Skocz do zawartości
PelzaK

Woof Woofer Project

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Parę osób ongiś pytało cóż się kryje pod tajemniczym sloganem projekt woof woofer... no więc śpieszę aby przedstawić wczesną wersję testową, bardzo roboczą, raczej prototyp :D - zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę...

 

Z tegoż powodu nie ma też pełnego opisu, być może wkrótce się pojawi.

 

Na chwilę obecną jedynie filmik

 

enjoy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechowy :lol:

Super Ci to wyszło, w następnej wersji zrób tak, aby przy słabszych basach słabiej kiwał (tzn. żeby już zaczynał od bardzo słabych tak leciutko leciutko aż do tak jak na filmiku) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt takiej zabawki ?

I jakie są wymagania sprzętowe ?? chodzi mi o porty (lpt, com)

Pozdro

koszty... nie licząc pieska... max 10 pln, wymagania sprzętowe jeszcze nie zdefiniowane... urządzenie albo będzie pobierać sygnał z wyjścia karty muzycznej, albo z wbudowanego mikrofonu.. Jako że zazwyczaj słucham na suchawkach to bardziej pasuje mi opcja z karty muzycznej... Pozostaje kwestia zasilania... czy zewnętrzny zasilacz czy pociagnąć z USB np... :)

 

Ciekawy pomysł. Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się więcej szczegółów.

też mam taką nadzieję... :D Muszę tylko znaleźć nowe lokum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wstydził byś się tak zwierzę męczyć. Ze ci na to żona pozwala. :mrgreen:

a to nawet był jej piesek :D, a tam był... jest... podczas realizacji projektu nie ucierpiał żaden pies :lol:

 

masowej produkcji nie planuję... chociaż kto wie... :). Może na allegro zacznę sprzedawać, bo już kilka rzeczy by się znalazło. Ino miejsca ni czasu nie mam na otwarcie fabryczki

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...