Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Ludu miły jezeli ktoś chce link polskiej wersji na BT to proszę pm pisać

widze ze jestes ostry gracz,wrecz extremalny,to sie nazywa stawiac sobie wyzwania :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, w ekstremalnych sportach trzeba liczyc sie z wypadkami.

 

Elviso26 opuszcza nasze forum. Zapraszamy nastepnych chetnych do dzielenia sie informacjami o torrentach...

 

U mnie nie było zapalniczki niestety

Jesli zamawiales z gram.pl, to pisz/dzwon do nich, bo zapalniczka miala byc dodana do wszystkich egzemplarzy.

 

EDIT: pare fotek kolekcjonerki ode mnie:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak widac, "medkita" mamy troche innego :) Koszulki na zdjeciach nie ma, ale byla w komplecie.

 

Aha - napis na zapalniczce jest grawerowany, wiec nie ma obaw, ze sie zetrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Prypeci nie ma ale jest Limańsk i to nie Limańszczyk tylko Limańskie piekło :) Miasto ma ze 100 km idzie się idzie i końca nie widać. Gdzieś na pierwszych kilku metrach można przy...ć w gacie z uśmiechem na twarzy jakie to piękne miejsce. Tak zaczyna się prawdziwy klimat ZONY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja do tej gry to jakis kiepski zart... takiej broszurki to dawno nie widzialem.

 

Ktos mi wyjasni jak dziala detektor? Jakos nie moge go ogarnac... Tzn. rozumiem, ze piszczy na dwa tony (detekcja anomalii i artefaktow), ale laze po bagnach, detektor artefaktow piszczy jak oszalaly, ale nie widze nic, co moglbym podniesc. Jakies hinty?

 

I drugie pytanie - gra ktos na sprzecie podobnym do mojego i moglby polecic jakies dobre ustawienia? Gram pod XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektor artefaktow piszczy jak oszalaly, ale nie widze nic, co moglbym podniesc. Jakies hinty?

Z tego co pamiętam z rosyjskiej wersji to coś zalecano w stylu "podejdź blisko anomalii i tam czasem znajdziesz artefakt".Chyba coś takiego było ale nie wnikałem -chciałem grę tylko oblookać i to się udało.Zachęcili mnie...Błędów na bank nie ma mniej niż jedynka.Ale za to krócej na dwójkę czekaliśmy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w empiku jest jeszcze jakas wersja z plocienna torebka- ma tez byc jakas z plyta z muzyka ale jeszcze nie dowiezli.

 

cena taka sama jak normalnej-99zl. w srodku poradnik, naklejki, mapa zony.

nie chce reklamowac ale w Media-Markt jest po 79zl (brak torebki ew plyty)

Edytowane przez Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zakończycie ten OT i ktoś może poda screeny z dalszych poziomów gry?

No i jeszcze jedno. Kiedy ma być ten PL patch?

chyba jeszcze nikt nie zaszedl tak daleko pomijajac ruskow ktorzy gra sie ciesza dluzej niz my :D osobiscie jestem na garbage i minimalnie jest zmieniony.

 

costi nie wiem co dla Ciebie znaczy dobre ustawienia osobiscie gram na 1280x1024 wszystko na full + enhanced dynamic light + 2x AA

 

nie mam pojecia jaki jest sredni fps bo po prostu nie chce mi sie tego liczyc jednak minimalny jest okolo 30fps++ jedynie kiedy spada do okolo 20+/- to jest ranek na szczescie ranek trwa krotko (okolo godziny6-8 wydajnosc spada na leb na szyje wlasnie do tych 20fps pozniej jest juz ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Coz, w ekstremalnych sportach trzeba liczyc sie z wypadkami.

 

Elviso26 opuszcza nasze forum. Zapraszamy nastepnych chetnych do dzielenia sie informacjami o torrentach...

 

 

Jesli zamawiales z gram.pl, to pisz/dzwon do nich, bo zapalniczka miala byc dodana do wszystkich egzemplarzy.

 

EDIT: pare fotek kolekcjonerki ode mnie:

 

 

Jak widac, "medkita" mamy troche innego :) Koszulki na zdjeciach nie ma, ale byla w komplecie.

 

Aha - napis na zapalniczce jest grawerowany, wiec nie ma obaw, ze sie zetrze.

na fotce to sa naklejki czy naszywki????

bo jak naszywki to se walne na a'la wojskowa koszule i do pracy bedzie jak znalazl :lol2:

 

ps.kupie stalkera dla samej torby jakby co :)

 

acha napis na torbie jest jakos malowany czy prasowana naklejka ktora zaraz zejdzie??

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi wyjasni jak dziala detektor? Jakos nie moge go ogarnac... Tzn. rozumiem, ze piszczy na dwa tony (detekcja anomalii i artefaktow), ale laze po bagnach, detektor artefaktow piszczy jak oszalaly, ale nie widze nic, co moglbym podniesc. Jakies hinty?

tu jest filmik, można popatrzeć ;)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=jxw77mWcrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby pokusić się o trochę szerszą refleksję na temat CS? (Ciągle tylko te rozmowy typu "na full detal mam 20 fps" :wink: ).

 

Jak gra wygląda "w akcji"? Jakie wrażenia? Jakie są największe i najbardziej dokuczliwe usterki? Ogólnie - da się w to komfortowo pograć, bez stosów poprawek i modów?

 

Czy charakter gry faktycznie przesunął się w stronę fps? (i to fps o dość męczących i schematycznych rozwiązaniach?).

 

Dajcie coś na ten temat. Z góry thx za rozjaśnienie :wink: .

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fotce to sa naklejki czy naszywki????

bo jak naszywki to se walne na a'la wojskowa koszule i do pracy bedzie jak znalazl :lol2:

 

ps.kupie stalkera dla samej torby jakby co :)

 

acha napis na torbie jest jakos malowany czy prasowana naklejka ktora zaraz zejdzie??

Jedna naszywka (znak radioaktywnosci + 4 naklejki

 

Napis to chyba prasowanka, ale pewien nie jestem. Wyglada ok, choc pewnie bedzie sie scieral przy uzytkowaniu torby ;)

 

Co do polowania na artefakty: dzieki uziel101 za linka, przynajmniej wiem, czego szukac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś z was odpowiedź na to pytanie:

Strefa w "Czystym niebie" w porównaniu do "Cienia Czarnobyla" powiększyła się o:

 

1. 20 kilometrów kwadratowych

2. 10 kilometrów kwadratowych

3. 5 kilometrów kwadratowych

 

;]

Mi sie wydaje ze skoro jest 50% nowych terenów (przy 20km2 SoC) to znaczy ze jest 10km2 nowych terenów ale to mi sie tylko wydaje ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś z was odpowiedź na to pytanie:

 

 

Mi sie wydaje ze skoro jest 50% nowych terenów (przy 20km2 SoC) to znaczy ze jest 10km2 nowych terenów ale to mi sie tylko wydaje ;p.

Hehe, widze, ze myslimy nad tym samym konkursem ;)

 

A znasz moze odpowiedzna pytanko o anomalie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widze, ze myslimy nad tym samym konkursem ;)

 

A znasz moze odpowiedzna pytanko o anomalie?

Kryształ :). Czekam na podpowiedź :P. I tak jutro kupuje normala ale zawsze kolekcjoner czy druga wersja gry też sie moze przydać ;p.

Panowie jak to jest? Lepiej zainstalować Polską wersję z płyty bez patcha czy Amerykańską z nowym patchem. Co lepiej będzie chodzić bo już zgupiałem.

I tutaj jest właśnie klops. Podobno patch (ten pierwszy co optymalizuje gre o 5% ale wydajność nadal ssie i jest brak obsługi 2 jaj) PL dopiero bedzie w następnym tygodniu. Ja bym wybrał wersje US + pierwszy patch. Problem w tym ze lada dzien ma sie ukazać drugi patch (oby!) który też pewnie bedzie "kasował" sejwy. Co nie zmienia faktu ze szybciej zagrasz w US + patch 1 + patch 2 niż w PL + patch 1 + patch 2 ;). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także wysłałem odpowiedzi na konkursik ;) Pytania bardzo proste jak dla fanów gier o Chernobylu ;] Mam na dzieję że się uda chociaż z moim szczęściem, wątpie :P

 

Pozdro dla wszystkich Stalkerów... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem specjalnie dla tej gry XP i kto nie chce niech nie wieży, ale różnica w płynności działania gry jest bardzo duża na Viście miałem cały czas doczytki, przez co niejednokrotnie gra się przycinała a na XP wszystko działa bardzo płynnie właściwie tak samo dobrze jak SoC. Niestety, ale GSC World Publishing spaprał optymalizację pod Vistą no chyba, że to nie gra jest winna tylko sam system, bo pod Vistą dysk mieli praktycznie bez przerwy a na XP tylko od czasu do czasu nie wiem czy to jest akurat przyczyną czy może coś innego, ale jak ktoś z Was planuje grać w Czyste Niebo to od razu informuję, że na XP gra działa znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem specjalnie dla tej gry XP i kto nie chce niech nie wieży, ale różnica w płynności działania gry jest bardzo duża na Viście miałem cały czas doczytki, przez co niejednokrotnie gra się przycinała a na XP wszystko działa bardzo płynnie właściwie tak samo dobrze jak SoC. Niestety, ale GSC World Publishing spaprał optymalizację pod Vistą no chyba, że to nie gra jest winna tylko sam system, bo pod Vistą dysk mieli praktycznie bez przerwy a na XP tylko od czasu do czasu nie wiem czy to jest akurat przyczyną czy może coś innego, ale jak ktoś z Was planuje grać w Czyste Niebo to od razu informuję, że na XP gra działa znacznie lepiej.

2 gb przy Viscie to zdecydowanie za mało, skoro sama vista wykorzystuje ok 1 gb pamieci, to na grę zostaje 1gb. Dołóż drugie 2gb i zadnych doczytywań nie bedzie. U mnie czy to vista czy xp zadnych doczytywań nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...