Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie z kimaniem to zaden problem (swoja droga milo, ze znowu odwiezacie moje piekne miasto 8O) jak bedzie ladna pogoda, to nawet na plazy mozna sie walnac, sam nieraz testowalem i jest calkiem spoko 8O a wiekszej ekipy nikt nie ruszy ;) sciagnalbym Was do domu, ale sie nie pomiescimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw : jest tam jakis parking strzezony ? 8O

post-9866-1184580657_thumb.jpg

 

Pomaranczowy krzyz -> miejsce zjazdu 2007

pomaranczowa obwodka ->parking strzezony

 

Powinno pomoc zmotoryzowanym 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że tylko pogoda dopisze i bedzie można wymoczyć sobie d.... w morzu chociaż przez chwilkę. Dziewczyny bez topu stroju mile widziane 8O

 

@mib

Jakbyś był miły zaznacz proszę na tym zdjęciu cchronisko nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Devilek jedz z nami pociagiem a nie gadaj :) i tak bysmy ciebie w 3d pojechali ;) ps Ty masz x2900xt?? jesli masz jednego to my moze bedziemy mieli drugiego :D daloby sie cos sklecic...

Pociagiem 8O

 

Radka miec, mam. Jechac nie jade 8O

 

Komp w obudowie - koniec z oc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Pociagiem 8O

 

Radka miec, mam. Jechac nie jade 8O

 

Komp w obudowie - koniec z oc.

 

Pozdrawiam.

Swięć Panie nad jego duszą ( czy jakoś tak sie mowi). Chłopaki nie martwcie się, to tylko kwestia upałów, przygrzało :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schronisko 1 i 2:

post-9866-1184593734_thumb.jpg

 

Schronisko 3

post-9866-1184596773_thumb.jpg

 

 

kretfr

 

DSy 5, 6, 10 tam jest parking

 

post-9866-1184594165_thumb.jpg

 

Przy reszcie akademikow to niestety nie wiem ;/

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz teraz mozna powiedziec ze organizacja do [gluteus maximus], Pozno powiedziane o imprezie i miejsca wolnego znalezc sie po prostu nie da. Po co podawac osrodki ktore juz od dawna sa zajete?

 

Ci ktorzy tak samo sie wybieraja a nie maja jeszcze gdzie spac niech sie zastanowia. 8O Kaban juz dzwoni nty osrodek i nic. Prawdopodobnie nie wypali to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz teraz mozna powiedziec ze organizacja do [gluteus maximus], Pozno powiedziane o imprezie i miejsca wolnego znalezc sie po prostu nie da. Po co podawac osrodki ktore juz od dawna sa zajete?

 

Ci ktorzy tak samo sie wybieraja a nie maja jeszcze gdzie spac niech sie zastanowia. 8O Kaban juz dzwoni nty osrodek i nic. Prawdopodobnie nie wypali to.

 

info o imprezie jest od maja!!!! i wiele osob z PPC sie wybieralo juz wczesniej... pobudka...

 

co zarzucasz organizacji, jako glowny organizator chetnie poslucham... coz dokladnie wg Ciebie jest do du...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bez topu stroju mile widziane :)

Fachowo to sie topless nazywa 8O

 

Komp w obudowie - koniec z oc.

Mam nadzieje ze to chwilowa depresja OCera ;) :D (DEVILEK chyba nie musze Ci uswiadamiac, ze z tym nie da sie skonczyc 8O)

 

co zarzucasz organizacji, jako glowny organizator chetnie poslucham... coz dokladnie wg Ciebie jest do du...

Brak dokladnego regulaminu dla konkursu OC-Teamow (brak szczegolowej punktacji) oraz samo pozne pojawienie sie regulaminu, po czym uslyszelismy ze reszta wkrotce i do dzis jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak dokladnego regulaminu dla konkursu OC-Teamow (brak szczegolowej punktacji) oraz samo pozne pojawienie sie regulaminu, po czym uslyszelismy ze reszta wkrotce i do dzis jej nie ma.

reszta bedzie jak tylko sedziowie wroca z urlopow i przedstawia mi do akceptacji to co wykminili moczac swoja szanowna d... w wodzie gdy inni zapierdzielaja nad impreza... nie ja sam (Sam?) wszystko robie, wiec stety niestety w tym temacie musimy chwilke poczekac... punktacja na pewno bedzie podana, wiec spox... robimy wszystko by wyszlo jak najlepiej... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszta bedzie jak tylko sedziowie wroca z urlopow i przedstawia mi do akceptacji to co wykminili moczac swoja szanowna d... w wodzie gdy inni zapierdzielaja nad impreza... nie ja sam (Sam?) wszystko robie, wiec stety niestety w tym temacie musimy chwilke poczekac... punktacja na pewno bedzie podana, wiec spox... robimy wszystko by wyszlo jak najlepiej... 8O

ok, przyjmuje wyjasnienia 8O a mozna wiedziec kto bedzie sedziowac czy jest to tajne az do dnia rozpoczecia zlotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, przyjmuje wyjasnienia 8O a mozna wiedziec kto bedzie sedziowac czy jest to tajne az do dnia rozpoczecia zlotu?

 

hmmm ja tu mialem gdzies kartke z xywami... czekaj, czekaj... hmmm dobra, beda z lapanki na imprezie ;P (joke, na razie tajne, albo jak kto woli "ta informacje podamy wkrotce" 8O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Eclipse jak zwykle przesadza 8O Będziemy na pewno, po prostu pani w ośrodku nie chciała dać mi rezerwacji przez tela (a wolne miejsca są) tylko kazała jakiś po[ciach!]y formularz na stronie wypełniać i mailem 8O. Cóż, wypełniłem, jak jutro się nie odezwą to zadzwonię i powiem że nie wiem co to mail :) Czym tu się martwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło wymienię na nowe i będzie ogień. Może malutki taniec brzucha ? Sam, jakieś laski załatwiłeś? Mam nadzieję, że chętne. 8O

Trzymajta się Wielki tatko nadchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło wymienię na nowe i będzie ogień. Może malutki taniec brzucha ? Sam, jakieś laski załatwiłeś? Mam nadzieję, że chętne. 8O

Trzymajta się Wielki tatko nadchodzi.

 

jak zes taki wielki to sam sobie zrobisz by byly chetne 8O

 

na rozmowie wstepnej byly hmmm mile ;) hyhy chyba jednak sa jakies plusy bycia org.gl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby ich tylko migdalki nie rozbolaly 8O Sluchajcie jesli chcecie spac w autach to nie ma sie co martwic o parking, strzezony bedzie pewnie drogi, moj blok od miejsca gdzie bedzie akcja to jakies 6km (codziennie ta trase robie na rowerze 8O) a pod blokiem mam spory parking ogrodzony, moge pogadac z walscicielem i zapytac ile wezmie za pare autek z ludzmi w srodku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z troche innej beczki,

bedziemy dostawac identyfikatory jak rozumiem przed impreza (tak jak to miało w zeszłym roku)?

na www jest napisane, ze "wstęp na imprezę jest FREE" <- to dla tych co maja identyfikatory czy jak? 8O czy to bedzie jak rok temu, ze ten co nie ma identa to placi za wejscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z troche innej beczki,

bedziemy dostawac identyfikatory jak rozumiem przed impreza (tak jak to miało w zeszłym roku)?

na www jest napisane, ze "wstęp na imprezę jest FREE" <- to dla tych co maja identyfikatory czy jak? 8O czy to bedzie jak rok temu, ze ten co nie ma identa to placi za wejscie?

 

wstep jest za free... dla wszystkich!!

 

zeszloroczne oplaty niestety byly narzucone od gory i nie bylo mozna z tym nic zrobic 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...