

Ucze sie dopiero:P aparat od 2 tygodni mam i reka niepewna była z wiadomych przyczyn 8O

Edytowane przez przemek2f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh no fajnie było, ale marny z ciebie fotograf 8O

powiedzialbym, ze nawet tragiczny. juz komorka lepsze fotki sie robi 8O

 

Ucze sie dopiero:P aparat od 2 tygodni mam i reka niepewna była z wiadomych przyczyn :)

 

to Ciebie nie tlumaczy ;) fotki sa lekko mowiac marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucze sie dopiero:P aparat od 2 tygodni mam i reka niepewna była z wiadomych przyczyn 8O

Hehe, moja mamuśka robi ładniejsze zdjęcia 8O :). Kto następny pochwali się swoimi zdjęciami ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno, nie ma wiecej fotek? 8O

Odpowiedzi na gg jak sie pytam o fotki:

- nie chce mi sie

- nie pamietam hasla na serw

- net mi sie wali, jak beda to dam znac

 

Narazie tylko Przemek sie postaral i mi linka przed premiera na forum podeslal 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej fotek, ale to w relacji je dam 8O

Ja miałem aparat od paru godzin i chyba jakoś dałem radę, problemy były z naświetleniem :/ Okazało się, że bez lampy zdjęcia były... fatalne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek - mowiac krotko: jutro, dzis juz mi sie nie chce.

 

Bylo rewelacyjnie, serdeczne pozdrowienia dla wszystkich (wybaczcie, nei beda wymienial z nickow, za duzo by tego bylo 8O ).

Dodatkowe pozdrowienia dla towarzyszy podrozy powrotnej - Marty, Kasi i ryby. Numer z karetka, albo wyprzedzanie Poloneza, pozostanie niezapomniany 8O

 

Z resztą nie wiem co za !@#$% zostawili go samego-trzeba było go wziąć pod ręcę i na siłe zaciągnąć do DS'a.

Amen. Niech teraz ci artysci maja odwage cywilna sie przyznac i przeprosic Kaabana, jak sie tu pojawi. Nie zostawia sie pijanego czlowieka w takiej sytuacji, chocby nie wiem jak sie stawial! "Dzieki" wam Kaaban ma teraz pewnie ostro przesrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...